Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Chicco said:

to pokazuje co się odkurwia na rynku który nie jest wyregulowany. Te wszystkie machinacje za które ludzie poszliby do paki gdyby to były akcje tutaj przechodzą jak gdyby nigdy nic.

 

A to ciekawe. Dlaczego fundusze grające na spadki Gamestop zablokowały nielegalnie rynek* i nikt nie poszedł siedzieć?

 

 

* przypomnę, że RobinHood,  który  był i jest finansowo związany z  funduszami szortującymi Gamestop, zamknął możliwość kupna, bo tak, i ichniejsza komisja ds kontroli nie zrobiła nic w tej sprawie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę nawet tweety Elona nie są w stanie pomóc Bitcoinowi. Po chwilowym wzroście, znów spadł poniżej 40k, Patrząc na wykres od ATH wyrabia coraz mniejsze górki i coraz większe dołki co może być oznaką kończącej się hossy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, OdważnyZdobywca said:

@Trevor  Sugerujesz, że pomimo czasu hossy będziemy mieli powolne opadanie BTC (lato czas stagnacji), by na jesieni/zime (lockdowny, dodruk itd.) mocno przebić ATH? 

 

 

Ma to sens nie? Nie wiem. Zdecydowałem że będę część kasy odkładał sobie w krypto. Lepsza rzecz niż ma sie poddawać lokalnej inflacji leżąc na koncie w banku. Drobne kwoty pójdą w to. Dopiero zaczynam zabawę i bedę miał motywacje do pracy dzięki temu bo obecnie patrząc na gotówkę mam wrażenie że jest coraz mniej warta. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Trevor napisał:

 

Ma to sens nie? Nie wiem. Zdecydowałem że będę część kasy odkładał sobie w krypto. Lepsza rzecz niż ma sie poddawać lokalnej inflacji leżąc na koncie w banku. Drobne kwoty pójdą w to. Dopiero zaczynam zabawę i bedę miał motywacje do pracy dzięki temu bo obecnie patrząc na gotówkę mam wrażenie że jest coraz mniej warta. 

Dobre projekty z mocnymi fundamentami wybierz. Sam tak już od jakiegoś czasu robię. Małe sumy, ale lepsze to niż trzymać na koncie. Wrzuciłem do tego na staking część środków i niech pracują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, CookieMonster said:

Dobre projekty z mocnymi fundamentami wybierz. Sam tak już od jakiegoś czasu robię. Małe sumy, ale lepsze to niż trzymać na koncie. Wrzuciłem do tego na staking część środków i niech pracują. 

 

Co polecasz? Oczywiście nie potraktuje tego jako przykazania. To czy ich posłucham to już moja brocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Trevor napisał:

 

Co polecasz? Oczywiście nie potraktuje tego jako przykazania. To czy ich posłucham to już moja brocha.

Myślę że @smerf dysponuje dużo większą wiedzą niż Ja i powinieneś bardziej jego się spytać co by polecal.

 Od siebie podrzucę, ADA, VET, MATIC, ETH BTC. Te trzymam na long term. I stopniowo dokupuje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elonek napisał komentarz, o diamentowych rączkach, wy idziecie odpalić zaskórniaki, aby uratować swoje krypto i potencjalnie zrobić "zyski".
Jeszcze te wstrzymane płatności, jakoby grubasy przelewały wielkie kwity. Litości!!! Grubasy jak już to sprzedali na szczycie, a zakupuja z tego co przedali, tylko że w cenach promocyjnych.

PIerwsza zasada, zabezpieczam wkład własny, gram obcym kapitałem. Tylko wtedy to ma sens. Jestem ciekaw jak się obudzimy któregoś dnia, a tu nagle jeb pierdolneło z hukiem? HODL tak? jasne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, smerf napisał:

Nie, wszedłem tylko do FINE bo cena/market cap jest bardziej atrakcyjna.

 

Poza tym Ecomi nie ma na moich giełdach...

 

Ja mam tyko binance i tam też tego nie było. Kupiłem fine przez trustwalleta. 

