Skocz do zawartości

Coraz więcej pantofli, desperatów i kukoldów?


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Martius777 napisał:

U mnie w pracy jest totalny desperat co ciągle nadskakuje i bawi kobiety, a to pożartuje a to pomoże, a to da czekoladki, podwiezie do domu, pomoże w zakupach, przyniesie kawy.

 

Efekt?

 

- Grażynko, jak masz szafę do przewiezienia idź po niego, ma samochód dostawczy.

 

- Chcesz kawy Karynko? Zawołam go.

 

- Ale bym coś zjadła. - podchodzi do jego biurka, otwiera szufladę i zabiera wafla - Uwielbiam twoje fafle!

Chryste panie, jak ja pluję na takich kuków. U nas też był taki jeden, ale się zwolnił i nie zabiera mi powietrza już na szczęście.

 

U mnie w robocie też mam dwie grażyny co to uważają, że facet powinien targać każdy ciężar i trzeba go eksploatowac (wiejsko PRLowska mentalność). Kiedyś było przemeblowanie w pokoju i trzeba było ciężkie szafy ściągać, to jedna wyskakuje "to dawajcie tu chłopów, od tego są!!!" a ja przyszedłem i mówie "X, nie nie od tego są, jest serwis pomocowy u nas, dzwoni się i przychodzą pracownicy fizyczni i się tym zajmują".

 

Od tego momentu nabrała szacunku. I dobrze.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saskia Larsen to aktorka z Nowego Jorku, która wynajmuje za pieniądze "przytulacza". Kobieta twierdzi, że jej mąż nie ma nic przeciwko temu.

Wiele osób pomyśli, że to dziwne, że korzystam z usług przytulania, ponieważ jestem mężatką. Ale pieprzyć to, nie obchodzi mnie, co myślą inni. Uwielbiam to uczucie i uwielbiam to, jak na przytulanie reaguje moje ciało. Jestem na 99% pewna, że mój mąż nie jest o mnie zazdrosny, bo codziennie z nim o tym rozmawiam. Jest bardziej opiekuńczy niż zazdrosny. Dopóki jestem bezpieczna, wszystko jest w porządku.


Saskia płaci mężczyznom 80 dolarów za przytulanie. Kobieta zachęca innych do korzystania z usług "przytulaczy":

Polecam każdemu spróbować przytulania, bo to sprawia, że czujesz się człowiekiem. Nie łamię umowy z mężem, nie łamię prawa, po prostu mam coś naprawdę milusiego i wspaniałego.


Mąż Saski przyznaje, że choć para żyje w monogamicznym związku, to jego zdaniem przytulanie nie jest zdradą. Wspiera żonę w jej nietypowym hobby.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, WsiunzSuchej said:

@Martius777 Ta typiarka nie daje kasy żeby ją ktoś przytulił tylko sama przytula 80$ za godzinę. Według mnie zajebisty biznes sam bym mógł tak pracować.

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9413701/Married-woman-just-loves-affection-reveals-pays-80-hour-hug-professional-cuddler.html Płaci a nie zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie fejka panowie ta typiarka przytula za kasę "cuddle therapist" koleś na zdjęciu to klient tutaj macie nawet z nią wywiad a babkę skojarzyłem od poszukiwacza i na jego materiale było tłumaczone że jej mąż to policjant i niby nie widzi w tym nic złego no ja też bym nie widział jak by zarabiała moja kobieta 80 $ za godzinę za leżenie https://youtu.be/8fWHk7OZ12o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadskakujące kukoldy nigdy nie będą szanowane i pożądane przez kobiety. U mnie zatrudnił się taki. Łysawy koło 40. I całe szczęście bo facetów w pracy mam bardzo mało i jak trzeba było coś naprawić czy przenieść to czasami leciały do mnie. Teraz widzę że nowy kolega się narzuca i jest wykorzystywany. W sumie lepiej niż by miał przyjść jakiś chad, ale z drugiej strony już na tyle poznałem prawdziwą naturę koleżanek z pracy że zbrzydły mi niesamowicie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w poprzedniej pracy był chad - ale taki alpha po przejściach (na fb lajkował MGTOW itp) - i wam powiem, że to też rozwaliło ekipę, bo większość beta się zjednoczyła i zaczynali na niego najeżdżać a typ nieźle zasuwał i miał charyzmę. Z kolei laski, jak się typ zwolnił to jeszcze kilka miechów po nim płakały.

