Skocz do zawartości

Czy to prawdziwa himalajka? Małżeństwo Nicka Vujicica.


BumTrarara

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Montella26 napisał:

Nic dziwnego, że poznaliście się w pracy. Tylko jest tak jak mówiłem i mam rację. Przez pewien czas, nawet nie zwracałaś na niego uwagi. Dopiero potem się to wszystko pomału rozkręcało. Znam życie. Nie raz nie dwa. Widziałem laske. A ona z pocisznym misiem z nadwagą. 

Po prostu to był etap, który trwał jakiś czas. A nie było to w stylu typowego podrywu. Po prostu. Cała filozofia. Dla mnie to nic dziwnego, że w robocie się tworzą związki. Jak chłop z babą robi po 8 godzin czy 12. 25 dni w miesiącu. 

Tu akurat się mylisz bo od początku bardzo mi się spodobał, i pracowaliśmy w jednym budynku ale nie razem. (Hotel) To ja musiałam na niego zapolować :) Mijaliśmy się raz albo 2 razy w ciągi dnia a nie 12h razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazja załóż temat w rezerwacie, jeśli będę miał ochotę to się wypowiem- jak i cała reszta.

 

Raz, że nie przestrzegając zasad nie szanujesz Nas jak i założyciela tego forum a dwa, że psujesz dyskusje przeznaczoną tylko dla męskiego grona (patrz wyżej). Jak ktoś będzie chciał posłuchać zdania kobiet, to założyłby temat w rezerwacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Anastazja napisał:

Oni uważają, że kobiety mają się wiązać z  facetami w ramach akcji harytatywnej. 

Nie ,,,harytatywnej" tylko charytatywnej. Słownik języka polskiego nie boli i nie gryzie. Takie błędy ortograficzne nie robiłem w 1 klasie podstawowej, a w akcjach charytatywnych, a nie ,, harytatywnych" brałem udział nie raz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Anastazja załóż temat w rezerwacie, jeśli będę miał ochotę to się wypowiem- jak i cała reszta.

 

Raz, że nie przestrzegając zasad nie szanujesz Nas jak i założyciela tego forum a dwa, że psujesz dyskusje przeznaczoną tylko dla męskiego grona (patrz wyżej). Jak ktoś będzie chciał posłuchać zdania kobiet, to założyłby temat w rezerwacie.

Rozumiem, że uważasz to za brak szacunku, ale dlaczego psuje dyskusje? Uważasz, że ciągłe użalanie się na interesowność kobiet wnosi coś pozytywnego w życie użytkowników? Jeżeli to ma być forum w celu rozwoju to warto posłuchać trochę kobiet, które powiedzą jak to wygląda z ich perspektywy bo tak to będzie wzajemne gnuśnienie  we własnych frustracjach. 

4 minuty temu, MarkoBe napisał:

Nie ,,,harytatywnej" tylko charytatywnej. Słownik języka polskiego nie boli i nie gryzie. Takie błędy ortograficzne nie robiłem w 1 klasie podstawowej, a w akcjach charytatywnych, a nie ,, harytatywnych" brałem udział nie raz

ale mi dogryzłeś, lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Anastazja napisał:

Oni uważają, że kobiety mają się wiązać z  facetami w ramach akcji harytatywnej. 

 

Przecież wiemy ,że miłość nie istnieje i kobieta jest tylko z mężczyzną dla zaspokojenia własnego interesu i przyjemności?

Brawo za odwagę, że się do tego przyznajesz?

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Przecież wiemy ,że miłość nie istnieje i kobieta jest tylko z mężczyzną dla zaspokojenia własnego interesu i przyjemności?

Brawo za odwagę, że się do tego przyznajesz?

Przyjemności bycia z człowiekiem wartościowym, mądrym, dobrym z którym chcemy spędzać czas takie z nas podstępne żmije 

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Anastazja poza tym, że nic sensownego nie napisałaś w tym wątku to jeszcze nadajesz właśnie typowe pierdololo kobiece.

Nie dopowiadaj sobie czegoś, czego nie napisałem.


Czego Ty nie rozumiesz?

-> rezerwat <-

ok to niech moderator da mi już bana na zawsze bo jak czytam te wypociny zgorzkniałych, sfrustrowanych, roszczeniowych facetów to nie wytrzymuje żeby się nie wypowiedzieć. 

Jak będziecie pielęgnowali i umacniali się wzajemnie w swoim nieszczęściu i niechęci do kobiet to na pewno nic na plus się w waszym życiu nie zmieni.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazja to do widzenia, nikt Cię tutaj nie trzyma na siłę.

 

Zresztą po błędach, sposobie pisania oraz wąskim pojmowaniu świata widać, że niewiele byś tutaj wniosła.

 

Pa ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Anastazja to do widzenia, nikt Cię tutaj nie trzyma na siłę.

 

Zresztą po błędach, sposobie pisania oraz wąskim pojmowaniu świata widać, że niewiele byś tutaj wniosła.

 

Pa ?

