Skocz do zawartości

Brawo Janusz


Rekomendowane odpowiedzi

Panie z Olsztyna robiły #metoo zanim to stało się modne ;)  

 

Opisywałem w książkach jak psiapsiółki, które nic nie widziały, masowo składają zeznania o rzeczach, których nie widziały ....

 

Wyjaśniałem też motywacje i mechanizmy, które za tym stoją. 

 

Dobrze, że Korwin mówi o tym otwarcie.     

 

Problem jest jednak głębszy, teraz coraz więcej orbiterów i białych rycerzy zachowuje się w ten sam sposób i postępuje tak samo.

 

Taki dziwny zbieg okoliczności, że zniewieścienie wśród mężczyzn prowadzi do napędzania patologii sądowej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Korwin gada polać mu, powinna być odpowiedzialność karna za takie przestępstwo, grozić z 15 lat więzienia albo kara finansowa w wysokości 100 tyś złotych.

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Taki dziwny zbieg okoliczności, że zniewieścienie wśród mężczyzn prowadzi do napędzania patologii sądowej. 

?

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boromir napisał:

?

 

Dawniej (mam na myśli 15 - 20 lat temu) na takie akcje jak składanie fałszywych zeznań dawały się nakręcać jakieś koleżanki, psiapsiółki itp. 

 

Najbliższa rodzina, której w założeniu zeznania mniej znaczą, czyli tatuś, mamusia, bezkrytycznie wierzący córce i zeznający na jej korzyść. Ewentualnie rodzeństwo.

 

Jasne zdarzało się, że kochanek czy inny męski egzemplarz, który otrzymywał zapłatę w naturze zeznawał przeciwko pracodawcy, szefowi, byłemu partnerowi itp. Zdarzały się takie zepsute jabłka.

 

Obcy gość, kolega itp. raczej nie był skłonny do takiego zachowania, a teraz beciaki wszelkiej maści orbitujący, białorycerzący dają się podpuszczać jak koleżanki 20 lat temu i nawijają w sądzie o rzeczach, których świadkami nie byli, racjonalizują sobie zło, które czynią jak laski, które 'wspierają koleżankę'. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.