Skocz do zawartości

Dyrekcja szkoły usuwa komentarz ojca córki za naciskiem matki


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Gościu napisał:

Normalny komentarz ojca.

No nie zbyt. Daje do zrozumienia ze są od siebie oddaleni (Tesknię, zawsze przy tobie itd.) Normalny nie alienowany ojciec w tym kraju by często nawet nie zwracał uwagi na te rzeczy. Mój np. nie ogarniał że już chodzę do liceum,  mimo że byłem w drugiej klasie, to w przebłysku rodzicielskiego obowiązku kupił mi gazetę z próbnymi testami gimnazjalnymi.

27 minut temu, Gościu napisał:

Natomiast alienacja rodzicielska powinna być karana odebraniem praw rodzicielskich.

Za alienacje karać alienacją?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Libertyn napisał:

No nie zbyt. Daje do zrozumienia ze są od siebie oddaleni (Tesknię, zawsze przy tobie itd.) Normalny nie alienowany ojciec w tym kraju by często nawet nie zwracał uwagi na te rzeczy. Mój np. nie ogarniał że już chodzę do liceum,  mimo że byłem w drugiej klasie, to w przebłysku rodzicielskiego obowiązku kupił mi gazetę z próbnymi testami gimnazjalnymi.

Klasyczny męski błąd, ukryć ważny temat społeczny (tu alienację) i udawać że go nie ma bo "nie wypada". Właśnie tak działa matrix.
 

Cytat

 

Za alienacje karać alienacją?

 

Karać szurniętego rodzica tak, ale prawa rodzicielskie a kontakty to różne rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.