Skocz do zawartości

Kiedy seks jest często?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2021 o 12:46, Brat Jan napisał:

Nawet, gdy pani chce to cipka protestuje, jakby żyła własnym życiem.

A tu się zgodzę. Pani chce, cipka odmawia, cipka chce, Pani nie może. Często mam tak, ze chce mi się No ale akurat jestem czymś zajęta i nie mogę, a później jak przejdzie to już się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, asasu napisał:

A tu się zgodzę. Pani chce, cipka odmawia, cipka chce, Pani nie może. Często mam tak, ze chce mi się No ale akurat jestem czymś zajęta i nie mogę, a później jak przejdzie to już się nie chce.

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Widocznie kobieta nie jest dostatecznie podniecona, a to się równa niechęci do seksu, lecz mam tu na myśli brak prawdziwej potrzeby, a nie poświęcanie się, bo partnerowi się chce (osobiście bym tak nie mogła się przemóc). Na szczęście należę do takich osób, które szybko się podniecają w trakcie różnorakich zabaw.  Same siebie nakręcają i same zaczepiają prowokując do stosunków. Mogłabym to robić nad ranem (zaraz po przebudzeniu), potem jeszcze gdzieś w trakcie obiadu i oczywiście wieczorem. Natomiast, kiedy jestem sama, to nie mam absolutnie żadnych potrzeb seksualnych. Wszystko jest u mnie wygaszone, i było tak rzeczywiście, że kiedy już zamieszkałam z facetem, to ten seks był codziennie o różnych porach. Może jest też tak, że wszystko traktuję jako zachętę seksualną, albo nie, raczej powiedziałabym, że wszystkiemu potrafię nadać potem bieg zmierzający do stosunku. 

Nie miałam tak, żeby ktoś mi odmówił, bo jest zajęty albo miał jakiś trening. 

Dwóch może nie dawało rady, ale wtedy rzeczywiście przesadziłam, gdzieś od 20 zaczęliśmy, a ja około 4 nadal go męczyłam. Pomimo tego, że sama byłam już nieco zmęczona. :PDlatego zawsze kazali mi uprawiać jakiś dodatkowy sport, bo twierdzili, że mam w sobie nadmiar energii. Oczywiście nie muszę chyba dopisywać, że duże przyrodzenie oraz podobny temperament seksualny, to przeogromny atut.  I takie osoby powinny dobierać się ze sobą w pary. Trafienie na partnera z dużym przyrodzeniem, to dla mnie osobiście przeogromne szczęście. 

 

A więc podsumowując, gdyby seks był u mnie jeden raz dziennie, to zaczęłabym się martwić, że coś jest nie tak w  relacji, oczywiście zważywszy na moje potrzeby seksualne jak i mojego partnera, i porównując to do wcześniejszych miesięcy. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.