Skocz do zawartości

Próba wytrzymałości - shit test ?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Personal Best napisał:

Czo ? 24 godziny?????????? Myślałem że tydzień. Chłopaku wyluzuj tak jak napisał @Bullitt. O tempora !

Ale wiecie Panowie jak to wkurwia ? tu widzisz że wiadomość dostarczono , jest aktywna ale nie odczytano . To gdybyś wiedział że trafiłeś gola , ale sędzia stoi i czeka z werdyktem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Danny napisał:

Dzis koło 16 minęło 24h . Dostępna na msg , snap ode mnie do niej nie odczytany . Wiadomość

Ona : trzymaj mocno kciuki za mnie 

JA : nie martw się , nie puszczę 

Ona : właśnie tego się boje ze nie puścisz 

i to co napisałem już nie odczytane ,,wszystko z rozwagą, nie martw się ,,

Rozumiem, że teraz Twoim głównym zajęciem jest śledzenie jakiejś obcej laski na social media?

Olej to czy jest czy nie. Jakie to ma kurwa znaczenie? Pisaliście pierdoły, nic znaczącego. Jeśli nie możesz wytrzymać, poczekałbym z tydzień i spróbował po raz drugi. Laski czasami tak robią, gdy jest taka nieznacząca wiadomość, że dawno już przeczytała, ale udaje że niby nie. Nie ma to znaczenia dla Ciebie, to tylko gierki. Nie wdawaj się w to. Twoim celem najbliższym jest 2 spotkanie, trochę dalszym wyruchanie tej laski i to się liczy a nie czy widziała, czytała etc. W międzyczasie nie pisz nic, chyba że sama się odezwie. Wtedy odpisujesz. Jeśli napisze np. za kilka dni i będzie się tłumaczyć, że nie widziała, bla bla - nie reaguj na to. Jakby nie było tego tekstu. Nie ma to dla Ciebie znaczenia. Pisz wtedy na inne tematy.

W międzyczasie zarywasz inne! Nie popełniaj nigdy tego błędu, że masz nagrane jakieś spotkanie i odpuszczasz inne kobiety. Dopóki nie ma całowania, ruchania, związku - nic nie jest pewne. A tak przynajmniej zaliczysz jeśli nawet później nic wielkiego z tego nie będzie. DYWERSYFIKACJA!

 

PS Nie wiem co i po co miałaby odpisywać na Twoją wiadomość. Ile razy ma pisać, żebyś trzymał kciuki? Bez jaj. Poczekaj chwilę i najwyżej zaatakuj za jakiś czas. Zadzwoń do niej wtedy, nie pisz na fb. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bullitt napisał:

Rozumiem, że teraz Twoim głównym zajęciem jest śledzenie jakiejś obcej laski na social media?

Olej to czy jest czy nie. Jakie to ma kurwa znaczenie? Pisaliście pierdoły, nic znaczącego. Jeśli nie możesz wytrzymać, poczekałbym z tydzień i spróbował po raz drugi. Laski czasami tak robią, gdy jest taka nieznacząca wiadomość, że dawno już przeczytała, ale udaje że niby nie. Nie ma to znaczenia dla Ciebie, to tylko gierki. Nie wdawaj się w to. Twoim celem najbliższym jest 2 spotkanie, trochę dalszym wyruchanie tej laski i to się liczy a nie czy widziała, czytała etc. W międzyczasie nie pisz nic, chyba że sama się odezwie. Wtedy odpisujesz. Jeśli napisze np. za kilka dni i będzie się tłumaczyć, że nie widziała, bla bla - nie reaguj na to. Jakby nie było tego tekstu. Nie ma to dla Ciebie znaczenia. Pisz wtedy na inne tematy.

W międzyczasie zarywasz inne! Nie popełniaj nigdy tego błędu, że masz nagrane jakieś spotkanie i odpuszczasz inne kobiety. Dopóki nie ma całowania, ruchania, związku - nic nie jest pewne. A tak przynajmniej zaliczysz jeśli nawet później nic wielkiego z tego nie będzie. DYWERSYFIKACJA!

