Skocz do zawartości

Treningi w czasach wirusa


slusa

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś przez pół roku trenowałem krav magę i bardzo mi się to podobało, chciałbym do tego wrócić, ale obecnie wszystkie interesujące mnie miejsca są pozamykane. W sumie to mógłbym sobie kupić zestaw ochraniaczy, materace, i zorganizować u siebie w domu (mam sporo miejsca) miejsce gdzie możnaby trenować, ale nie wiem jak mógłbym znaleźć chętnych ludzi oraz co najważniejsze jakiegoś instruktora. Jakieś rady? Na ten moment jedyną opcją wydaje się namówienie kogoś ze znajomych i podzielenie się kosztem instruktora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo znajdujesz trenera i przyjeżdża do Ciebie i trenujecie (lub też bierzesz znajomych i dzielicie się kosztami) tak jak napisałeś. Myślę, że bez problemu się dogadasz. Ewentualnie rozważ inne sztuki walki - np. boks, muay thai i kickboxing - takie typowo sportowe działają normalnie przynajmniej w większości. Sam trenuję w Warszawie bez większych problemów. Ze sportowym pozdrowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.