Skocz do zawartości

Daj chłopaka - nie wariata, daj nie palacza, nie biedaka, daj nie pijaka, nie Polaka, daj nie brzydala. Zastanawiający utwór


Rekomendowane odpowiedzi

@manygguh Nie ogarniam tej rzeczywistości. Ja go mogę w IT nawet zrzucić na dysk z tego linka.

 

Kemping 2014 krótkometrażowy, reż. Krzysztof Globisz. 

 

Siedzi Janusz z Grażyną na kempingu przy grillu i córka wyznaje, że zaręczyła się w Holandii przy pracy w szklarni z murzynem.

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 23:34, MrSadGuy napisał:

Podobnie w USA murzyni mają bardzo dużą reprezentację inceli u siebie.

ALE ALE ale jak to? ale jak to? No przecież w Blacked murzyni to nadludzie i jak biała widzi mokebe to aż dech jej zapiera XD

Polki nie lubią polaków bo muszą przecież tą negatywną energię kompleksów na kimś wyładować. A że my Polacy od małego jesteśmy uczeni przesadnego szacunku do księżniczek to podkładamy się...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie se wywiadów z Natalią. Piosenka napisana pewnie na kolanie, a Wy rozkminiacie na wszystkie strony jak poezję. xD Ale musi mieć bekę z Was.

A Mikromusic jest moim ulubionym zespołem obecnie, choć ich teksty prezentują raczej pogańską postawę, ble. Są z Wrocławia.

 

Edytowane przez pytamowiec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.