 

PS Nie wiem co i po co miałaby odpisywać na Twoją wiadomość. Ile razy ma pisać, żebyś trzymał kciuki? Bez jaj. Poczekaj chwilę i najwyżej zaatakuj za jakiś czas. Zadzwoń do niej wtedy, nie pisz na fb. 

Nastawie się aby poczekać do następnego tygodnia . Jeżeli nie wyjdzie sama z kontaktem , zadzwonię i wybadam teren . Dzięki Bracia ? będę informował gdy coś się zmieni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danny napisał:

Pytać od razu o spotkanie pod koniec rozmowy ? 

No a na co chcesz czekać? Pogadaj NA LUZIE o sesji, jak się ma, jak się czuje, co u niej i na końcu zaproponuj spotkanie, ale nie jak pizda, ale jak koleś który ma już ustawione spotkanie, teraz tylko pozostało dograć datę i godzinę. To musi być słychać w Twoim głosie, nie chodzi o jakieś "specjalne" teksty, które ją zaczarują :) Ucz się luzu, zacznij pracować nad psychiką, z tego wszystko się bierze. Amen. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brat Jan napisał:

Dlaczego tylko jedną?

 

 

Byłem na wielu randkach z tindera . Niektóre kończyły się w łóżku , inne po 30 min i out ? wiele kończyło się jak ta , pisaniem i dochodzi do momentu że albo coś dalej albo dajemy sobie spokój 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Danny napisał:

buzi w policzek na pożegnanie i prosiła o wiadomość gdy dojadę do domu 

...dba o swój interes

 

napisałem aby się nie martwiła  

....pozer twardziela

 

Po spotkaniu częstotliwość kontaktu mniejsza

....jesteś z orbitowany to co się dziwisz?

 

 aktualnie jestem na wolnym

...brak swoich pasji, kobieta staje się całym światem, jest już na piedestale.

 

Środek tygodnia myślę zaproponuję spotkanie

 

.....to co wcześniej, już orbitujesz 

 

właśnie zaczyna sie sesja , czas wolny już nie jest taki wolny

 

...już Cię ma to zmniejsza środki na inwestycje

 

muszę przysiąść do tego bo to ostatnie 1.5 roku studiów

....srata ta, pęczek drutu....przestałeś być wyzwaniem, sam się podałeś na tacy.

 

6 godzin temu, Danny napisał:

Myślę ok

odpisałem z kulturą ,, ok spoko, rozumiem , może uda sie innym razem ....

....tego nawet nie skomentuję.

...smycz jmcoraz bardziej krótka.

 

 

Trzymam kciuki za Ciebie i nie zawracam Ci głowy....

....kontynuacja bycia pieskiem panci. 

 

 odpisała ze dziękuje , jeszcze kilka wiadomości z jej strony , na które odpisałem i cisza przez ponad dobę 

 

Widzę ze jest aktywna.....???

???

Na resztę sam sobie odpowiedź.

Pierwej zapytaj siebie: gdzie podziałem jaja?

....pozdro

...zalecana rekultywacja terenu, wykopanie piedestału  na gruzowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pancernik napisał:

Mi raz laska odpisała po 2 miesiącach, w ramach rewanżu odczytałem jej wiadomość po 3, a odpowiedź zaplanowałem na czerwiec roku bieżącego.

 

Ustawisz sobie przypomnienie w telefonie czy będziesz pamiętać? Nie rozumiem takiego działania, Raczę wątpić, że ta dziewczyna w ogóle będzie o tym pamiętać, raczej spłynie to po niej. Nawet wiedzę scenariusz w którym stwierdzi, że jednak Ci trochę zależało.

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tornado napisał:

buzi w policzek na pożegnanie i prosiła o wiadomość gdy dojadę do domu 

...dba o swój interes

Możesz opisać ten mechanizm bardziej? 

