Skocz do zawartości

Brak zaangażowania w "związek"


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, HumanINC napisał:

Czy to możliwe, że ona już mając jakąś nową gałąź na oku - ilość i jakoś naszego seksu zwiększyła się diametralnie?

Oczywiście, że możliwe. I to z przynajmniej z kilkoma usprawiedliwieniami. Jeśli jedyną zmianą na plus w krótkim czasie jest ilość i jakość seksu i nie umiałbym namierzyć przyczyny, to bym się zaczął obawiać. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HumanINC napisał:

Jeszcze tylko dopytam. Czy to możliwe, że ona już mając jakąś nową gałąź na oku - ilość i jakoś naszego seksu zwiększyła się diametralnie? ;)

Możliwe. Chce zabić poczucie winy, omotać Cię, żebyś się nie połapał w fakcie, że już też skacze na innym, ma jakąś wewnętrzną potrzebę zrównoważenia tej sytuacji (kobiety tak mają).

 

Skorzystaj co się da i pakuj manatki.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HumanINC napisał:

ilość i jakoś naszego seksu zwiększyła się diametralnie

Znane są tylko 2 permutacje we wszechświecie.

 

1 ....nowa gałąź niestabilna, jednocześnie widać po tobie TE ROZKMINY z Tąd(Pani czyta to z mimiki twarzy i mowy ciała) czego wynikiem jest reinwestowanie w OSTATNIĄ LINIĘ OBRONY.

2 .....trochę gorszy wariant, pani planuje zaciążyć z 'TYPEM' ale WIDZI, że to nie ujażmi A 'KTOŚ'  na bobo bulić musi!! (zgadnij kto???)

 

.....tym optymistycznym akcentem, na znanym mi osobiście przypadku.... jota w jote opis samicy identyczny.

SYFIARA I NIE RÓB.

....bogaci przyszli/potencjalni teściowie.

 

CYK, CYK, LA bomba tyka w rytmie cza cza.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 21:41, ntech napisał:

A może jesteś po prostu dla niej nudny ?

 

To ja już nie wiem co oznacza bycie ciekawym...

 

W dniu 14.01.2021 o 23:00, Tornado napisał:

Znane są tylko 2 permutacje we wszechświecie.

 

1 ....nowa gałąź niestabilna, jednocześnie widać po tobie TE ROZKMINY z Tąd(Pani czyta to z mimiki twarzy i mowy ciała) czego wynikiem jest reinwestowanie w OSTATNIĄ LINIĘ OBRONY.

2 .....trochę gorszy wariant, pani planuje zaciążyć z 'TYPEM' ale WIDZI, że to nie ujażmi A 'KTOŚ'  na bobo bulić musi!! (zgadnij kto???)

 

.....tym optymistycznym akcentem, na znanym mi osobiście przypadku.... jota w jote opis samicy identyczny.

SYFIARA I NIE RÓB.

....bogaci przyszli/potencjalni teściowie.

 

CYK, CYK, LA bomba tyka w rytmie cza cza.

?

 

Wielkie dzięki, za tę odpowiedź. :)

 

W dniu 14.01.2021 o 16:56, jankowalski1727 napisał:

Skorzystaj co się da i pakuj manatki.

Tak też zrobiłem. :)

Wielkie dzięki!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.