Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

No takie nastawienie to już raczej mi podchodzi pod „suicidal” 😂 Ale bazując na wykresie kiedy ludzie byli przerażeni to potrwa pare dni, tygodni i pompa. Kwestia od jakiego poziomu się zacznie pompa ... czy od obecnego czy od 24 czy 30. 

Edytowane przez Pyrkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, CookieMonster napisał:

A tak serio, to ciekawe kto ma rację czy ci co mówią że już koniec bessa i chuj.

 

Nie łudźcie się, że jest trend wzrostowy bo oberwiecie mocno po portfelu...

Hossa to coraz wyższe szczyty i dołki na BTC.

 

Teraz macie coraz niższe szczyty i dołki czyli bessa.

Profesjonalni handlarze też to widzą i tak będą rozgrywać rynek.

Te spadki poszły za daleko by się łudzić dalej, że mamy hossę.

 

TYdf58hc

 

Tutaj macie przebitą linię i coraz niższe szczyty i dołki, czyli trend spadkowy!

W sumie jak rynek pod nią podejdzie to ci co nie zdążyli sprzedać zaczną paniczną wyprzedaż, a reszta doleje oliwy do ognia obstawiając mnóstwo pozycji krótkich (zarobek na spadkach).

 

Po takich spadkach potrzeba co najmniej kilka miesięcy na odreagowanie.

Naprawdę by zrobić teraz szybko hossę z powrotem przy takich obrotach rynku krypto, ktoś by musiał kilka bilionów $ włożyć.

Nikomu się to nie opłaca, jak jeszcze hodlerzy skupują po niskich cenach, a spekulanci grają pod spadki.

Za to jak w kilka max 6 miesięcy się rynek pozbiera to hossa może być bardzo długa. :)

Edytowane przez Lukas3k
Dodałem moje przemyślenia o odreagowaniu rynku by hossa wróciła.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas3k no mi to też wygląda nie za dobrze, mnóstwo samobójców grających na dźwigniach zostało zlikwidowanych, nawet jakby chcieli to mogli się wystrzelać z kasy.


Dodatkowo było dużo nowych osób które po takim dumpie się sparzyły. Gdzieś widziałem post, że ktoś włożył w Shibe 250 k odłożone na mieszkanie(jak była końcówka bodaj po 4, a teraz jest 09), po tym 1 szym dumpie miał już 30% mniej a wczoraj to nie wiem czy 1/4 mu została. Chciał iść do sądu... naiwny...

 

Tak szczerze, to liczę na mega dump, żeby się obkupić. Zlikwidowałem dziś pozycję BNB zysk koło 30%. W portfelu pozostaje drobna ilość Bunny kupionego za bezcen po ataku hakerskim. (81% spadek kupiony) 


Grubasy mają wyrąbane, BTC będzie rósł w dłuższej perspektywie. Nas szaraków gubi, że chcemy kasę szybko, oni mogą czekać dekadę. 
 

No chyba... że zaczynamy supercykl i cena dojdzie do 300-400 w co raczej wątpie, bo kto ma tyle kasy wpakować jak wczoraj wykosiło rekordową ilość spekulantów. 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z technicznego punktu widzenia:

Skoro duża ilość bitcoinów upłynniła się na portfele zewnętrzne, co sprawia że siła nabywcza Bitcoina rośnie, powinniśmy oczekiwać wzrostów.

Ale to tylko teoria. Podziwiam albo i nie, tych którzy w takich momentach inwestują. Mają albo jaja ze stali, albo są ekstremalnie głupi. Żeby się nie okazało, za chwilę że wyprzedadzą w wiekszej panice niż ja wczoraj. No offence. 

 

Życzę sobie i wam wzrostów oczywiście i odbudowania rynku, co zależy od grubasów. My to tylko kropla w morzu. Swoją drogą chciwość zgubiła mnie kilkukrotnie, zawsze warto mieć wentyl bezpieczeństwa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pyrkosz napisał:

mnóstwo samobójców grających na dźwigniach zostało zlikwidowanych

To musiało pierdolnąć.

