Skocz do zawartości

Testosteron


Jonash

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwicze już stałe trzy lata regularnie co drugi dzień, dobre wyniki siłowe,wyglad na plus, jest krata na brzuchu itd ale przy wzroście 195cm i 95kg nie mogę iść w górę, co Idę w górę to zalewa kosmicznie i wszystko idzie w cycki (estrogen idzie w górę). Zrobiłem badanie testosteronu i typowa średnia. Czuje się dobrze ale z racji w przyszłości wykonywanego zawodu muszę być silniejszy i sprawniejszy. Chciałbym podbić go do góry. Próbowałem naturalnych metod ale nic nie działało. Samopoczucie bardzo dobre, stała dieta, regularny tryb życia bez używek. Pozostałe wyniki w normie. Co nieco obczytałem temat ale chciałbym się dowiedzieć wiecej, jakie dawki ludzie stosują i przede wszystkim sposób w jaki wykonują od bloki itd. Chodzi mi też o dostępność testosteronu na rynku. Zastanawiam się czy wystarczy iść w praktyce do endokrynologa prywatnie i poprosić go bez sciemniania o wypisanie, czy wtedy nie robiłby problemu. Czarny rynek jak to czarny rynek, chlopaki u mnie na siłce biorą ale czy im ufam? Raczej nie. @Ragnarok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wstawić zdjęcie sylwetki ? (Oczywiście z zamazaną twarzą). Przestoje są normalne, nie trzeba od razu się kłuć, z reguły wystarczy przebudowanie planu treningowego. Testo może nieść także negatywne skutki zdrowotne (m.in. Podwyższenie także poziomu estrogenu, który jest ściśle związany z testosteronem), brałbym w ostateczności.

Co to za zawód, do którego wykonywania się przygotowujesz ?

Zobacz jak wyglądają kulturyści na masie - nie przejmuj się zalewaniem. Może za mała progresja treningowa? 

Palisz papierosy ? Pijesz alkohol ? Dusisz często grzyba ? Palisz dużo MJ ?

Próbowałeś kalistenikę ? Czy tylko ciężary ? 

Edytowane przez Xin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xin ze zdjęciem sylwetki może być ciężko, wstawie kogoś podobnego, mam parę znaków specjalnych, które łatwo mogłyby mnie zidentyfikować. 

 

Nie pije alkoholu, progresja treningowa cały czas do przodu oczywiście małymi krokami. Nie duszę grzyba, nalogów nie posiadam, nie pije ani nie pale w ogóle. 

 

Zawód ściśle związany z mundurówką, też nie chciałbym podawać szczegółów w każdym razie bardzo mocno liczy się siła, mniej wytrzymałość. 

 

Kulturysci akurat są na bombie 24/7 poza odblokami. Zastanawiałem się nad antyestrami + testosteron. 

 

Co do wyników:

- Martwy: 210kg

- przysiad: 165kg

- ławka: 130kg

 

Trening siłowy przeplatany kalisteniką, nie ma problemu z podciaganiem się 15x czy zrobieniem kilku muscle-upow. Dipy wchodzą z ciężarem 30 kg w serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jonash napisał:

@Xin 

@manygguh

To nie działa w ten sposób, jądra z powrotem produkują testosteron po sprawnie dokonanym odbloku.

 

Pytanie jest źle zadane przeze mnie, nie tyle czy powiniem brać a czy w sposób formalny jestem w stanie załatwić oficjalnie te produkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnie możesz mieć problem ze znaleźieniem lekarza który będzie Ci przepisywał testa, aczkolwiek nie jest to nie możliwe. Jak wiadomo, każdy ma swą cenę. Jesli chodzi o dostępnośc to rzekłbym, że jest duża. Nigdy nie miałem z tym problemu i nie trafiła mi się podróbka, lecz ja zawsze zalatwiałem od kogoś znajomego. Nigdy z neta.

 

Z tymi odblokami to nie jest tak do końca. Za 1 czy 2 razem sie uda, jesli organizm młody, a cykl nie trwa zbyt długo. Z kazdym następnym razem może być ciężej. Jesli masz problem z estro to obowiązkowo kontrola i zbijanie np. anastrozolem. Dodatkowo podczas całego cyklu dobrze jest podawać HCG co 3 dni w ilości 500 i.u w celu pobudzenia jajek do pracy co z kolei też podbija estro. Powiem Ci tak szczerze, że odblok dla kulturystów zazwyczaj oznacza mostek(czyli zejscie na najmniejsza możliwą dawkę testa). Ja kulturystą nie jestem, a "zabawa" w kłucie skończyła się dla mnie raczej dożywociem z igłą w dupie(wiele czynników miało na to wpływ) Osobiscie nie polecam się w to bawić. Chyba ze jesteś gotowy na testo4life

Edytowane przez Ragnarok
Byk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam doświadczenia, ale na chłopski rozum:

 

Zdrowa osoba zamierza rozjebać sobie układ hormonalny i zdrowie na rzecz - no właśnie czego? Jaka praca wymaga od kogoś stania się Frankensteinem? - zagadka.

 

Bo po takiej kuracji, to zdrowa osoba silniejsza chyba raczej nie będzie, co najwyżej upośledzona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.