Typ wgl nie podrywał lasek, to one jego i te nasze kukoldy mimo zazdrości o tego typa wszystko zwalali na chada, bo to jego postawa ponoć prowokowała te laski.

Koleś miał propozycje od DOSŁOWNIE wszystkich kobiet - nawet jakaś PM'ka grubo po ścianie bez krępacji do niego czy pojedzie z nią na weekend. Kulody do skomentowali, że 'to tylko wyjazd turystyczny i to jego wina'.

 

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 15:57, Martius777 napisał:

U mnie w pracy jest totalny desperat co ciągle nadskakuje i bawi kobiety, a to pożartuje a to pomoże, a to da czekoladki, podwiezie do domu, pomoże w zakupach, przyniesie kawy.

 

U mnie w korpo takich na pęczki myślą, że jak będą wiernie służyć to zamoczą😆

Stoję z boku i politowanie mnie bierze jak dorosłe chłopy mają zero wiedzy na tematy damsko-męskie.

Dlatego kobiety są mną zainteresowane a oni zazdrośni są i główkują co jest z nimi nie tak😁

Jeden to jest taki aparat, że jak mu kobieta odmawia to ją wyzywa za plecami i nie może zrozumieć, że ktoś go może nie chcieć.

Czasami idzie się nieźle pośmiać z takich typków i o dziwo zazwyczaj byli wychowywani przez samotne matki.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

U mnie w korpo takich na pęczki myślą, że jak będą wiernie służyć to zamoczą😆

Stoję z boku i politowanie mnie bierze jak dorosłe chłopy mają zero wiedzy na tematy damsko-męskie.

 

Kiedyś takie coś nie miało prawa się urodzić, a dzisiaj nie dość że żyją, to jeszcze psują nerwy normalnym facetom.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 16:40, jankowalski1727 napisał:

Kiedyś było przemeblowanie w pokoju i trzeba było ciężkie szafy ściągać, to jedna wyskakuje "to dawajcie tu chłopów, od tego są

 

U mnie w robocie było to samo wtedy odpowiedziałem ,że nie są to moje obowiązki lub co z tego będę miał.

Jedna mi powiedziała, że satysfakcję po czym wybuchnąłem śmiechem🤣😂

Od tej pory omijają mnie szerokim łukiem jak coś chcą ba jak ja coś chce to chętne do pomocy i wyręczania😁

Także ten panowie ostro i zdecydowanie z kobietami mówić jak wam coś się nie podoba to zobaczycie jakie 

później są pozytywne efekty i kobiety zaczynają na was inaczej patrzeć.

 

W dniu 21.03.2021 o 01:02, isaac_auto_tune napisał:

Nawet nie wiecie Panowie jak dużo energii i wsparcia daje mi przebywanie z Braćmi na forum.

 

Cieszymy się brachu właśnie po to jest to forum😉

 

1 godzinę temu, isaac_auto_tune napisał:

Z kolei laski, jak się typ zwolnił to jeszcze kilka miechów po nim płakały.

 

Tylko raz w robocie miałem typa co był prawdziwym Alfa to czuć pewny siebie, zdecydowany nawet przełożeni się go bali.

A kobiety człowieku same go podrywały i nakłaniały do różnych rzeczy nawet jedna taka nieśmiała zaczęła mówić i się ośmielać

