Skocz do zawartości

"Po c**j mi on! Ja chciałam dziecko!" - 18 letnia matka poznana z czatu.


Maciejos

Rekomendowane odpowiedzi

Co to w ogóle za rozmowa. WTF. Jaka patolnia.

 

Tak podsumowując:

- laska chciała mieć dziecko z byle kim i w wieku 17 lat przespała się z 16 latkiem i teraz ma 18 lat i 3 miesięczne bobo

- laska go rozprawiczyła (to od kiedy ona zaczęła się bzykać?)

- niewiadomo czy nie jest znowu w ciąży

- w sumie to zgodziła się na skok w bok z tym strimerem

- powiedziała, że chodziło jej o bobo a nie gościa...

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MrSadGuy napisał:

laska chciała mieć dziecko z byle kim i w wieku 17 lat przespała się z 16 latkiem i teraz ma 18 lat i 3 miesięczne bobo

Mnie natomiast zastanawia, że nikt nie wyedukował chłopaka jak się zapobiega ciąży i czym grozi (alimenty) jak zajdzie i urodzi.

 

Z drugiej strony nie jest jakaś tajemna wiedza i można ją choćby z netu przyswoić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mógl wszystko wiedzieć. Teoretycznie.

Jednak gdy się widzi nagą dziewczynę przed sobą ostatnia działająca komórka mózgowa idzie do zamrażarki.

Każdy tutaj wie, że wtedy cała krew odpływa do -uja.

A jeszcze będąc prawiczkiem?

On by oddał Maserati taty za to, żeby w tym momencie włożyć.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na myśli:

doktorat z seksuologii + hormony + widzi cipkę pierwszy raz = game over

 

W alternatywnej rzeczywistości:

Praktyka + dużo wiedzy + mądrzy doradcy = pewna szansa na uratowanie się - hormony = średnia szansa na uratowanie się + dziewczyna co umie użyć sexu = mała szansa na uratowanie się.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogła go zbajerować, że w ciąże zachodzi się tylko w jakimś określonym okresie czasu. Jak typek był prawiczkiem, to mógł również ślepo zaufać. Brak edukacji nie przysłania zdrowego rozsądku i myślenia. Mi, przed pierwszym razem z moją myszką, nikt nie mówił co i jak. Nawet z neta nie korzystałem. Wiedziałem, żeby bez gum nie pchać. Nawet jak myszka brała jakieś tabletki, których skutkiem ubocznym była niepłodność i powiedziała, że mogę tryskać w niej - zdrowy rozsądek zrobił swoje.

 

Szkoda chłopa. W dorosłość wkroczy jako niczego nieświadomy parobek. Z drugiej strony to internet, w którym nic nie ginie i ten chłopak prędzej czy później na to trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta dziefczyna z pierwszego planu jest całkiem rozgarnięta i wie czego chce - można jej jedynie zarzucić że taka jej natura :) 

Po urodzeniu bejbisa w mózgu kobiety zachodzą jakieś zmiany i to się manifestuje w sposób w jaki się manifestuje, także ten... :) 

Widziałem wieksze przypały i patologie.

Tak, czy srak - daje to wgląd w kobiecą psychikę :) 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie typowa wyborca/ czyni pisu (500+ i inne zasiłki) i wyzwolona feministka.

 

Koleś jak najszybciej powinien testy  DNA zrobić. Ale jak jest takim dzbanem to wątpię, żeby wpadł na to :( I jestem na 90% przekonany, że dziecko jest nie jego. Wspomniała, że pracuje na budowie - obstawiam, że ojciec ma całkiem dużą firmę a on jak widać jest za tępy, żeby skończyć technikum budowlane chociaż. Pewnie wmówiła mu, że to jego dziecko, bo już ma w głowie wizję jak oskarek przejmuje rodzinny biznes.

 

4 godziny temu, cst9191 napisał:

Jaka matka, taka córka. 

 

Czytałem ostatnio książkę "Czarodziejki" - w większości divy opisywały tam przebieg "kariery". Nie wiem na ile te historie są prawdziwe a a na ile zmyślone. Mając wiedzę z forum to nic mnie już nie zdziwi nt.kobiet. Była tam historia jednej delikwentki - też zaciążyła w wieku 18 lat. Ojciec dziecka nie pamiętam - albo narkoman albo się ulotnił, Matka (była diva) wzięła Julkę  za chabety i zaprowadziła ją do agencji, w której wcześniej pracowała. I ta Julka to 7-8 msc ciąży "zasuwałą" w ten sposób na wyprawkę dla bombelka :):)  :) .

Edytowane przez Kiroviets
ort.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JoeBlue napisał:

Jednak gdy się widzi nagą dziewczynę przed sobą ostatnia działająca komórka mózgowa idzie do zamrażarki.

Jak ktoś nie potrafi fiuta trzymać w spodniach i nie potrafi panować nad popędami to jest jak zwierze i jak zwerzę trzeba go traktować...

A potem wy się dziwicie że laski myślą o was jak o lalkach do ruchania, suta pokażą to każdy by już leciał a nie wiadomy czy na pipie jedna i druga jakiś strupów nie ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 22:55, Ramaja Awantura napisał:

Jak ktoś nie potrafi fiuta trzymać w spodniach i nie potrafi panować nad popędami to jest jak zwierze i jak zwerzę trzeba go traktować...

Premier co ucieka teraz przez okno też być może uważał, że prawo rozwodowe służy do dręczenia frajerów. Takie postawy sprzyjają pogarszaniu sytuacji mężczyzn. 

 

"Złapałaś frajera to go duś jak się zesra to go puść" brak wiedzy, zła mapa życiowa to nie powód by odmawiać komuś przymiotów człowieczeństwa. 

 

Po przekroczeniu pewnej granicy każdy pójdzie w tango. Naszym obowiązkiem poznać tę granicę i logistycznie dbać o jej przestrzeganie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 08:42, Optimus Prime napisał:

Jak 90 % gości tutaj co się zarzeka że nigdy nic z kobietami to od razu pierwszi by moczyli na wejściu w niej xD

Ja mam swoją godność. Ostatni raz(w życiu) ruchałem 11 lutego 2020. No i sorry ale nawet taki incel jak ja by tego bazyla nie tknął.

 

Co nie zmienia faktu, że większość facetów by skorzystała bo są beciakami.

A ja myślę, że reszta tutaj na forum którzy tak jak ja mają beke albo narzekają to też by jej nie przebolcowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wincenty napisał:

I kto Ci niby w to uwierzy? :D

I jeszcze jak podkreśla (w życiu) xD

Na żywo to Ty grotki nie widziałeś nawet i wciskasz kit co chwilę po całym forum :P

Gościu...

Zaruchałem prostytutkę i mam screena z SMS z nią jak mi podawała nr mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.