Skocz do zawartości

Ashwaganda gdzie kupić i jak się nie nadziać?


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosuje Swansona od 2-3 miesięcy trudno mi udowodnić działanie czy jest to efekt placebo, niemniej wydaje mi się że lepiej potrafię się skupić w pracy czy nauce.

 

Oczywiście produkry certyfikowane (z kontrolą jakość produkcji) będą 3 razy droższe od standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - odnośnie suplementów itp. polecam ten blog:

 

https://pantabletka.pl/

"Cześć mam na imię Marcin. To ja wymyśliłem i stworzyłem Pana Tabletkę, jestem jego sercem i mózgiem i jestem z tego dumny

Jestem prawdopodobnie jedynym na świecie farmaceutą, który prowadzi bloga o tabletkach, a w wolnym czasie uczy ludzi tańczyć salsę.

Prywatnie zakochany mąż i ojciec.

Uwielbiam ludzi i życie.

Jestem pewien, że dowiesz się o mnie najwięcej z informacji schowanych między wierszami moich tekstów i z moich pogadanek na Akademii Pana Tabletki.

Wychowałem się w Czechowicach-Dziedzicach (to takie fajne miasteczko na południu Polski gdzie produkują zapałki). Dorastałem w Bielsku-Białej.

Ukształtował mnie Kraków, tam ukończyłem Farmację na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, poznałem setki fantastycznych ludzi i zrobiłem mnóstwo fajnych rzeczy".

https://pantabletka.pl/o-autorach/

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek Po co Ci ashwaghanda ? Masz wysoki kortyzol ? Skąd wiesz ? Robiłeś krzywą kortyzolu albo test hamowania dexametazonem ? A może naczytałeś się w necie i szukasz magicznej pigułki która wyleczy Cię z lenistwa ?

Ashwaghanda to niebezpieczny suplement i nie należy tego brać bez konsultacji z kimś kumatym.

 

@Ceranthir Widzę u Ciebie zamiłowanie do tanich i jednocześnie słabych jakościowo supli. Niestety za jakość się płaci w przeciwnym wypadku dostajesz najgorszy sort z chin (KFD, SFD, Magiczne ogrody itd).

 

Dobrą ashwaghande miał Apollo Hegemony i Thorne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KFD tam nie kupisz kota w worku.

Konkretny produkt ASHWAGANDHA K66 FORTE

 

[...]bazuje na ekstrakcie standaryzowanym (aż na 5% witanolidów (zawartość określana bardzo precyzyjną metodą HPLC)). Nie jest to zwykły "susz" bez standaryzacji.

 

Link do certyfikatu ostatniej partii surowca

Edytowane przez karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.