Też często spotykam się z takim zachowaniem/tekstem, że chce żebym napisał jak dojadę do domu (a spotykamy się kilka razy w tyg). Mi się nie chcę pisać, bo 30 min drogi od siebie mamy to i po co. No i za którymś razem nudą to zalatuje i (jak dla mnie) białorycerzeniem. 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, OdważnyZdobywca napisał:

chce żebym napisał jak dojadę do domu

Martwi się, ale jest druga strona medalu, bo jak zaczniesz pisać sam z siebie i raportować to krok bliżej pantofel-mode.

Jak teraz myślę, to jest dobra okazja, aby coś śmiesznego/pikantnego napisać, niekoniecznie zwykłe "spoko wróciłem".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę Panie, co Ty tu uskuteczniasz? Brak odpowiedzi przez 24h, a Ty dramatyzujesz, jakby stara okresu nie dostała po powrocie z firmowej delegacji. 

 

7 godzin temu, Danny napisał:

prosiła o wiadomość gdy dojadę do domu , napisałem aby się nie martwiła

Eeeee po co?? Mówisz, oczywiście, dobrze. Uśmiech i masz wyjebane. Nie piszesz. Co to, Twoja matka?

Niech siedzi i myśli, a to wredny fiut, miał napisać i mnie olał. A może coś mu się stało? A może mu się nie podobam? Emocje, emocje. Baby to uwielbiają. Dotarło do łba?

 

7 godzin temu, Danny napisał:

nie zawracam Ci głowy

Typowy zwrot petenta. 

 

7 godzin temu, Danny napisał:

Co Wy o tym sądzicie ? Dać sobie spokój i zapomnieć ? Jak sie zachować gdy się odezwie - tak samo jak Ona ? 

 

Piszesz( jeszcze lepiej dzwonisz) i umawiasz na spotkanie w kolejny weekend. 

Następujące warianty: 

 

- zgadza się. Pasuje

 

- kręci nosem, brak czasu, śmierć kota, nażarła się guacamole i ma sraczkę( wstaw co Ci się podoba). Twoja odpowiedź- ok, rozumiem. ODEZWIJ SIĘ, kiedy będziesz mieć luźniejszy grafik. Bye. I robisz bye. Nie ma kurwa pisania po 3 dniach, co słychać? Jak egzaminy? Nic.

 

- definitywnie odmawia. Pasuje. Nie tracisz czasu. Zajmujesz się swoim życiem.

 

Jest jeszcze jedna opcja. Odmówi, bo coś tam, ale za kilka dni sama pierwsza napisze, co tam? Odpowiadasz bez bólu dupy, króciutko co słychać. NIE PROPONUJESZ SAM Z SIEBIE KOLEJNEGO SPOTKANIA i informujesz, że ciotka dostała ataku ślepej kiszki i musisz już kończyć. W wolnym tłumaczeniu, weź idź w chuj. 

Po takiej zagrywce larwisko się pokapuje o co chodzi i albo sama wyjdzie z inicjatywą spotkania, albo zamilknie na wieki. Wybierając innego z listy. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał:

ten mechanizm bardziej

Nic prostszego.

 

Jest to typowa forma GPS'u.....w pojeździe firmowym.

 

Z skąd, dokąd, kiedy, gdzie, jak długo.

Czemu kierowcy firmowe nie lubią GPS'u?

 

Oczywiks jest zaowalowane dobrem petenta(ciebie).

 

Radar rules.

 

....zazwyczaj się pojawia jak zbyt wcześnie ukrywasz się od pańci(zwłaszcza wieczorem).

Jeżeli samica przestaje używać tego zwrotu znaczy zaczyna mieć Waszmościa w dupie lub uważa za z orbitowanego.

 

edit....ćwiczyłem kiedyś dylatacje czasu: np urywałem się koło 22 z minutami i odpisywałem koło 4'30 ......Ale jazda.....potym zabiegu zestaw pytań jest zupełnie inny.

