Skocz do zawartości

Brak pomysłu


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Patton napisał:

 

 

 

A jaki jest poziom trudności takiego egzaminu?

 

U nas jak zdawali teorię to było około 20 pytań (baza pytań chyba 300, dużo niepotrzebnych rzeczy do zakucia, niektóre oczywiste) Jeśli chodzi o praktykę musieli tylko tylko pobrać pustą paletę i odłożyć ją na drugą.

U nas robili przez firmę, więc wiesz jak to jest, każdy tak czy tak zdał. Wiadomo, jak robisz prywatnie to pewnie jest ciężej, nie wiem jak wyglądają wtedy wyglądają zadania egzaminacyjne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Po za pracą zawodową nic?

Pytasz o to czy coś robię?

 

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Jakis handelek on line?

Tak szczerze mówiąc to nie myślałem o tym.

 

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

 A kumple co robią Twoi?

Z tego co zauważyłem to kontakty prawie że zanikły. Także w większości to nie wiem co robią. 

 

22 godziny temu, zuckerfrei napisał:

 

Ile czasu zbiera moderowanie na 24h?

Z tego co wiem, to jeśli mam czas, to tyle ile chcę.

 

22 godziny temu, Libertyn napisał:

Mam wrażenie że @Patton marnuje bardzo dużo czasu moderując czy udzielając się na czatboxie.

Tak właściwie to piszę dużo mniej niż kiedyś. I tak np choćby @Obliteraror pisze dużo więcej. A co do moderowania, to po prostu lubię to zajęcie, i dodaj do tego też to, że lubię czytać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

Pytasz o to czy coś robię?

Tak. Rozumiem, że nie masz kobiałki w domu. Dla mnie to naturalne, że po pracy na etacie, robię cś jeszcze aby przytulić jakies $$. Wyjebałem z głowy już dawno, że teraz jest już po pracy to: Pan ma teraz relax. Zapierdalam z biedy do dobrobytu. Coś robić trzeba...

 

Ja ostanio mam lockdown ale kuplowi pomagam w jego biznesie... znajomości są ważne... nowe też...

 

 

Fajnie w CV napisać, że moderuje się forum, lecz są takie czasy, a nie inne... i w dodatku to forum, gdzie atak jest z każdej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, zuckerfrei napisał:

Fajnie w CV napisać, że moderuje się forum, lecz są takie czasy, a nie inne... i w dodatku to forum, gdzie atak jest z każdej strony...

 

@Patton, nie pomijaj tego aspektu w swoich dokumentach. Napisałbym coś takiego - doświadczenie w zakresie zarządzania i moderacji społecznością kilku tysięcy użytkowników forum o charakterze specjalistyczno - doradczym.

 

Doradziłbym Ci chętnie coś więcej, ale musiałbym znać więcej szczegółów nt. tego, co Cię interesuje, w czym masz doświadczenie branżowe i jakie ścieżki Cię interesują.

 

50 minut temu, Patton napisał:

I tak np choćby @Obliteraror pisze dużo więcej.


Racja. Ale i tak nie tyle, ile bym chciał. Przygotowuję się powoli do życia emeryta, ale nie cyfrowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.01.2021 o 16:45, Iceman84PL napisał:

Marek wspominał, że potrzebuje osobę do prowadzenia portalu samiecweb.pl pogadaj z nim? 

Wątpię że znam się na czymś takim.

 

W dniu 18.01.2021 o 15:15, Obliteraror napisał:

nie pomijaj tego aspektu w swoich dokumentach. Napisałbym coś takiego - doświadczenie w zakresie zarządzania i moderacji społecznością kilku tysięcy użytkowników forum o charakterze specjalistyczno - doradczym.

 

Nie chcę być jakiś złośliwy czy coś, ale mówisz poważnie?

 

W dniu 18.01.2021 o 15:15, Obliteraror napisał:

co Cię interesuje

Dawno temu ciągnęło mnie to komputerów (grzebanie w systemie itp), ale jakoś po drodze to przepadło. No i tak trochę interesuję się historia drugiej wojny światowej (ale wątpię żeby jakoś dało się to wykorzystać).

 

W dniu 18.01.2021 o 15:15, Obliteraror napisał:

w czym masz doświadczenie branżowe

Powiedzmy że branża spożywcza (no wiesz kanistrowo), ale z pewnych powodów wolałbym robić coś innego.

