Skocz do zawartości

Śmieszna akcja z samotną mamuśką w tle


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Rapke napisał:

Niezły cyrk co ?

 

Cała akcja śmieszna, obiad jadłem to, aż się ze śmiechu oplułem :)

 

Tylko po chwili pojawiła się w mojej głowie myśl, że ta kobieta, to nie jest wcale taki rzadki przypadek (w dodatku się jeszcze rozmnaża, bo ma dzieci), charakteryzujący się tego typu mentalnością, w tej czy innej płaszczyźnie i wtedy już mniej mnie to bawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie Pany i Panie jak to jest, w państwach, religiach kulturach gdzie kobieta jest trzymana krótko takie akcje to margines(SM),  ale jak widać wystarczy popuścić te cugi i mamy to co mamy i feminiski temu przyklaskują że to niby fajowe i wolność itd.

Kurwa nawet w biblii jest mowa żeby trzymać kobiety na wodzy, ehh...

P.S.

Co ciekawe w islamie kobiety chodzą prawie całkowicie zakryte i mają te maski co tylko oczy widać - ktoś to sprytnie wymyslił... :) 

Pozdro

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to z babami niektórymi jest. Zrobisz coś inaczej niż ona by chciała to wychodzi wtedy cała jej natura. Najgorsze jest to że to często działa takie wpędzanie w poczucie winy. One to wiedzą i wykorzystują. Często ten schemat wyniosły z domu. Na starego działało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie żałosne mężczyzny ją przyzwyczaiły do tego to się panoszy, przecież było to do przewidzenia...

Polscy mężczyźni są ZA DOBRZE wychowywani... na pizdy takie katolickie XD tylko że biblii jest dużo krwi, gwałtów i morderstw ale "nadstawiaj policzek" bo ktoś z kontekstu wyrwał XD buhahaha

Jakie to wszystko nędzne... nędzność nad nędzności.

9 godzin temu, Obliteraror napisał:

Piękny trolling mi się przypomniał:

 

BESTY.pl - Karta niemowlaka


"ZASIŁEK NIEMOWLAKOWY" aż mnie ostry i mocny dreszcz cringe'u przejechał po plecach XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.01.2021 o 12:39, Rapke napisał:

"tyle przeszlam ostatnio potrzebowalam wsparcia drugiego czlowieka a drógi czlowiek klody pod nogi?"

 

Kobiety myślą, że im się wszystko należy za darmo bo są kobietami?

 

W dniu 9.01.2021 o 12:39, Rapke napisał:

"ty smieciu jak tak mogles mam dzieci"

 

Tutaj ewidentnie wmawianie poczucia winy.

Jej problem jej sprawa.

 

W dniu 9.01.2021 o 12:39, Rapke napisał:

" w polskim prawie nie wolno tak traktowac matek z dziecmi sprawa trafia do sadu"

 

Skoro nie było spisanej umowy to nie jesteś jej winien niczego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2021 o 12:39, Rapke napisał:

zalała mnie tyloma sms'ami z wyzwiskami że nie sposób to opisać

 

I dlatego należy do celów wynajmu/sprzedaży/jakichkolwiek ruchów handlowych związanych z upublicznianiem numeru mieć jednorazowego użytku kartę.

Zamykasz transakcję - najemca dostaje WŁAŚCIWY numer, a ten transakcyjny do niszczarki i po problemie.

 

Oszczędzasz sobie wariatów/wszelkiej maści "byzmesmenów"/wyłudzaczy/spamerów.

Win-win.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.