Skocz do zawartości

Żerowanie na uczuciach - na przykładzie fałszywych zbiórek np. na leczenie


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak kobieta może łgać w żywe oczy dla kasy. Ku przestrodze.

 

Źródło: https://www.wykop.pl/link/5891297/jak-kobieta-moze-lgac-w-zywe-oczy-dla-kasy-ku-przestrodze/

Art. z gazety: https://www.tygodniksiedlecki.com/t54688-agata.k..przyznala.sie.do.winy..ze.zbiorek.uczynila.sobie.stale..htm?

 

Wpadło mi na wykop-ie już nie pirwszy raz widzę podobny link opisujący gdzie oszukują na różnego rodzaju zbiórki związanym z urojonym leczeniem.

Przykre jest gdzie ludzie naprawdę potrzebujący są omijani przez coraz to bardziej częste działania takich pijawek.

 

Sprawdza się niestety zasada jak chcesz pomagać lepiej pomóż komuś ze swojego otoczenia, którego znasz.

Edytowane przez Mordimer
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Potwierdzam. Dlatego sam nie wpłacam za dane zbiórki. Hmm chociaż kiedyś wylicytowałem coś dla chorego dziecka, a na zorganizowanym pikniku motocyklowym wpłaciłem parę duszek dla tej samej osoby. 

 

Cóż, ciekawe jakie wyniki miałby niski mężczyzna z cofniętą szczęką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę reklamować, ale wydaje mi się że siepomaga*pl to dość wiarygodny serwis i w sumie fundacja chyba. Robiłem tam w sumie jakieś regularne drobne wpłaty, ale odkąd mi się nie przelewa i sam się otarłem o taką pomoc to nic nie wpłacam. Z reguły dla jakichś chorych dzieci, ale zdarzyło się też wpłata dla chorej 20-kilku letniej dziewczyny która była ratownikiem medycznym. W serwisach typu zbiorka*pl bym uważał z wpłatami na tych co zbierają w celach zdrowotnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Zapewne słabe.

 

Ja sam daję na dzieci, ale uważam, że dorośli muszą sobie sami radzić, sorry, życie jest brutalne. 

Żelazna logika 🤣🤣🤣 przecież to dzieci dorosłych, więc może niech Ci dorośli sobie radzą i o nie zadbają 🤣🤣🤣 życie jest przecież brutalne 🤣🤣🤣 kolega chyba nigdy nie doświadczył co to jest utrata zdrowia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.