Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, avceutyhh14 said:

Pytanie: nie mam za bardzo pojęcia na te tematy giełdowe, krypto etc. gdzie mogę trochę podszlifować więdzę o tym ? 

Na YT, kanały t.j. Instytut Kryptografii, Phil Konieczny, Piotr Ostapowicz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Jak sądzicie, mamy szanse na takie scenariusze:

 

E2UGAJiWYAIPXbf?format=png&name=large


Na razie przychylam się do wersji odbicie do 42 kolejna korekta i dzida na 50. Choć przyznam, że wolałbym dump do 18 😎

Zobacz po komentarzach ludzi jak byl dump do 30xD Większość to zawału mało co nie dostała, a Ty chcesz dump do 18 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, masculum napisał:

Te wszystkie analizy są o kant anusa rozbić. Poprzednie mówiły, że lecimy z BTC nie wiadomo gdzie a skończyło się jednym tweetem i spadkami. 

Nigdy analiza nie da Ci 100% pewności, analizy że lecimy od spodu tez się pojawiały ale każdy napalony bo bull run, buy the dip etc.  To tylko zmniejszanie ryzyka w codziennym handlu, najbezpieczniej to kupić w bessie i hodlować ;) 
Obecnie robię farming, kupuje dołki sprzedaje górki, odrobiłem już zyski jak btc był w ath.

Więc dajcie nam wahania 20-30% dziennie przez miesiąc dłużej to utulimy dużo, dużo więcej niż na całej hossie kisząc monety na portfelu. 
 

@EMKEJ obecnie to analiza techniczna połączona z wróżeniem i myśleniem życzeniowym. Na razie nie da się określić, stare wygi z giełdy mówią o dumpie do nawet 15, krypto „spece” są podzieleni, jedni dump drudzy, że będzie ath 

 

@CookieMonster no co, wielka panika wielkie okazje ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 00:01, DissolvedAir napisał:

Panowie co myslicie o krypto "Shiba inu"? teraz jest naprawde aktrakcyjnie nisko wycenione

Meme Coin, pociąg już raczej odjechał.

 

Dziś nie weszły mi stop lossy w nocy. Dziwne bo dump nie był super gwałtowny. Jak na razie 8% przez to w plecy... ehh...

Szykujemy się na 20k za BTC ? Czy jakimś cudem będzie świeca w górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Szykujemy się na 20k za BTC ? Czy jakimś cudem będzie świeca w górę?

Moim zdaniem pojedziemy jeszcze w górę.

Ten wuj Musk znów głupie obrazki zatłitował i zjazd w dół.

Chyba że nie jestem na bieżąco i te lekkie zjazdy są spowodowane jakimś innymi powodami nie Elon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i cześć.

No co tam co tam, jak ceny szły w górę to był większy ruch tu w temacie😁

 

Lecimy kolejny raz w dół, ja wszystko spieniężyłem i lada chwila będę sobie robił projekt na kilka lat.

 

A u Panów co się dzieje, jak tam portfele inwestycyjne wyglądają? Jakie wnioski, przemyślenia na następne tygodnie, miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.