Skocz do zawartości

Przezabawne zdarzenie na wiodącym portalu :)


Bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę Wam Braciszkowie zdarzenie sprzed w zasadzie chwili, wskutek którego wpadłem w chichot.
Oto bowiem poznałem na wiodącym portalu randkowym na literę "S" pewną damę.
Na potrzeby tego wpisu - nazwijmy ją Magda
Pisalismy od kilku dni, tez bylo parę telefonów i miało być wkrótce spotkanko.

Dzis pisałem także z jeszcze kilkoma innymi damami. Między innymi niech będzie, że z Katarzyną.

Katarzyna wypytywała mnie czy tu kogoś poznałem. Napisałem, że i owszem. Dopytała czy ostatnio. Napisałem, że w sensie związku to nie.

Dodała, że wątpi w to co piszę - co spowodowało wzmożenie mojej czujności :):):)


I wieczorem piszę z Magdą, ktora mi oświadcza, że już się ze mną nie spotka ponieważ dowiedziała się od pewnej osoby, że ją podrywam tak samo jak ją, czyli Magdę podrywałem.
Parsknałem śmiechem ale nie napisałem, że jesli sposób jest skuteczny i działa to po co mam go modyfikować.

Zapytałem natomiast czy może mi powiedziec o jaką osobę chodzi - bowiem tak się złozyło że poza Kaśką pisałem także z jeszcze innymi.

Cisza jak po śmierci organisty.

Przelogowałem się zatem na swoje drugie konto (na potrzeby tego wpisu załóżmy, że nick to Gonzo) i z drugiego piszę - Madzia tu [... moj nick pierwotny - przyjmijmy na potrzeby tego posta, że Bonzo...] - ja też mam jak widzisz dwa konta.
Teraz na "S" jest tanio - to mozna konta zakładać, premiumy kupować.

 

I dokladnie takie same wiadomości (ctrl+C -> ctrl+V) puściłem na konto Katarzyny. pisząc Katarzynie by się przelogowała na Magdę i sprawdziła co napisałem, po czym Magdzie by się przelogowała na Katarzynę i zbadała co znajdzie w wiadomościach ode mnie

Efekta - w dosłownie tej samej chwili Katarzyna zablokowała i Gonza i Bonza (Gerwazy i Protazy ?)
Tymczasem Madzia zablokowała tylko Gonza a Bonza jeszcze nie.

Napisała mi SMS'a na telefon, że "tylko winny się tłumaczy"
Odpisałem, że to prawda tyle że bez zastosowania do niniejszego przypadku, gdyż kto jak kto ale ja się winny nie czuję, natomiast ona zasadniczo powinna gdyż to ona nakłamała o tym że dowiedziała się o moim korespondowaniu z inną osobą, której przeciez nie było - po czym dodałem, że multikonta na S to rzecz powszechna - czego dowodem jest ona sama :)
Odpisała że jej nie znam i że pa :):):)

Jak Braciszkowie obstawiają - odezwie się jeszcze ?

Nie żebym odczuł jakąś poważniejszą stratę, ale gadało się fajnie :)

 

 

 



 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bonzo napisał:


Jak Braciszkowie obstawiają - odezwie się jeszcze ?
 

W ogóle nie powinieneś się nad tym głowić. Spuść ją w kiblu i zapomnij.

Mi też jedna trzydziecha chciała robić jakieś shit-testy na datezone (!). Oczywiście spuściłem w kiblu, bo w takich przypadkach to jedyne słuszne wyjście.

Pies je trącał, zamiast tracić czas na portalach, lepiej sobie pograj (na fujarce albo na komputerze) czy posklejaj jakis model. :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zychu napisał:

Mi też jedna trzydziecha chciała robić jakieś shit-testy na datezone (!).

 

Shit-testy na datezone - klękajcie narody !

 

1 minutę temu, zychu napisał:

Oczywiście spuściłem w kiblu, bo w takich przypadkach to jedyne słuszne wyjście.

 

Chyba też tak zrobię, szczególnie, że towaru równoległego nie brakuje :)

 

1 minutę temu, zychu napisał:

Pies je trącał, zamiast tracić czas na portalach, lepiej sobie pograj (na fujarce albo na komputerze) czy posklejaj jakis model. :)

 

O widzisz - to jest pomysł :) Na warsztat pójdę i coś naprawię. Nawet sobie przypomniałem co jest zjebane :):):)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonzo napisał:

Jak Braciszkowie obstawiają - odezwie się jeszcze ?

Nie, nie odezwie się. Bardzo byłbym zaskoczony gdyby jednak...

 

Zrobiłeś coś co jest zarezerwowane tylko i wyłącznie w kobiecej mentalności dla niej samej. Otóż skłamałeś znaczy się wyjątkowo oszczędnie gospodarowałeś zasobami prawdy oraz użyłeś fortelu. Wykonałeś jak to pisałeś kiedyś pokerową zagrywkę i powiedziałeś: sprawdzam. Panience przepaliło ostro styki oraz pokazałeś tym samym, iż ją rozgryzłeś. Nie jesteś więc dobrym materiałem na urobienie. Przecież tylko ona i tylko one mogą mieć więcej niż jedno konto itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odezwie się gdyż w przeciwieństwie do Gonza żyje fałszywym obrazem siebie samej  jako cnotliwej i szanującej siebie kobiety. 