Mnie akurat ten wątek zainteresował, bo sama nie mogłabym być z tak niepełnosprawną osobą ani nie chciałabym dużo starszego partnera. Widać jednak że są osoby zarówno kobiety jak i mężczyźni którym to nie przeszkadza. Ty i kolega MarkoBe skoncentrowaliście się tylko i wyłącznie na mojej obecności tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, myślę, że możemy sobie tylko gdybać. Czy hajs, czy wygląd, czy status społeczny, czy ta legendarna himalajka. I tak nikt nigdy nie dowie się prawdy co siedzi tym babkom pod kopułą. Co do drugiej dziewczyny z tym mocno chorym chłopakiem na wózku, stety/niestety zgodzę się z @Anastazja. Ile różnych pojebanych ludzi chodzi po świecie, z zaburzeniami o których wie lub nie, i nic z tym nie robią. Może ona jest jednym z takich przypadków?

 

Nawet jestem skłonny pochylić się nad tym, że jest to ta "jedna na milion", ale prawdopodobieństwo trafienia takiej jednej na milion nie jest dosłowne, a podchodzi bardziej pod prawdopodobieństwo trafienia 6 w eurojacpota. Możesz kurwa grać całe życie, codziennie, a i tak nie trafisz. Albo trafisz. Tylko kiedy. Jak będziesz piękny i młody? Czy stary i schorowany? Kolejna ruletka się odpala.

 

@Jan III Wspaniały Jakie to przykre, że przypominasz pani z rezerwatu o panujących tu zasadach, a spotykasz się tylko z atakiem w swoją stronę od @Anastazja... Jestem tak zaskoczony jej postawą, że siedzę z wyłupionymi oczami patrząc w monitor, i nie mogę uwierzyć. Jakim cudem kobieta wpierdala się w wątek na głównym forum, a po uwadze od kogoś innego zaczyna atak. No coś nieprawdopodobnego. A tak serio, nie zaskoczyło mnie to w ogóle XD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna "himalajka".

Albo golddiggerka, która odkryła niezagospodarowaną niszę, albo po prostu najzwyczajniejsza pod słońcem fetyszystka. Parafilie na tle różnych typów niepełnosprawności albo na tle odgrywania roli opiekuna osoby niezdolnej do samodzielnej egzystencji nie są wcale takie rzadkie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, to żaden przykład. Jak ktoś jest sławny i bogaty, to wiadomo że ma powodzenie. Nawet jak jest inwalidą, albo ma 150 cm wzrostu, jak Dany De Vito. Nic tu himalajskiego. Kobiety ciągnie do tych atrybutów, a gość jest znany na cały świat. Pokaż mi Janusza z magazynu, który jest z supermodelką, to będzie dobry przykład Himalajki.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Garrett napisał:

Oftop trochę, ale jemu to powinni zrobić jakiś egzoszkielet a'la terminator czy robocop, gdzie by gość się usadzał (albo wręcz ten egzoszkielet by sam go montował i zapinał w środku) i miał podpięty układ nerwowy do komputera sterującego ruchami maszyny. Mogły się w miare normalnie poruszać chłop. :)

Za dużo Cyberpunka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 18:18, Anastazja napisał:

Tu już bym się zastanawiała, czy ta dziewczyna nie ma jakiś zaburzeń

 

Znałem jeden przykład, choć nie tak drastyczny.

 

Kobieta zdecydowała się na krok, który można odebrać jako szlachetny.

Duże poświęcenie dla partnera mogące mieć konsekwencje na całe życie, który w pewnym zakresie wymagał uwagi i troski w większym zakresie niż normalnie (choć pewnie sam nigdy by się do tego nie przyznał) i z pewnych powodów nie był akceptowany przez jej rodzinę i otoczenie.

Taka Matka Teresa w atrakcyjniejszej formie, ale patrząc głębiej już nie wyglądało to tak pięknie, było realizowaniem deficytów.

Ta kobieta miała wgrane w głowę że w relacji musi zasługiwać, poświęcać się, udowadniać swoją wartość. Do normalnej relacji, słabo.

 Złe wzorce i niskie poczucie wartości przykryte przebojową otoczką. On jej to umożliwiał, a swoimi deficytami świetnie wpisuje się w jej braki, można pisać o uzupełnianiu się.

 

 

Nie oceniam tego, bo kryterium bycia w relacji jest jakieś poczucie szczęścia, rozumiane na swój sposób. Oni na pewno sobie to dają.

Może da się tak funkcjonować i to jest dobre dla zainteresowanych na pewnym etapie życia, nie wiem ale się domyślam patrząc choćby na swój długoletni związek, ale i obserwując otoczenie. Znamienne też, w jaki sposób się to kończy.

 

Po przejściu skutecznej terapii albo z upływem czasu i przepracowaniu pewnych rzeczy, kiedy przychodzi trochę dojrzałości, może się okazać że potrzeby w relacji stają się zupełnie inne i dotychczasowa formuła nie jest adekwatna, nie zaspokaja i nie karmi. 

 

Nie neguję żona Nicka Vujcica, nie znam tej pary. Zwracam uwagę że nie wszystko złoto co się świeci, choć istnienia złota nikt nie neguje.

 

 

 

 

W dniu 14.01.2021 o 18:07, Personal Best napisał:

no okej a taka Himalajka?

 

 

 

To już się tutaj gdzieś pojawiło wcześniej. Lekki dysonans patrząc na taką różnicę wyglądu, ale słucha się tych ludzi z przyjemnością. Ja ich kupuję, fajna energia z nich bije.

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.