Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowanie tłumu znów się powtarza, tak jak na giełdach akcji i surowców.

Kiedy w bessach BTC przez kilkanaście miesięcy schodził ok. 90% od szczytu, kryptowalutami większość ludzi i mediów przestawała się interesować.

Gdy kurs BTC w hossie wzrósł z ok 5 do ponad 60 tys. USD, weszła na rynek krypto nawet duża, aktywna część forum.

 

Jak w tym powiedzeniu. Ulica i nowi (niedoświadczeni) na rynku, zawsze będą dawcami kapitału dla grubych ryb. 

Sam nie mam krypto teraz i szczerze życzę posiadaczom, aby bessa nie trwała za długo i zarobili.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Pyrkosz said:

A ja tam czekam na tąpnięcie do 17-20 😎

To może się nigdy nie wydarzyć.

 

Obstawiam kolejne 1-2 miesiące stabilizacji ceny, a potem pionowa strzała w górę przez kilka tygodni, w kierunku 100k, albo wyżej.

 

Za kilka miesięcy, porównamy kto miał rację :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie do doświadczonych. BTC poszło w dół ale już odrabia czy alty w tym samym czasie (identycznie) spadają tylko głębiej czy pomiędzy spadkami BTC /Eth a innymi altami jest jakaś czasowa różnica w spadkach i wzrostach? Wiem że reagują mocniej to znaczy mocniejsze wychylenia mające dół i w górę.Pytanie jest jak duży jest odstęp czasu w godzinach dniach gdy to co się np dzieje na bitcoine ma odzwierciedlenie w altach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, DissolvedAir napisał:

BTC poszło w dół ale już odrabia czy alty w tym samym czasie (identycznie) spadają tylko głębiej czy pomiędzy spadkami BTC /Eth a innymi altami jest jakaś czasowa różnica w spadkach i wzrostach?

 

Proszę do wykucia na pamięć :)

 

BTC-zale-no-ci.png

 

BTC.D - dominacja Bitcoina

 

W niedziele miałeś wzrost dominacji Bitcoina połączony ze spadkiem cen BTC, co dało spadki nawet -50% na altach.

W poniedziałek (wczoraj) spadek dominacji Bitcoina, wraz ze wzrostem jego ceny to alty ogromne zyski robiły.

 

21 godzin temu, DissolvedAir napisał:

Pytanie jest jak duży jest odstęp czasu w godzinach dniach gdy to co się np dzieje na bitcoine ma odzwierciedlenie w altach.

 

Tak jest odstęp czasu. :P

A wiesz jaki? Kilka sekund.

 

Tutaj na krypto 90% ruchu boty robią.

Dla bota przeanalizować swoim skryptem i powystawiać odpowiednie zlecenia zakupu/sprzedaży to kilka sekund.

Bot natychmiast się dostosowuje do nowej sytuacji.

 

Z resztą na giełdach akcji też już dawno większość obrotu należy do botów.

Na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych 70% obrotu to boty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Dobra koniec przyczajki, All In ! 😂 Czekam na pompę do 42, sprzedaże już poustawiane albo lambo albo... w sumie dalej miernota 😎

 

Też bym wszedł w btc na długo okres, ale mam diamentowe ręce od czasu spadków i odrabiam straty.  Czekam do pewnych poziomów i sell. Tylko SM zostawię na f długi czas. 

BTW bonfire odrabia straty. Czytałem trochę o tym projekcie i nie wygląda na taki shitcoin. Po zainwestowaniu 13$ miałem 130$ i to dalej rosło, dopiero padło jak wszystko padło. Jak myślisz @Pyrkosz o tym projekcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Songohan sam nie kupiłem bitcoina tylko LUNE po już dość wysokiej cenie 6 $ na razie ładnie 20% na + jest potencjał na 60% jak bitcoin dojdzie do 43-44. Miałem kupić Matic na dołku ale sobie... zasnąłem bo sadziłem drzewa cały dzień i padłem 😂

 

Jak ma Cię uspokoić odrobienie strat to sprzedaj, ochłoń i przemyśl czy to dla Ciebie. Pocieszające jest, że takiego dumpa jeszcze nie było nigdy, więc zaprawa bojowa jest ;) 

 

A Bonfire to taki Safemoon, tylko, że gorszy. Piramida Ponziego. Ja sprzedałem jak byłem chyba na 0 z tym, ale cały czas rozglądam się za innymi meme tokenami. Może jakiś zrobi to x1000 i kupię jakąś nieruchomość 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.