Skocz do zawartości

kobiety z Hiszpanii


adi1231-91

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ostatnio co raz częściej słyszę taką teorie, że dziewczyny z Hiszpanii bardzo lubią naszych chłopców i chętnie biorą. Będąc kiedyś w UK no coś jakby w tym było, ale byłem za krótko żeby wyrobić opinie. Mój wujek twierdzi, że w Hiszpanii co drugi to gej i one biorą każdego kto je chce. Tak sobie myślę, że może warto byłoby się tam wybrać jak u nas jest taka draka ;D Ale tak szczerze to jak to jest ?  prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był z dwa lata temu na wakacjach w Hiszpanii to nie miał jakiegoś spektakularnego brania jak byli w klubach a "brydki" ani niski nie jest ? Swoją droga ciekawe czy skoro Hiszpanie są uznawani za takich przystojniaków to czy wśród swoich samiczek też są tak rozchwytywani ?

Edytowane przez Wolverine1993
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Kolega był z dwa lata temu na wakacjach w Hiszpanii to nie miał jakiegoś spektakularnego brania jak byli w klubach a "brydki" ani niski nie jest ? Swoją droga ciekawe czy skoro Hiszpanie są uznawani za takich przystojniaków to czy wśród swoich samiczek też są tak rozchwytywani ?

Nie. Bo są po prostu szarą masą. Ale taki niebieskooki blondyn, by kosił równo bo się wyróżnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biora biora , znajomy jest z hiszpanka drugi z portugalka .Ja po "doswiadczeniach" z witaminkami jestem z latynoska i nie narzekam.Choc skacza kolo mnie ladniejsze polki nawet o tym nie mysle by ja zdradzac .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wakacjach w Hiszpanii parę lat temu. Idę sobie normalnie. A tu czarnulka stoi i melodyjne "hoollaaaaa"  do mnie i uśmiech od ucha do ucha. Super hot babe oczywiście. Laska kompletnie mnie nie znając. 

 

Następna sytuacja idę przecznicą i ile a za mną dwie małolatki ok 17 lat. Ja miałem 22. Odwróciłem sie, zaczęły coś mówić a jedną wyraźnie speszona odwróciła wzrok i zrobiła się czerwona. 

 

Szczerzę to mogę powiedzieć, ze ludzie w Polsce mają kijje w dupie. Szczególnie laski. Niebo a ziemia. 

Więcej spojrzeń, więcej usmiechu. 

 

P. S niebiesko oki blondyn jak Hemswort oczywiście 

Edytowane przez Montella26
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, orkest napisał:

Wszędzie bardzo lubią naszych chłopaków tylko polskie witaminki tak jakoś nosa zadzierają...

 

Co to za glupoty? ? W calej zachodniej Europie leca bardziej na ludzi z uroda z bliskiego wschodu albo wlasnie w kierunku Hiszpanow, a nie slowian z twarza ziemniaczka. Dzieki Bogu nie kazdy Polak taka buzie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak co włączcie polskie napisy, ja mieszkałem w Hiszpanii i z mojej perspektywy bardzo pozytywnie oceniam Hiszpanki, mają bardzo luźne podejście do życia, nawet jak ktoś nie jest w ich typie, to go nie odtrącają na bok jak w Polsce, no i są bardzo komunikatywne, więc można z nimi bajerować, ale rozmwiałem też z Hiszpanami na temat ich rodaczek i odradzali, aby się z nimi wiązać na stałe, krytykowali, że są leniwe, puszczalskie i materialistkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adi1231-91 napisał:

Panowie, ostatnio co raz częściej słyszę taką teorie, że dziewczyny z Hiszpanii bardzo lubią naszych chłopców i chętnie biorą.

 

Hiszpania to obecnie najbardziej sfeminizowany kraj w Europie.

 

W Hiszpanii kobiety składają około 400 oskarżeń dziennie o przemoc domową przeciwko mężczyznom. Rocznie takich oskarżeń jest około 142 tys. z czego 90% stanowią oskarżenia fałszywe. Ponad 126 tys. mężczyzn rocznie pada ofiarą fałszywego oskarżenia o przemoc domową.

https://www.wykop.pl/link/4237511/fala-falszywych-oskarzen-o-przemoc-domowa-w-hiszpanii/

 

I co brachu dalej ci się marzą hiszpanki?

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie. Hiszpanie nie wiele wiedzą o Polsce jak juz to zwykle mówią ze mamy problemy z faszyzmem. Nie jest jak w Niemczech ze Niemka raczej nie bedzie chciala siasc na bolca polskiego üntermenscha, ale jakis wielkich plusów nie dostaniesz. Gringo prize dziala jak przyjezdzasz do kraju biedniejszego jako bogatszy. Jak juz to pokolenie 30+ mlodsze jest koszmarnie przenikniete ideą rownosci plci itp. Btw dzisiaj w Murci idę sobie do biblioteki a tam na drzwiach " w tym miejscu nie ma pozwolenia na przemoc na tle plciowym xD" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te januszowe legendy "tam co drugi to gej" "biorą kogokolwiek kto je chce". Brzmi to co najmniej jak anegdota o fiordach

- byłeś kiedyś w Norwegii?

- no kurła! Jasne żem był!

- a fiordy widziałeś?

- czy widziałem!??? Człowieku one mi z ręki jadły!!!!

 

Mindset kobiet w kulturze zachodniej, do której już obyczajowo i trochę finansowo dostajemy jest taki sam i w Hiszpanii i w Polsce. Są różnice w mentalności, jakieś niuanse, ale dajcie spokój z tymi bajkami, że jedziesz do Hiszpanii, jesteś blondyn to kosą zbierasz hiszpanki niczym grzyby.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adi1231-91 napisał:

Ale tak szczerze to jak to jest ?  prawda to ?

Ja bałbym się ustawy antyprzemocowej, po za tym musiałbyś się tam przeprowadzić, albo dziewczyna do ciebie, weź to pod uwagę. Czyli trz\eba brać pod uwagę hajsy.

 

Swoja droga czemu nie :)

https://www.cda.pl/video/438525f

 

 

 

 

3 godziny temu, orkest napisał:

Wszędzie bardzo lubią naszych chłopaków

Gdzie np ? :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sunhasntdie napisał:

Co to za glupoty?

 

To był sarkazm, nie spinaj się tak, proszę.

3 godziny temu, sunhasntdie napisał:

Co to za glupoty? ? W calej zachodniej Europie leca bardziej na ludzi z uroda z bliskiego wschodu albo wlasnie w kierunku Hiszpanow, a nie slowian z twarza ziemniaczka.

 

To był sarkazm.

 

Ziemniaki to dar od Boga. Wyrośnie to wszędzie, nawet w workach na balkonie. To taki protip na nadchodzące czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.