Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle co wspominałem, że zanim wprowadzą swoje zaczną uwalać obecne.

 

"dyrektywa MiCA (Markets in Crypto-Assets) oficjalnie powstał, by UE była przygotowana na rewolucję cyfrową i przewodziła jej wraz z innowacyjnymi przedsiębiorstwami europejskimi, zapewniając konsumentom i przedsiębiorstwom w Europie dostęp do korzyści wynikających z finansów cyfrowych. Jednak politycy podkreślali najczęściej, że chodzi głównie ograniczenie obchodzenia sankcji UE oraz finansowania nielegalnej działalności, terroryzmu lub wojny."

 

Pseudo wojna jak zawsze dobrym pretekstem.

 

Tutaj całość:

 

https://bithub.pl/kryptowaluty/koniec-wolnosci-na-rynku-kryptowalut-decyzja-zapadla-co-trzeba-wiedziec/

 

Dla mnie okiem obiektywnym, krypto nie na przyszłości pod względem wolności, z prostych i oczywistych przyczyn:

 

- jest wirtualny, nie istnieje fizycznie

- aby go użyć musisz użyć systemu który jest pod kontrolą, czyli internetu

- wymieniasz go na gotówkę obecnie a za chwilę na inną cyfrową walutę

 

W porównaniu do np złota o którym rząd nie wie ile mam i gdzie mam, a które istnieje i mogę komuś dać do ręki gdzie odbiorca wie że od wieków ma to wartość i puki co się to nie zmieni, to krypto nie daje mi nic z powyższego. Przypominam przykład luny chcą to zmiażdżą każdą, bo jak trudno jest zniszczyć coś co nie istnieje? Rozwój SI, likwiduje blokchain, jej moc sobie z tym radzi, a kolejna rzecz która mnie zastanawia, bo to że właśnie wykorzystują je aby prać sobie pieniądze nie ma wątpliwości, ale na co idzie ta ogromna moc obliczeniowa całego krypto którą każdy bezmyślnie sponsoruje temu kto z niej korzysta. Układ idealny, ludzie sponsorują sprzęt i jeszcze dają swoje $ aby nadać temu wartość, z tej perspektywy plan idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pany, o co chodzi z tym STMI Stakemine? Domyślam się, że jest to jakieś krypto lub operacje z tym związane. Ostatnio widzę wśród ludzi na IG takie wrzuty o tygodniowych zarobkach itd. Podejrzewam, że to jakaś piramida finansowa, ale nie jestem biegły w tematach krypto, więc może Wy mi przybliżycie o co w tym może chodzić. Z tego co widzę, że jeden werbuje i potem zwerbowany też robi takie wrzuty, jak ten który go wcześniej zwerbował.

Link do strony: https://stmi.io/

 

I obrazek pokazujący i czym piszę

d52b7f7202884.png

 

Edytowane przez Machine89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.