Skocz do zawartości

Azealia Banks - raperka uposażona pigmentalnie wykopuje i gotuje martwego kota, a wszystko w mediach społecznościowych bez blokady


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem naprawdę, jak to skomentować.

 

Czarnoskóra raperka, Pani Azealia Banks wykopała martwego kota Lucyfera i ugotowała go, żeby przywrócić zwierzaka do życia. Całą akcję opublikowała na Instagramie.

 

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-9143307/Azealia-Banks-calls-critics-shocking-dead-cat-video-racist.html

 

Nie dostała żadnej blokady, ostrzeżenia, nic, bo BLM.

 

Teraz zarzuca krytykom rasizm.

 

Jak ten świat naprawić? Moim zdaniem tylko bardzo drastycznymi metodami.

 

Ludzie, stworzenia boże w jedynej rzeczywistości.

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mac zmienił(a) tytuł na Azealia Banks - raperka uposażona pigmentalnie wykopuje i gotuje martwego kota, a wszystko w mediach społecznościowych bez blokady

Nie wiem, może ta rasa tak ma?

 

Tutaj kolejny przykład, murzyn we Włoszech upolował kota na ulicy, powyłamywał sztachety z czyjegoś płotu i urządził sobie grilla na chodniku :D

 

https://streamable.com/qs11sa

 

Edit: wycofuję słowa o rasie, bo znalazłem przykład z Polski:

https://wiadomosci.wp.pl/dzieczyna-87-latka-w-bestialski-sposob-mordowala-koty-miala-karmic-nimi-inne-zwierzeta-6429040509515393a

"Podczas rozmowy pani Bronisława powiedziała wolontariuszce, że wrzuciła do garnka dwa dwumiesięczne koty i zaczęła je pichcić". Według relacji kobiety, "miały posłużyć za pokarm dla pozostałych zwierząt, psów i kotów" -

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Czarnoskóra raperka, Pani Azealia Banks wykopała martwego kota Lucyfera i ugotowała go, żeby przywrócić zwierzaka do życia. Całą akcję opublikowała na Instagramie.

 

Przerażające.

 

Dobrze, że chociaż na Podlasiu czcili koty.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mac napisał:

Jak ten świat naprawić? Moim zdaniem tylko bardzo drastycznymi metodami.

Właśnie poniekąd przez takie metody się zepsuł. Praktycznie ona nikomu nie robi tym krzywdy, kot i tak był martwy . Za to w sklepach na półkach masz prawdziwy holokaust zwierząt. To jest moim zdaniem bardziej istotny temat niż jakaś raperka, która próbuje zwrócić na siebie uwagę, aby nabić kilka wyświetleń więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Lucjusz napisał:

Właśnie poniekąd przez takie metody się zepsuł. Praktycznie ona nikomu nie robi tym krzywdy, kot i tak był martwy.

Wzorce, autorytet, wychowanie. Najpierw martwy kot, później martwy człowiek, później morderstwo i zjedzenie kogoś żywcem na FB, gotowanie niemowlaków i tak dalej. Zapewniam, że taki łańcuch zdarzeń zobaczymy w przyszłości, właśnie przez coś takiego, przez brak hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle jest, że nie ma takich samych standardów. 

 

 

Co do samego kota. Szwajcarzy do dziś jedzą. Nie jest to może coś super popularne, raczej pokątnie przyrządzane. Ale kto wyrósł w takim miejscu wie jak znaleźć dojście do źródełka.

 

W świętokrzyskim można za to znaleźć nadal na wiosce specjalistów od wytopu smalcu z psów. W Polsce nadal wypycha się zwierzęta. 

 

Mnie nie oburza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

Mi na PW możesz wysłać, chętnie się pośmieję z rasy o najniższym IQ i najwyższym poziomie przestępczości (to fakty, nie rasizm :) ).

 

Moim zdaniem czym innym jest zabijanie na pokarm, ubranie, a czym innym robienie show. Mnie samego nie obchodzi co będzie ze mną po śmierci, ale z czyjegoś ciała bym nie bezcześcił. Wiadomo, jest poprawność polityczna, chore podejście i dzielenie ludzi na lepszych gorszych. Wiadomo, że nic jej za to nie zrobią, ale tak z 500h społecznych i 20k grzywny nie zaszkodzi, a nauczy szacunku do zwierząt. Osobiście kazałbym jej te truchło wpierdolić na surowo. Kim byśmy bez zwierząt? Jedne nas bronią, inne dają pokarm, jeszcze inne ułatwiały nam ciężkie prace przez wiele lat do rozwoju technologii, a odzież dają do dziś. 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mnie to zastanawia, gdzie jest granica ludzkiego wstydu?

Przypomniał mi się film, kiedy pewien młody chłopak pił wodę z kibla, aby coś tam komuś udowodnić.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest, że zostało to ostatecznie nagrane i upublicznione w świat. Każdy, a przede wszystkim znajomi bliscy i dalsi, mogli obejrzeć upadek moralny tego chłopaka.

Wydaje mi się, że o takich rzeczach trudno jest później człowiekowi zapomnieć. Niby dorastasz, ale to nadal tam u wszystkich siedzi w pamięci.

https://www.eska.pl/hotplota/news/piotr-wanko-z-pamietnikow-z-wakacji-nie-zyje-nie-wytrzymal-presji-po-miesnym-jezu-aa-kNqJ-PbHz-oLQt.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRK275 mnie jeszcze zastanawiają ludzie, którzy kłócą się na FB, albo nawet podają własne dane, robią zdjęcia własnych dzieci i wstawiają na grupy ogólnie i tak dalej. Przecież to idzie w świat wszystko. Odkąd mam FB pod żadnym tematem się nie wypowiedziałem. Nikt nie powinien znać moich prawdziwych myśli. Totalna anonimowość i niewidzialność to skarb sam w sobie. Szkoda gościa od mięsnego jeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.