Strasznie mnie dziwiło, że pożyczki i dźwignia są na Binance tak popularne. Masa leszczy popłynęła na lewarach i zbiła cenę. Nie wiem czy podobne praktyki były na innych głównych giełdach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawy w analizy czegos, czym sie spekuluje nie maja sensu. Chyba, ze znacie osobiscie i ufacie osobom, ktore maja bezposredni wplyw na kurs - chapeau bas. Ja wierze w to, ze kurs jeszcze urosnie i licze, ze teraz mamy podobna sytuacje, co w 2018 roku, dlatego na razie zachowawczo wsadzilem tylko 1000€. Taka sumka nie boli, a moze cos tam zarobic. Jesli kurs bedzie utrzymywal tendecje spadkowa, dokupie sobie duzo wiecej liczac na wzrosty w perspektywie roku, a moze i paru lat. Jesli sie nie uda - trudno. 

 

Granie na dzwigniach przy tak niestabilnych kursach sie kwalfikuje pod psychoterapie i leczenie hazardu. Pieniedze za darmo nie istnieja, Ci ludzie rownie dobrze moga sobie puszczac totolotka.

 

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, sunhasntdie said:

Zabawy w analizy czegos, czym sie spekuluje nie maja sensu. Chyba, ze znacie osobiscie i ufacie osobom, ktore maja bezposredni wplyw na kurs - chapeau bas. Ja wierze w to, ze kurs jeszcze urosnie i licze, ze teraz mamy podobna sytuacje, co w 2018 roku, dlatego na razie zachowawczo wsadzilem tylko 1000€. Taka sumka nie boli, a moze cos tam zarobic. Jesli kurs bedzie utrzymywal tendecje spadkowa, dokupie sobie duzo wiecej liczac na wzrosty w perspektywie roku, a moze i paru lat. Jesli sie nie uda - trudno. 

 

Granie na dzwigniach przy tak niestabilnych kursach sie kwalfikuje pod psychoterapie i leczenie hazardu. Pieniedze za darmo nie istnieja, Ci ludzie rownie dobrze moga sobie puszczac totolotka.

 

Z tego co widzę masz rację. Oglądam sobie co gadają o krypto na YT. Makabra jakaś. Trade'owanie na kryptowalutach - większość kanałów to badziew. Na pierwszy rzut oka coś tam sensownego gadają i nawet warto obejrzeć żeby poznać pojęcia, ale generalnie większość gra w zgaduj zgadulę udając obeznanych xD

 

IMO kupować BTC tak jak zacznie mocno upadać. Kupiłem troszke w tym dołku wczorajszym i spoko poznałem jak działają giełby etc. Trade'owanie to hazard. Kupowanie w nizu z perspektywą że kiedyś znowu wzrośnie ma sens, ale sytuacja ekonomiczna jest dosyć niepewna. Lepiej chyba rzeczywiście złoto kupować. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sunhasntdie napisał:

Zabawy w analizy czegos, czym sie spekuluje nie maja sensu. Chyba, ze znacie osobiscie i ufacie osobom, ktore maja bezposredni wplyw na kurs - chapeau bas. Ja wierze w to, ze kurs jeszcze urosnie i licze, ze teraz mamy podobna sytuacje, co w 2018 roku, dlatego na razie zachowawczo wsadzilem tylko 1000€. Taka sumka nie boli, a moze cos tam zarobic. Jesli kurs bedzie utrzymywal tendecje spadkowa, dokupie sobie duzo wiecej liczac na wzrosty w perspektywie roku, a moze i paru lat. Jesli sie nie uda - trudno. 

 

Granie na dzwigniach przy tak niestabilnych kursach sie kwalfikuje pod psychoterapie i leczenie hazardu. Pieniedze za darmo nie istnieja, Ci ludzie rownie dobrze moga sobie puszczac totolotka.

 

Mam podobne podejście. Dokupiłem na tych spadkach. Nie za taką kwotę jak Ty w lepsze to niż nic. W mojej opinii kryptowaluty będą tylko szły do przodu i lepiej teraz zaryzykować jakimś procentem swojego majątku niż uciekać i wieszczyć że to już koniec na 100% i BTC będzie szło tylko na dno. Zaznaczam że to tylko i wyłącznie moje zdanie. Nie mam zamiaru wchodzić tu w polemikę ze sceptykami. Moje pieniądze moje ryzyko $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTC odrabia juz jest powyżej 40000$ a spadek zaliczył do 30000$. Dużo ludzi wystraszonych jest i wieszczy koniec. To przecież normalne że nic nie rośnie do nieba.Skoro widzieliśmy szczyt powyżej 60000$ to teraz korekta. Patrzcie że to i tak wszystko bardzo szybko się dzieję. Strata koło 40-50% w tak krótkim czasie da to że słabe ręce już nie będą tego chciały kupić nawet po 35000$ bo to już jest po wszystkim.Elon przemówił :) Chiny powiedziały że nie pozwalają :( i koniec.Mysle że na szczyty jeszcze wejdzie ale to potrwa tak może i nawet pół roku, lub do roku,i znów będą pisać że " Król jest jeden" tak to się kołem toczy.Wszyscy chcą kupować gdy waluta wybija kolejne ATH i nastroje są " bycze" :)

