Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

@UncleSam Luzik, ja kupowałem btc (satoshi) za 11kUSD, a potem po 10K nawet było i tak co tydzień dokupuję. Daleki jestem od sraczki bo ciagle spory +.

Może teraz jebnie na 19K USD. Leci w doł jak Rubel.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio BTC za 37, nie mam altów żadnych na razie. Czekam jak się rozwinie rynek. Jak spadnie do spodu to nie problem, dokupie więcej btc, cena się uśredni. Szukam perełek na bear market. Nie wiem co wybrać Matic, Cardano, Dot, Solana, Vechain/Iota ?  
Edit: Mam na HODL bunny.

Edytowane przez Pyrkosz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pyrkosz napisał:

Ja kupiłem ostatnio BTC za 37, nie mam altów żadnych na razie. Czekam jak się rozwinie rynek. Jak spadnie do spodu to nie problem, dokupie więcej btc, cena się uśredni. Szukam perełek na bear market. Nie wiem co wybrać Matic, Cardano, Dot, Solana, Vechain/Iota ?  
Edit: Mam na HODL bunny.

Ja brał bym każdego po kolei z tych co wymieniłeś. Dobrze tylko trafić w odpowiedni czas kupna. Niby kupować najlepiej na dipie ale to cały czas leci w dół xD. Btc to co tydzień wrzucam troszkę do portfela.  

 

Jak myślicie jak nisko jeszcze spadniemy?

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przebiliśmy właśnie dno market capu z maja :)
Robi mi się trochę nie swojo ale cóż. Diamond hands. HODL.

Jeśli Wyckoff miałby się sprawdzić to testujemy mid 20k$'s/high 20k$'s i lecimy w górę.

 

Cytat

5 – The spring.

In crypto, this pattern should be all too familiar with Altcoins that have bottomed out for some time. This is the point in which suddenly a hard test of the low occurs again as a way to mislead participants into believing the trend is resuming downwards. This is almost the equivalent behavior to a “swing failure pattern”. It is essentially a shakeout. It should be noted that this movement is not always required. From here, price should respond by quickly reclaiming the prior structural level lost.


Teoretyczne dno dna. Zobaczymy jak to się rozegra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, masculum napisał:

Moim zdaniem zaczyna się bessa jednak. Ludzie pomału się wyprzedają bo prawie wszystko leci na łeb na szyję. Chyba, że będzie jakieś pierdolnięcie w górę albo Elon się rano obudzi i stwierdzi, że napisze "BTC rulezzzz!"

Elon ma naszczescie coraz mniejsza siłę oddziaływania na rynek. No i bardzo dobrze. Niech już nie manipuluje. Jeśli będzie trzeba czekać na wzrosty to się poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, smerf napisał:

HOLD po wakacjach rynek raczej odbije. Fajna promocja dla tych co jeszcze nie weszli

Sprzedaja papierowe lapy, reszta kumuluje. Spodziewam sie scenariusza z BTC po 100k na koniec roku.

 

 

Ja tam w dwóch projektach jestem dość sporo w plecy więc już nawet tego nie ruszam. Kiedyś odbije to sobie zrobię zwrot albo nawet co zarobię. Ale Cardano i savemoon trzymają jeszcze grubo ponad to co włożyłem ❤️ jak dobrze, że Cię wtedy smerf posłuchałem z SM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MrMiSk napisał:

Trzymam dalej. Po jelitach jeździ, ale jeszcze nawet "bąka" nie puściłem ;)

Sponsorem tej wypowiedzi jest Stoperan!

3 godziny temu, smerf napisał:

z BTC po 100k na koniec

Oby, bo nie dam całuska w noska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Binance zablokował wypłaty w GBP bez informacji kiedy zostaną reaktywowane.

 

Trochę niesmak. Będę dzisiaj wypłacać krypto na cold wallet. Wiem wiem, powinienem to już dawno zrobić.

O wpłatach wiem że zablokowane są ale też wypłaty? xD. Nie fajnie w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

A w Anglii nie ma jakiejś ruchawki anty krypto? Typu, że banki z automatu wracają kasę do Binance? Bo nawet w naszych się to zdarza podobno już.

Było takie info kilka dni tu że UK ma jakieś wątpliwości co do Binance ale nie jestem na 100 % o co dokładnie chodziło. Chyba o rynki futers ale to wyczytałem gdzieś z Twittera. Jeszcze kilka dni tu normalnie przelewy w dwie strony przechodziły w Funtach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.