cud normalnie terapeuta z tego Czada😁

Jak go zwolnili bo miał zatarg z przełożonym to kobiety smutne chodziły jakiś czas i czasem go wspominają.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do simpów w moim otoczeniu też nie mam zaufania im potrafi odjebać od tak mimo że to z reguły dobre chłopaki to nie mają jednej ważnej rzeczy honor panowie już nie raz byłem świadkiem upodlania typka albo wręczania mu takich gówno obowiązków i słuchania żali za nic albo za uśmiech a potem ostatecznie kop w dupę. Mam takiego ziomka  rzadko się widujemy ostatnio wybrał inne towarzystwo i tyle, składał dla "koleżanki" łóżko nawet zjebanego słowa dziękuję nie usłyszał słuchał jej żali spędzał z nią czas a tamta nawet go na urodziny nie zaprosiła najlepsze że kupił jej prezent a jak już myślałem że się ogarnął bo mi mówił że wyjebane itd to zaprosił ją na sylwestra i się próbował tulić ale to jego życie ja mu powiedziałem co o tym myślę i tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WsiunzSuchejSimpy nie mają przede wszystkim godności i upadlają się przed kobietami myśląc, że dostaną się do ciasteczka co nigdy jak dobrze wiemy nie nastąpi. Kobiety gardzą słabymi mężczyznami bez honoru, przysłowiowych jaj, uległych, nie stawiających granic czy nie trzymających się swoich zasad. Najlepiej nie uświadamiać kukoldow bo można zrobić sobie wroga oni mają klapy na oczach a kuciapa przesłania im oczy dlatego żaden argument do nich nie trafia. Niech doświadczą życia z kobietami i ich naturą wtedy dopiero się przekonają z jaką istotą mają do czynienia. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko najczęściej efekt wychowywania tylko i wyłącznie przez matkę, ewentualnie razem babcią.

Taki facet ma tak zaburzone postrzeganie świata, że już raczej nic tego nie jest wstanie zmienić. Niestety ale będzie tego coraz więcej. I nie ma co się cieszyć,bo jeśli normalny facet liczy na potomstwo, to trzeba się szykować na to samo, czyli jego dziecko też będzie prawdopodobnie wychowywane tylko przez mamusie, bo wkoncu jej się odmieni i uzna że zasługuje na kogoś lepszego.

A oczywiście nikt lepszy nie zainteresuje się na poważnie samotną panią z dzieckiem, nie ważne jak piękna by nie była.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993

Warto też wspomnieć że kobiety równie często wychowują się bez ojca co ma opłakane skutki. Z taką rodziny nie założysz, będzie wiecznie coś nie tak. Nadają się tylko na przelotne znajomości, wiecznie trzeba je prostować a i tak wykazują zachowania patologiczne. Normalny facet prędzej czy później będzie miał dość takiej panny, a cuck zostanie przez nią rozjechany jak walcem. 

 

Analogicznie jest w sytuacji z dwójką rodziców, gdzie to matka nosi spodnie a ojciec jest cuckiem. Nawet nie wiem czy nie gorzej, bo tutaj deptanie faceta jest wgrywane od pierwszych lat życia kobiety.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się zajebista historia z zagranicy, mianowicie jako początkujący szef kuchni w jednej z raczkujących, nowo powstałych restauracji w centrum, miałem niewątpliwą przyjemność uprawiać tzw. regularne  "quicky " w restauracyjnej służbowej  toalecie, wszystko często w trakcie pracy, co ważne nikt nas nigdy nie złapał, jedna z tych dwóch kobiet, była  w bardzo szczęśliwym związku długoterminowym, druga załatwiła mi tę robotę - pani menadżer, wieczna singielka, korposzczurzyca 🙃

 

Kobiety są jak kotki, lubią drapać obcych mężczyzn, za wacka i w nagrodę, że nie jesteś pizdą.

 

Najgorszy dla mnie w simpach jest fakt, że są strasznie agresywni w stosunku do samców alfa - rozkurwiaczy,  pewnych siebie, na szczęście 99 procent z nich nie trenuje, tylko reprezentuje sylwetkę typu

" Janusz fat", więc co najwyżej mogą mi obciągnąć chuja.

 

Podśmiechujki również uprawiają na

 uboczu, nigdy prosto w twarz.

 

Pluję im do mordy, jak to się mówi.

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tylko raz w robocie miałem typa co był prawdziwym Alfa to czuć pewny siebie, zdecydowany nawet przełożeni się go bali.

 

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak go zwolnili bo miał zatarg z przełożonym to kobiety smutne chodziły jakiś czas i czasem go wspominają.

 

Fragment dobry, ale to powyższe mi się średnio spina : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Fragment dobry, ale to powyższe mi się średnio spina : )

Właśnie bardzo dobrze się spina - mogli się go bać na tej najbardziej prymitywnej, atawistycznej płaszczyźnie, ale wykorzystali fakt, że mogą go podejść służbowo - i go wykopali. Samo życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

Właśnie bardzo dobrze się spina - mogli się go bać na tej najbardziej prymitywnej, atawistycznej płaszczyźnie, ale wykorzystali fakt, że mogą go podejść służbowo - i go wykopali. Samo życie.