....zastosować z piątku na sobotę lub z s/niedziela.

:) 

Edytowane przez Tornado
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, giorgio napisał:

Ja pierdolę Panie, co Ty tu uskuteczniasz? Brak odpowiedzi przez 24h, a Ty dramatyzujesz, jakby stara okresu nie dostała po powrocie z firmowej delegacji. 

 

Eeeee po co?? Mówisz, oczywiście, dobrze. Uśmiech i masz wyjebane. Nie piszesz. Co to, Twoja matka?

Niech siedzi i myśli, a to wredny fiut, miał napisać i mnie olał. A może coś mu się stało? A może mu się nie podobam? Emocje, emocje. Baby to uwielbiają. Dotarło do łba?

 

Typowy zwrot petenta. 

 

Piszesz( jeszcze lepiej dzwonisz) i umawiasz na spotkanie w kolejny weekend. 

Następujące warianty: 

 

- zgadza się. Pasuje

 

- kręci nosem, brak czasu, śmierć kota, nażarła się guacamole i ma sraczkę( wstaw co Ci się podoba). Twoja odpowiedź- ok, rozumiem. ODEZWIJ SIĘ, kiedy będziesz mieć luźniejszy grafik. Bye. I robisz bye. Nie ma kurwa pisania po 3 dniach, co słychać? Jak egzaminy? Nic.

 

- definitywnie odmawia. Pasuje. Nie tracisz czasu. Zajmujesz się swoim życiem.

 

Jest jeszcze jedna opcja. Odmówi, bo coś tam, ale za kilka dni sama pierwsza napisze, co tam? Odpowiadasz bez bólu dupy, króciutko co słychać. NIE PROPONUJESZ SAM Z SIEBIE KOLEJNEGO SPOTKANIA i informujesz, że ciotka dostała ataku ślepej kiszki i musisz już kończyć. W wolnym tłumaczeniu, weź idź w chuj. 

Po takiej zagrywce larwisko się pokapuje o co chodzi i albo sama wyjdzie z inicjatywą spotkania, albo zamilknie na wieki. Wybierając innego z listy. 

 

 

Czyli na luzie w tym tygodniu już sobie dać spokój , zero kontaktu i zadzwonić w następnym , tak jak Bracia proponowali . No nie ukrywam że ciekawy jestem rozwoju tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Danny napisał:

Więc obrać taktykę typu - do jutra ma czas odezwać się lub wyjść z propozycją spotkania , jeżeli nie będzie odzewu z jej strony to zero kontaktu z mojej strony i papa ? A Snapy i resztę po jutrze już zlewać ?

Taka taktyka pokazuje, że człowiek się jeszcze łudzi. Elegancko napisałeś do niej na odchodne, nie wychodząc na desperata. Teraz Ci polecam taktykę o niej najszybsze zapomnienie i do innych panien zagajenie :)

Ustawisz się z lepsza na spotkanie, a o tej studentce zapomnisz :)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Danny napisał:

tekst ode mnie ,, w takim razie dlaczego nadal ze mną piszesz ,, i odpowiedź ,, haha sama tego nie wiem ,

Tak odnośnie tego fragmentu. Mam pytanko do doświadczonych. Panna przyjmuje typową taktykę nie wiem, niezdecydowana jakaś jestem - staraj się, wykazuj się. Dzięki tej taktyce jest w układzie ustawiona. Wie, że podoba się facetowi i cala inicjatywa idzie z jego strony. Korzyści jest masa podbicie własnego ego, podwózki, przekąski za nic.

Jak myślicie, kobiety to mają wrodzone, wina konwenansów, czy tak jak tu wielu twierdzi swoje robią beta adoratorzy, czy można tu wymienić inne powody? Taka taktykę przyjmują również te kobiety, które nie mają brania.