Edytowane przez DissolvedAir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie wyszedłem do stable i czekam na rozwój sytuacji, jestem na bardzo lekkim plusie nie straciłem przez to że cardano mi nadrobiło straty. Zatrzymałem tylko SAFEMOON tam mam około 400 % zrobione więc jak BTC i inne krypto pójdą do góry to i SAFEMOON zaliczy może jakieś nowe ATH. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni mam nadzieję, że to nie koniec ale jestem też przygotowany, że możemy konsolidować aż przez całe lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do skeszowanych. Przy jakich poziomach myślicie wchodzić w BTC? 

Wiem każdy powie że: to indywidualna sprawa. Ktoś inny powie że gdy będzie na  wyraźnym dołku.

Z doświadczenia wiem że ciężko się łapie dołki wręcz jest to niemożliwe idealnie trafić z zapakowaniem się w dołek.Wobec tego co jest/ będzie dla was sygnałem do wejścia w BTC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uważam, że jesteśmy w hossie i nie sprzedaje swoich krypto.

 

Pomimo dużego spadku BTC nie widze przesłanek do zakończenia hossy za to wiem, że:

 

*FIAT obejmuje duża inflancja

 

*Ujemne stypy procentowe w Bankach

 

*Nadmuchana giełda i rynek nieruchomości (same akcje Tesli są gorzej nadmuchane od Bitcoina...)

 

*Złoto i srebro jest problematyczne w przechowywaniu i ma problem z płynnością.

 

Pieniądz i tak będzie szukał nowego SAFE HEVEN a moim zdaniem jest to krypro.

 

Widziałem też predykcje, że BTC jest tuż przed mega ruchem w górę na nowe ATH właśnie z tego poziomu...

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wyprzedałem, w ADA jestem na plus mimo tej ogromnej korekty. REEF i COTI lekko na minus aktualnie. Za to SAFEMOON nadal SPORO na plus. Diamentowe ręce, stalowe jaja i sobie czekam. Na każdy projekt mam plan kiedy jakie ruchy i co robię dalej, nie widzę powodów do wprowadzania poprawek aktualnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf zobaczymy wkrótce, na razie nie wchodzę bo jesteśmy na punkcie oporu, a test 30 był tylko raz, spadnie to kupię :).  
Teraz kwestia czy 30 to był dołek, czy 24 nim będzie potencjalnie 🤔 Gdyby nie gas fee walnęłoby do 24 wg mnie.
Na tych kwotach kasę już mają grubasy co mają gdzieś takie wahania, oni poczekają na hossę bo im się nie spieszy, Lambo już mają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pyrkosz napisał:

@smerf zobaczymy wkrótce, na razie nie wchodzę bo jesteśmy na punkcie oporu, a test 30 był tylko raz, spadnie to kupię :).  
Teraz kwestia czy 30 to był dołek, czy 24 nim będzie potencjalnie 🤔 Gdyby nie gas fee walnęłoby do 24 wg mnie.
Na tych kwotach kasę już mają grubasy co mają gdzieś takie wahania, oni poczekają na hossę bo im się nie spieszy, Lambo już mają ;) 

Grubasy kupiły od słabych rąk. Grubasy muszą swoje zarobić nie czarujmy się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje standardowy zjazd przed wakacyjny, w każdej hossie taka akcja miała miejsce i czekały nas jeszcze mocne wzrosty przed końcem roku. Tym razem zjazd był większy od poprzednich ale też i skala samego rynku większa, więcej ludzi, więcej panikarzy, większy zjazd. Mam dziwne wrażenie że nawet grubasy, które zmanipulowały ten rynek skumulowanym FUDEM (bad news after bad news) nie przewidziały że zejdzie aż tak... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.