 

Mogło tak być, ale i tak średnio to widzę, bo jak dla mnie nikogo dobrego bez powodu się nie wypierdala, chyba że to urząd albo inna struktura oparta na nepotyźmie, nie skillach, gdzie trzeba znajomkowi miejsce zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

mogli się go bać na tej najbardziej prymitywnej, atawistycznej płaszczyźnie, ale wykorzystali fakt, że mogą go podejść służbowo - i go wykopali

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Mogło tak być, ale i tak średnio to widzę, bo jak dla mnie nikogo dobrego bez powodu się nie wypierdala

 

Akurat ten gość był agresywny w stosunku do przełożonych i mężczyzn tam pracujących dodatkowo pracownikiem był dobrym,

ale pracodawca nie mógł sobie pozwolić na psucie atmosfery czy zastraszania reszty załogi co wpływało na motywacje, chęci czy współprace.

Po tym jak go zwolnili musieli wezwać policję bo z rękami do nich startował oczywiście kobiety go broniły i wybielały, że to reszty wina, że go zdenerwowali.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki miałem ostatnio beke życia.

Ale do rzeczy: przedwczoraj byłem na meczyku (Polska - Anglia) u kumpla - Typowego prawackiego czada, co to zalicza wszystko co się nawinie.
Gość starszy ode mnie ale mega przystojny itp. Dobre hajsy i bajerka jak z ołtarza.

Wypiłem z typem 0,5 i stwierdziłem, że się przekimam u niego na wersalce. Nie ma problemu, odpowiedział.

 

W pewnym momencie dzwoni mu telefon - okazało się, że to jakaś laska z tindera o, której mi wcześniej mówił.

Gadali na kamerce i głośnikach prawię całą noc - wszystko słyszałem + ten kumpel sam mi pisał na 2gim  telefonie żebym się uczył szkoły (czasem go pytam o różne rzeczy). Miał beke z Panny, ewidentnie.

W pewnej chwili laska gada o aborcji, invitro i o tym BLM w USA - oczywiście skrajna lewaczka. Typ  ją szybko skwitował, że 'polityka to syf ale mimo wszystko Trump'. Chwila ciszy i tekst od laski: 'że w sumie to ona jest bardziej centrowa' i ,że 'wszystkie poglądy u niej się zmieniają'.

Nad ranem mi kumpel pokazał jej nudesy :)

 

  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.01.2021 o 22:22, trop napisał:

Lubie Cię Bracie @marcopolozelmerale taką bzdurę ostatnio czytałem jak "nasz premier" obiecywał w tamtym roku że nigdy nie dopuści do podwyżki podatków. 

 

Nawet tego nie skomentuje bo szkoda czasu. 

Powiem tylko tak. Bądź tym kukoldem i ruchaj, nosząc siaty za swą Panią ?

 

A ja poczekam na mojego Milfika, który właśnie bierze prysznic. ? Ma jeszcze zrobić sałatkę. A później jak jej odpalę do buzi to z kulami wejdzie. 

 

Dokładnie to miałem napisac po lekturze posta @marcopolozelmer. Bzdura i kukoldztwo.

Mam prawie 50lat, dwójkę dorosłych dzieci z jedną babką, razem 19lat. Od kilku lat singiel, właściwie raz w miesiącu robię kolejne nacięcie na penisie. Przedział wiekowy 30-55, same fajne. Za żadną nigdy nie goniłem, żadnej nie poświęcam zbyt wiele czasu, bo mając zajebiste pasje i życie prywatne po prostu mi go szkoda na głupoty. Aha - i nigdy żadna babka mnie nie rzuciła. Zawsze to ja ładnie dziękuję - z częścia utrymuję bardzo przyzwoite kontakty trzymajac je na orbicie, z której niekiedy wpadaja do sypialni. Hipergamia??

Wiec nie mieszajmy młodszym w głowach takimi teoriami, bo sie będą upokarzać, a i tak g... poruchają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.