Na innym forum czytałem ciekawy przypadek. Kobieta 37 lat ma co najmniej 2 adoratorów. 29 letni chce z nią związku obsypuje prezentami, blaga o spotkania, z których ona korzysta. Nawet nie zamoczył. Drugi młody 21 lat rżnie się z nim, nawet na oczach pierwszego. Forum kobiece, więc kobitki uznały, że w ten sposób niby chce się pozbyć natręta (pierwszego). A niby miedzy nią, a młodym rodzi się uczucie :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Danny said:

No dobra , tylko jedno ale skoro nie odczytała wiadomości to narazie basta tak ? Odezwie się (odpisze , snap jakiś wycelowany do mnie ) ok wtedy zaproponować drugie spotkanie i tak jak mówisz albo się zgodzi albo nie i papa

 

Ty już proponowałeś drugie spotkanie, myślę że teraz jej kolej, ja bym drugi raz nie proponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, balin napisał:

Tak odnośnie tego fragmentu. Mam pytanko do doświadczonych. Panna przyjmuje typową taktykę nie wiem, niezdecydowana jakaś jestem - staraj się, wykazuj się. Dzięki tej taktyce jest w układzie ustawiona. Wie, że podoba się facetowi i cala inicjatywa idzie z jego strony. Korzyści jest masa podbicie własnego ego, podwózki, przekąski za nic.

Jak myślicie, kobiety to mają wrodzone, wina konwenansów, czy tak jak tu wielu twierdzi swoje robią beta adoratorzy, czy można tu wymienić inne powody? Taka taktykę przyjmują również te kobiety, które nie mają brania.

Na innym forum czytałem ciekawy przypadek. Kobieta 37 lat ma co najmniej 2 adoratorów. 29 letni chce z nią związku obsypuje prezentami, blaga o spotkania, z których ona korzysta. Nawet nie zamoczył. Drugi młody 21 lat rżnie się z nim, nawet na oczach pierwszego. Forum kobiece, więc kobitki uznały, że w ten sposób niby chce się pozbyć natręta (pierwszego). A niby miedzy nią, a młodym rodzi się uczucie :D  

To się nazywa że Ona chce zjeść ciastko i mieć ciastko ? tu ma korzyści i szkoda trochę skończyć więc czasem da mu buzi , po czym znów będzie chłodna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań do niej pisać bez wyjaśnienia, a jeśli ona coś napisze, to odpisz 2 dni później, przepraszając, że "zapomniałeś".

Bądź miły jakby nic się nie stało, ale zacznij ją traktować trochę jak kumpelę, czasem odpisuj normalnie, czasem zapomnij odpisać- tak co 3 wiadomość mniej więcej.
Zadzwoń do niej i zaczniej miło rozmawiać, a nagle powiesz, że masz kogoś na linii i zaraz oddzwonisz i... nie dzwoń. 

Jakiś czas ją tak traktuj, a kiedy zauważysz, że zaczyna częściej pisać, albo robić Ci pretensje, to jesteś na dobrej drodze i możesz zaproponować spotkanie.

Też miałem teraz problem z taką laską i zadziałało.

A jak nie zadziała, to sobie odpuść, bo to znaczy, że ma Cię kompletnie gdzieś.

Edytowane przez Axel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Danny napisał:

Ale wiecie Panowie jak to wkurwia ? tu widzisz że wiadomość dostarczono , jest aktywna ale nie odczytano . To gdybyś wiedział że trafiłeś gola , ale sędzia stoi i czeka z werdyktem ?

O, piękny przykład. To właśnie dowód na to, że piszesz tylko z nią i się nakręciłeś na jedną pannę i już Ci odwala. Weź wyluzuj. Kręć z paroma. Twoja panienka pisze teraz z kilkoma innymi typami i leje na to, że Ci nie odpisała, bo ma wiele gałęzi. A Ty wpadasz w ramę, że znalazłeś tą jedyną no i tyle. ;) Ogarnij się, bo to wali desperacją na kilometr.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.