Banalne obrócenie tego w żart możliwe jest wyłącznie w przypadku dystansu do siebie , odrobiny logiki i krytycznego wglądu w emocje. "Haha Gonzo, masz mnie, fajny początek". Pozwoliłoby to jejj na nieskrępowane korzystanie ze znajomości bez bagażu gorsetu moralnego. ALE oznaczało by przyznanie się przed samą sobą "jestem zwykłym kurwiszonem"

Więc obrazi się aby zachować komfort psychiczny i móc pielęgnować obraz czystej damy , zranionej przez rozpustnego oszusta.

Kobiety NIENAWIDZĄ prawdy o sobie. Nie ma czego żałować.

 

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bonzo napisał:

Magda

 

8 godzin temu, Bonzo napisał:

z Katarzyną.

Nie poznałeś po fotach, że piszesz do tej samej osoby?

 

 

8 godzin temu, Bonzo napisał:

pisałem także z jeszcze kilkoma innymi damami.

Ale udało Ci się zidentyfikować, że to M. i K.  to ta sama kobieta.

 

8 godzin temu, Bonzo napisał:

ona zasadniczo powinna gdyż to ona nakłamała o tym że dowiedziała się o moim korespondowaniu z inną osobą, której przeciez nie było - po czym dodałem, że multikonta na S to rzecz powszechna - czego dowodem jest ona sama

Dlaczego odkryłeś karty?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patton napisał:

Wyobrażasz sobie ich kwik, gdyby @Bonzowkleił ten temat np na netkobiety? ?

Pewnie by wyszło, że jest oszustem manipulantem i nie powinien tak traktować kobiet a przez niego ona teraz ma pewnie ciężkie dni i powinien jej kupić bukiet kwiatów na przeprosiny. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bonzo napisał:

Jak Braciszkowie obstawiają - odezwie się jeszcze ?

Nie żebym odczuł jakąś poważniejszą stratę, ale gadało się fajnie :)

 

Marne szanse ,że kobieta się odezwie.

Swego czasu pamiętam jak była popularna fotka.pl i też doświadczyłem podobnej sytuacji

z kobietą, która miała multikonta i sprawdzała mężczyzn.

Jakież to mnie zdziwienie wzięło gdy pani wiedziała z jakimi to kobietami rozmawiam.

Szybko skończyła się znajomość a później dowiedziałem się od innych kobiet, że to niezła

aparatka na tamtym forum i nie jednego tak prześwietliła a z zawodu podobno policjantka była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś sytuację podobną z tym że laska, którą złapałem na przypale, była już moją chyba dziewczyną, nie wiem...

W każdym razie spotykaliśmy się regularnie od jakichś 2-3 miesięcy, spanko, ruchanko, wszystko legancko i po legalu,

kiedy nagle otrzymałem esemesa, że przez ten tydzień czyli nadchodzący, nie będziemy się spotykać, gdyż ponieważ albowiem

ona będzie pomagała mamie przed świętami, okna umyć i takie tam... Dobra kurwa -  myślę sobie - i zająłem się czymś tam. 

 

Następnego dnia z nudów zajrzałem na skrzynkę mailową wp.pl, gdzie przychodziły mi również wiadomości z portali,
które mogłem odczytać u siebie na skrzynce bez logowania się na portalu, gdzie też miałem założone dwa profile, 

jeden właściwy i drugi testowy z fotkami jakiegoś modela ze strony dla gejów oraz opisem sugerującym niedorozwój,

błąd na błędzie "weszłem, przyszłem" składnia jak u pół debila, no i tak ten profil sobie wisiał, a ja tylko sprawdzałem 

kto na niego coś napisze, żeby wstępnie wiedzieć do kogo nawet się nie odzywać i nie marnować hajsu na kredyty.

 

No i patrzę, a na tym właśnie drugim koncie z tym gejem modelem wiadomość od tej mojej gwiazdy co okna właśnie myje.

Coś tam coś tam, pitu pitu i pytanie - A może zamiast pisania kolacja i sympatyczny wieczór przy winie? - aż mi gały wyjebało z oczodołów ?

Matce pomaga. Przed świętami.

Oczywiście zaraz jej odpisałem jako ten przygłup kalecząc język ojczysty jak tylko się dało, co miałem nadzieję nieco ostudzi jej zapędy,

bo cały czas mi pierdoliła jaka to ona nie jest przewrażliwiona na tym punkcie i nie mogłaby się spotykać z kimś kto wali takie byki...

Sranie w banie, po wymianie 3 czy 4 wiadomości byłem już z nią ustawiony u mnie na jebanie, ale w ostatnim momencie się zlitowałem,

napisałem jej że ja to ja, pokrótce objaśniłem co o tym sądzę i że może już skasować mój numer, gdyż nie mam jej nic więcej do powiedzenia.

 

Wtedy się dowiedziałem parę rzeczy o sobie, między innymi że jestem słaby skoro muszę ją sprawdzać, że mam paranoję i że to nie ma sensu,

bo ona wiedziała od razu że to ja, tylko chciała sprawdzić po co to robię i jakieś tam żałosne pierdolenie w ogóle bez żadnego sensu,

generalnie wyszło na to, że to wszystko moja wina i w związku z tym ona musi to zakończyć, bo nie ma zamiaru żyć w paranoi czy czymś.

Koniec.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Ośmieszyłeś milionową portalową Karynę, która ma na Sympatii, dwa ale prawdopodobnie więcej multikont.

Spodziewałeś się, że ukazując jej samej jaką jest idiotką i hipokrytką coś wskórasz?

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.