 

W dniu 18.01.2021 o 15:15, Obliteraror napisał:

i jakie ścieżki Cię interesują.

Zawodowe?

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

Nie chcę być jakiś złośliwy czy coś, ale mówisz poważnie?

 

Całkowicie poważnie. Przecież to prawda. Jeżeli stanowisko pracy, na które aplikujesz dawałoby handicap za prowadzenie tego typu aktywności, to jak najbardziej bym to ujął właśnie w taki sposób.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

No tylko jakie to by musiało być stanowisko?

 

Np. social media manager, community manager w jakiejkolwiek odsłonie i stopniu specjalizacji. Koordynator kampanii reklamowych w społecznościówkach. I jeszcze parę profesji mniej lub bardziej związanych z marketingiem i PR też by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/16/2021 at 12:04 PM, Patton said:

Myślę że to by mnie przerosło.

Popatrz jakie są dostępne podyplomówki na najbliższych uczelniach, może znajdziesz jakąś inspirację. Ja właśnie przeglądam opcje na jesień i zadziwia mnie spektrum dostępnych tematów. 

Od "Projektowanie obiektów przemysłowych: od symulacji procesowej do modelu 3D"

po " KOSMETOLOGIA MEDYCZNA Z ELEMENTAMI KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Obliteraror napisał:

Np. social media manager, community manager w jakiejkolwiek odsłonie i stopniu specjalizacji. Koordynator kampanii reklamowych w społecznościówkach. I jeszcze parę profesji mniej lub bardziej związanych z marketingiem i PR też by się znalazło.

Nie wiem czy bym coś takiego dał radę ogarnąć. 

 

22 godziny temu, Orybazy napisał:

Popatrz jakie są dostępne podyplomówki na najbliższych uczelniach

Najbliższa jest chyba kilkanaście km od miejsca w którym mieszkam. 

 

22 godziny temu, Orybazy napisał:

podyplomówki na najbliższych uczelniach, może znajdziesz jakąś inspirację.

No nie wiem czy bym dał sobie radę. No i pracuję w takich godzinach/kończę zmianę, że było by mi dość ciężko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Orybazy napisał:

Prawko 

Próbowałem kilka razy, i lipa. Na same jazdy poszło około 4-4,5 tysiąca. I z tymi próbami było podobnie jak z powstaniem warszawskim, tzn najpierw hura do boju, a potem kanał.

 

3 minuty temu, Orybazy napisał:

auto

No dobra, ale nawet jeśli już bym je miał, to przez to ile zarabiam, mialbym wtedy problem z kasą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, EmpireState napisał:

Czy Ty Patton doszedłeś do wniosków co Ty możesz zrobić?

No właśnie mam z tym problem, więc dlatego założyłem ten temat. No bo wiesz, czasem samemu ciężko znaleźć rozwiązanie problemu. Ale bywa też tak, że ktoś inny może coś doradzić itp.

 

22 minuty temu, Orybazy napisał:

Nawet złoma za 2k z samym OC? 

Trochę źle napisałem, bo utrzymanie dość mocno naruszyło by to co mam co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Patton said:

Trochę źle napisałem, bo utrzymanie dość mocno naruszyło by to co mam co miesiąc.

Jeśli nie jesteś w stanie ogarnąć prawo jazdy i auta, to żeby mieć jakieś możliwości zawodowe, edukacyjne czeka cię przeprowadzka do miasta wojewódzkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dopóki nic nie zrobisz albo nie wykażesz inicjatywy to nic się nie zmieni. Tu nie chodzi o 10 letni plan tylko ruszenie się z miejsca, do ludzi, opuszczenie niesławnej strefy komfortu.

 

To jest każdego indywidualna sprawa, mistrz się znajdzie jak uczeń będzie gotowy.

Pytanie czy od czasu założenia tematu cokolwiek popchnales do przodu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

 

Zbierzmy podstawowe informacje, żeby mieć się do czego odnieść :

1. Jakie masz umiejętności? Co umiesz? 

2. Ile masz lat? Może być w przedziale 20-25, 30-35 itp. 

3. Czy chcesz wyjechać do większego miasta? 

4. Jakie masz wykształcenie? Jeśli jest wyższe, to jaki kierunek? Jeśli zawodowe / techniczne, to jaki profil (specjalizacja)? 

5. Gdzie obecnie pracujesz / w jakiej branży / praca fizyczna czy umysłowa? 

Edytowane przez manygguh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.