Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Panowie? Jakieś zakupy dziś? 

U mnie wpadło ADA, czekam też na VET. Mam nadzieję, że jeszcze polecą kursy to wrzucę ETH i BTC. 

 

Swoją drogą zastanawiam się nad SAFEMOON o którym pisaliście wcześniej. Która giełdę polecacie do zakupu takich mniej popularnych coinow? 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jon Doe napisał:

Panowie jakie macie odczucia. Kupowac czy czekać? 

Osobiście myślę by jeszcze poczekać na spadki, a potem dorzucić parę cebulionów. 

Ciężko przewidzieć jak nisko możemy spaść. Masz jakiś poziom przy którym chcesz dorzucić cebuliony? Ja teraz tylko BTC dorzucam regularnie po trochu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pyrkosz napisał:

Ja czekam z zakupem BTC, od dłuższego czasu jest trend boczny… trochę to już nudne. Żeby były wahania po 30% chociaż to można by się bawić.

Kupiłem trochę przy 30tyś ale czekam teraz na porządny spadek. Bariera psychologiczna przełamana także są szanse. 

Niektóre źródła podają możliwość spadków nawet w okolice 21tys na BTC. Czekam z ciekawością czy taki scenariusz się sprawdzi. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za btc, nie rozumiem skąd ten hajp na niego. Stare to, wolne, drogie, nie obsługuje wielu rzeczy. Taki krypto-antyk. Obecnie skupiam się jedynie na projektach ISO20022. XRP, XINFIN, XLM, ALGO. Plus VeChain. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 19:26, Jon Doe napisał:

Panowie na czym opieracie swoje decyzje zakupowe ??

Podobnie jak z kobietami, jak mi jakaś "wpadnie w oko" to przed telefonem do niej, macham śmigłem, jeżeli PO TYM dalej mam ochotę na nią - to dzwonię.

Tak czy siak, dziś środa co oznacza dla mnie dzień zakupowy.

A Wy dalej drapcie się po jakach, kupić nie kupić, zwalić nie zwalić. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Massamba_ napisał:

Panowie, nie bądźmy tak optymistyczni, jeszcze będzie ritest poprzedniego poziomu i zobaczymy co wtedy.

 

Dlatego narazie dupa spięta i czekam. Jak spadnie to dobrze dokupi się, jak poleci jeszcze bardziej też super. Jak pójdzie w górę to na plus. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Songohan napisał:

jeżeli spadnie do poprzedniego poziomu btc to  na co później czekasz?

Póki co jest tak jak być powinno, z wykresów wynika, że mamy trend wzrostowy i udało się, poszliśmy w górę ale moim zdaniem poziomy 40-41tys $ będą kluczowe.

 

Póki co idzie do góry więc czekam na obniżkę i wtedy kupować ale raczej tylko BTC,Eth.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.