Skocz do zawartości

Kanał Majora zbanowany, zorganizowana akcja zgłaszania filmów


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy kanał:

 

https://www.youtube.com/channel/UCYVoNpZGrUCi1wb8MyULVpQ

Teraz, cst9191 napisał:

Tak właściwie to co sądzisz o samym fakcie, że zbanowali konto dla jego?

 

Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, bo strusiowi od jakiegoś czasu się w główce popieprzyło, codziennie zamawiał taksówkę z żarciem z zodiaka (kilkaset metrów od domu) i papierosami. Arystokrata zasrany.

 

Uważam, że dobrze się stało.

Ale głównie myślałem pod kątem opiekuna kanału z Bielska, pasożytującym na tym wszystkim, który przyczynił się pośrednio do nagromadzenia się różnych patologicznych problemów na szkolnej.

Major też może się lekko przytemperuje, jeżeli chodzi o poczucie bycia "celebrytą". 

 

A jak chodzi o zawartość kanału, to najlepsze akcje i tak są zreuploadowane, a reszty contentu w postaci mielenia dziąsłami nie ma co żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ale głównie myślałem pod kątem opiekuna kanału z Bielska, pasożytującym na tym wszystkim, który przyczynił się pośrednio do nagromadzenia się różnych patologicznych problemów na szkolnej.

Ten koleś jest prawdopodobnie zaburzony psychicznie, na telefonach majora i konona zamontował programy szpiegujące, a w plecaku tego drugiego znajduje się lokalizator :)

 

10 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Major też może się lekko przytemperuje, jeżeli chodzi o poczucie bycia "celebrytą". 

To już można zauważyć na pierwszym nagraniu na nowym kanale. Pokora :)

 

12 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

A jak chodzi o zawartość kanału, to najlepsze akcje i tak są zreuploadowane, a reszty contentu w postaci mielenia dziąsłami nie ma co żałować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Ten koleś jest prawdopodobnie zaburzony psychicznie, na telefonach majora i konona zamontował programy szpiegujące, a w plecaku tego drugiego znajduje się lokalizator :)

 

Tak, chyba nawet w te wakacje mexicano nagrywał konona, a jego telefon się zaświecił i ktoś zdalnie coś na nim ustawiał.

Rozmowę o pluskwie konona ze sławkiem słuchałem i wyjaśniły się wszystkie cudowne odnalezienia majora przez pato.

 

Na swojego instagrama wrzucił przerobione zdjęcie majora, gdzie miał trupią czaszkę nakładającą się na jego twarz - to jeden ze szczegółów drugoplanowych, które intuicyjnie mi mówią, że

typ jest nie do końca normalny. Dawniej nazbierał od widzów hajsu na dwie nowe wersalki, po czym stwierdził, że ich nie kupi, bo to zniszczyłoby klimat szkolnej. I cała masa innych dziwnych sytuacji.

 

I można domniemywać, że z konta majora nieraz zniknały zauważalne kwoty, a stała za tym wiadoma osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cst9191 napisał:

i kolejny kanał założony dla jego, tym razem widać na pierwszy rzut oka czyjąś ingerencję (np. po tytułach).

 

To prawda. Jedyny plus, że niezły rage prezydencki z dawniejszych czasów został wrzucony na pierwszy nowy kanał dla jego:

 

 

 

Do tego w opisach filmików jest prośba o pomoc finansową z linkiem do strony z donejtami, a niżej adnotacja, że wszystko co znajduje się na kanale to fikcja itd. napisane w składny, poprawnie gramatyczny sposób.

Czyli można się domyślać, że albo nowy informatyk, albo bestia z bielska to edytuje.

 

Widzę, że przed chwilą wstawił film o tytule, że przemyślał wszystko i chce być dobrym człowiekiem, cyrk niezły.

 

BTW Major chyba nie rozumie, że jak będzie się starał nie przeklinać i nie robić awantur, to źródełko wyschnie, bo ludzie oglądają to głównie dla dawki absurdu, groteski i dymów, innych walorów

tam nie ma.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cst9191 napisał:

A z innej beczki, to nie może mi wyjść z głowy ta nutka:

 

Pamiętam, dobra beka heh.

 

A ja okolicznościowo w związku z wpadnięciem kanału do hoboka przez intrygę chłopa z mercedesa, wyjątkowo słucham Zenka Martyniuka na trzeźwo:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Pamiętam, dobra beka heh.

 

A ja okolicznościowo w związku z wpadnięciem kanału do hoboka przez intrygę chłopa z mercedesa, wyjątkowo słucham Zenka Martyniuka na trzeźwo:

 

 

 

Mętlik w głowie dla jego teras ogółem. Wyprowadza się do Warszawy w marcu, będzie współpracował z mokotowskim mafioso. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.