 

 

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Atak Hackerski na Pancake Bunny, cena 80% aktualnie w dół, takie wyprzedaże to ja lubię! Zaryzykowałem 100$ liczę na odbicie 😂

@CookieMonster spałem spokojnie skeszowany do BUSD, dziś ceny niższe jak ja sprzedałem więc jak na razie dobry ruch ;) 

 

Co to za projekt? Cena faktycznie  spadła na zero.  

Wiesz cos więcej o tym projekcie? 

 

Bonfire trzeba było skeszowac jak x10 mieliśmy. Przespałem to 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Songohan napisał:

Co to za projekt? Cena faktycznie  spadła na zero.  

Wiesz cos więcej o tym projekcie? 

 

Bonfire trzeba było skeszowac jak x10 mieliśmy. Przespałem to

Podaje link do ich strony: (nie jest to shitcoin)

Link.

 

No mogliśmy... ale człowiek jest chytry ;) Pozbyłem się tego, na plus więc może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CookieMonster napisał:

Jak Panowie wasze nastroje dziś? Spokojna to była nic dla Was? xD

 

Jak mawiają - srakulec... Binance się przytkało, piniondz spadał.

Teraz trzeba pewnie pilnować małych świeczek aby po procencie na jeden raz wyciągnąć.

Wyjdzie na zero.. jeśli ma się czas na takie procentowanie... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na marginesie.

Jak jest  teraz z czasami potwierdzenia transakcji?

Ja odpuściłem sobie tę gałąź gdy przy większym ruchu BC trzeba było czekać pół dnia aż zbierze się 6 potwierdzeń.

To już raczej nie zapłaciłbym tak za kawę, dużo szybciej zmyłbym 20 talerzy.

Po drugie - na początku zabawy trzeba było ściągnąć do siebie całą bazę transakcji.

To było 200 Gb.

Ciągnęło się 2 tygodnie non stop a pod koniec powiedziało, że "database is corrupted" i trzeba ją przyciągnąć od nowa.

To był koniec mojej zabawy z kryptowalutą.

Może to błąd ale jak chcę kupić 20$ w złocie to kładę garść papierków i dostaję metal.

Proste jak p*dolenie i metal nie znika jak kamfora.

Wiem ile mam kasy a nie że gdzieś między 15 a 87 k.USD.

Tak że kończąc odbieganie od tematu nie będę wam robił konkurencji.

Jeszcze nie.

Pytanie było przy-okazyjne, bo może coś się poprawiło i warto zacząć?

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JoeBlue napisał:

Jak jest  teraz z czasami potwierdzenia transakcji?

Ja odpuściłem sobie tę gałąź gdy przy większym ruchu BC trzeba było czekać pół dnia aż zbierze się 6 potwierdzeń.

 

Przecież możesz mieć trustwalleta gdzie nie musisz ściągać transakcji...

 

Sam nie inwestuje w BTC, bo ewentualne ROI nie jest dla mnie interesujące...

Najprostszy i najszybszy sposób na kupno BTC to chyba Revolut, odrazu wymieniasz kasę nie czekasz na nic. 

3 minuty temu, Samiec:) napisał:

Wielu twierdzi że znowu będą spadki i jest koniec hossy. Co ty myślisz na tej temat ? 

 

Czemu miałby być koniec hossy? Sam nie widze solidnych powodów ku temu...

 

TA w krypto nie raz zawodziła a "eksperci" się nie raz już pomylili....co trader to inna TA :lol: 

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, smerf said:

Przecież możesz mieć trustwalleta gdzie nie musisz ściągać transakcji...

 

Czemu miałby być koniec hossy? Sam nie widze solidnych powodów ku temu...

1. Wtedy byłem za zielony a może i trustwalleta jeszcze nie było.

A jak się zachowuje trustwallet gdy jedyny gość co ma haslo do 200 milionów dolarów umiera lub znika?

Tak było i nie aż tak dawno, czas liczony w miesiącach.

 

2. Bo "what comes up must go down"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.