Skocz do zawartości

Podatek cukrowy polska rogata dusza się nie daje


Taran

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Taran napisał:

Import  z Czech , dodawanie syropów przerabianie jako odrdzewiacz.

 

Co do ostatniego, nasuwa się na myśl scena z "misia" i zdanie "to jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam".

 

Opodatkowali wszystkie słodziki, by walczyć z otyłością - nawet te, które mają 0 kalorii. Są też inne aspekty tej ustawy, które sprawiają, że by to popierać [zwłaszcza w takiej formie] 

trzeba być albo idiotą, albo pospolitą mendą. 

 

Kiedyś założyłem ogólny temat, jak ktoś chce poczytać, to jest tu:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatek cukrowy to nie jest zły pomysł, gdyby go wprowadzić ZAMIAST jakiegoś innego podatku, lub w tym samym czasie np. obniżyć podatek dochodowy.

 

Natomiast kolejne zwiększanie obciążenia podatkowego w tym kraju, szczególnie w obecnej sytuacji jest chore.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

Najbardziej mnie rozbraja przekupiony elektorat który nie rozumie żeby dać pincet to trzeba gdzieś zajebać tysionc - OLE :(

Pozdro

Polacy to ameby umysłowe, czego się spodziewać po ludziach którzy żyli za komuny i ich życiowym celem jest tylko wydawać kasę na jedzenie i płacenie rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mafijna struktura, bez mydła jadą. Nie mam pojęcia, jak ludzie ogarniają rodzinki i jakieś większe zobowiązania.

 

Zobaczcie, co się dzieje. Zdechły całkowicie lokaty, czyli plan działa. Plan kradzieży oszczędności, realnego majątku. To już się dzieje i tylko się pogłębi. A niech tylko gospodarka podskoczy to kurwa taka inflacja wyjebie, że się poskładamy. Myślę, żeby sobie zapasy na 2 lata zrobić jakiejś karmy, bo na pewno będzie źle. Mają jeszcze stopy procentowe dalej obniżyć, dolarosy po 4 zł, 5 zł może zobaczymy. Kto wie, kto wie.

 

Chory kraj ogólnie, a będzie tylko gorzej. Pisu już od władzy nikt przez 10 lat nie odsunie. Zostanie kamień na kamieniu i niewolnicy. Dla mnie ten kraj przypomina już obóz koncentracyjny. Gdzie nie spojrzysz jebana patologia urzędnicza i jakaś zabawa w kotka i myszkę. Nieustanny stres. Jak tak można żyć?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bohun napisał:

dać pincet to trzeba gdzieś zajebać tysionc

Polecam wypowiedź, coś w tym jest, chociaż gardzę rzetelnością dziennikarską tego Pana, w szczególności 1 min 30 sekunda.

 

 

Edytowane przez Boromir
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MrSadGuy napisał:

Wiesz, jestem pewien, że PIS nie sfałszował wyborów. Ludzie ich wybrali. Jak to świadczy o polakach? To jest dobre pytanie.

Po 1 z dużej litery proszę.

Po 2 a jaki mieli wybór?

Nie mieli wyboru, owszem są jakieś niszowe partie, ale nie potrafią dotrzeć do szerokiego grona wyborców. A w demokracji liczy się tylko ilość głosów, taki urok tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.