Jump to content

Treningi w czasach wirusa


Recommended Posts

Kiedyś przez pół roku trenowałem krav magę i bardzo mi się to podobało, chciałbym do tego wrócić, ale obecnie wszystkie interesujące mnie miejsca są pozamykane. W sumie to mógłbym sobie kupić zestaw ochraniaczy, materace, i zorganizować u siebie w domu (mam sporo miejsca) miejsce gdzie możnaby trenować, ale nie wiem jak mógłbym znaleźć chętnych ludzi oraz co najważniejsze jakiegoś instruktora. Jakieś rady? Na ten moment jedyną opcją wydaje się namówienie kogoś ze znajomych i podzielenie się kosztem instruktora. 

Link to post
Share on other sites

Albo znajdujesz trenera i przyjeżdża do Ciebie i trenujecie (lub też bierzesz znajomych i dzielicie się kosztami) tak jak napisałeś. Myślę, że bez problemu się dogadasz. Ewentualnie rozważ inne sztuki walki - np. boks, muay thai i kickboxing - takie typowo sportowe działają normalnie przynajmniej w większości. Sam trenuję w Warszawie bez większych problemów. Ze sportowym pozdrowieniem.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.