Skocz do zawartości

Red Pill w "mainstreamie"??? wRealu24


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie do końca dobry dział, ale myslę że warto o tym wiedzieć.

 

 

Prawicowa, patriotyczna, wolnościowa i inne takie bla bla bla wRealu24 wyemituje jutro program o RedPill!

No nie jest to mainstream - wiadomo, ale mają mnóstwo widzów, więc ciekawa sprawa. Oby tylko przeinaczyli czegoś. Mam nadzieje że gość zaproszony do studia bedzie kompetentny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Salius Ketman napisał:

Już chyba kiedyś Olszak był u nich i wspominał o tych tematach.

 

I Kondrad Hryszkiewicz z Męskiego Głosu. W Realu24 to jeszcze nie mainstream, tylko niszowy kanał. Za to na WP ostatnio wspomniano o Ruchu Rzeczywistego Równouprawnienia i Społecznym Rzeczniku Praw Mężczyzn:
https://kobieta.wp.pl/wygrywa-ten-kto-pierwszy-zapuka-do-dyrektora-czemu-szkola-to-ring-dla-rozwodzacych-sie-rodzicow-6596803349334912a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

Pierwszy kawałek faktycznie niezły i faktycznie mocno demagogiczny ale, że zacytuję tego całego "debunkera", jak go to nazwałeś.

"Marcin, jak każdy konserwatysta, ma kolegę geja, który nie popiera tych wszystkich parad."

No więc ja jestem konserwatystą w świetle tej oświeconej definicji, nie mam kolegi geja i zgadzam się, że 'problem parad istnieje od kiedy wzięli się za nie specjaliści od robienia problemów i służą one legalizacji pedofilii i zoofilii'

 

 

Bo służą. 

Wojująca o "sprawiedliwość społeczną" lewica od pewnego czasu stara się normalizować pedofilię, a obecnie jeden z uniwersytetów w Kalifornii już uczy jej jako orientacji seksualnej.
Bardzo powoli w ciągu ostatnich kilku lat lewica pracowała i lobbowała na rzecz zmiany klasyfikacji pedofilii z dewiacyjnej choroby psychicznej na orientację seksualną. Do 1973 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne klasyfikowało homoseksualizm jako chorobę psychiczną, ale po intensywnym lobbingu i presji społecznej ze strony lewicy zostało to odwrócone. W latach dziewięćdziesiątych Światowa Organizacja Zdrowia przez głosowanie (czyli w demokratyczny sposób; ja się tylko zapytam od kiedy to prawdę ustala się przez głosowanie?) ustaliła, że homoseksualizm nie jest zboczeniem a w 2018 roku ogłosiła, że nie będzie już uważała za chorobę psychiczną osób, które chcą stać się transseksualistami, i zmieniła ją na orientację. Teraz zapytam jeszcze raz, czy nadal uważacie, że nie jest możliwe, aby w którymś momencie bardzo szybko lewicowcy, którzy prowadzą te wszystkie rady i organizacje, nie przeklasyfikowali również pedofilii? Mylisz się, jeśli nie widzisz, jak to nadchodzi.

 

Trwa normalizacja pedofilii, a Uniwersytet Kalifornijski już próbuje naciskać na studentów.
Artykuły pojawiały się w miejscach takich jak Salon.com, które kilka lat później zostały po cichu zdjęte. Jednak BBC podjęło wtedy próbę złagodzenia ludzkiego spojrzenia na pedofilów. Nie tak dawno temu, seksualizacja dzieci była kontynuowana z naciskiem na dziecięce drag queens w filmie, który seksualizował młodych chłopców. Młodzi chłopcy w strojach drag queen dalej pojawiali się na zdjęciach obok nagich mężczyzn, które były otwarcie przekazywane wokół Twittera z zerową reakcją sieci.
 

Inny przykład ludzi, którzy nazywają siebie "nie naruszający prawa pedofile" (non-offending pedophiles?

"nie prosiliśmy o to, wielu ludzi nie miałoby problemu ignorowania tego ale kiedy cię to dotyka to tak nie jest", itd., itd., czytaj: nie prosiliśmy o to, musicie nas zrozumieć, to nas obraża i chcemy takich samych praw jak inni (pomimo, że mają takie same prawa). Czyli jak ja mam pociąg do cudzej własności to nie jest moja wina, nie jestem złodziejem, tylko ofiarą choroby, musicie mnie zrozumieć, ja też mam prawo do szczęścia i chcę równych praw w związku z tym (równych, czyli przyzwolenia na kradzież, na pedofilię, na cokolwiek)

 

Żeby nie było na naszym podwórku wcale nie zasypia się gruszek w popiele

 

 

 

I nawet mówią o rzeczonej demonstracji w Białymstoku.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W którym momencie się Rola pomylił mówiąc, że konserwatyści są prześladowani (w mediach i na demonstracjach ale i na uniwersytetach się też zaczyna) a sodomici i lewacy wspierani? 
Przepraszam, zapomniał o mężczyznach

1449438512_kws3p2_600.jpg

 

Ale może własnie tym programem to nadrobi.

 

 

--

 

No i oczywiście wszyscy, którzy są choć trochę spostrzegawczy zostali nazwani teoretykami spiskowymi.

 

Ale co tam, oglądam dalej.


Cytuję: "Soros maczał palce w pandemii".

 

Niech sprawdzę...

 

Nie maczał tylko wykorzystał i wycisnął jak cytrynę z pomocą wygodnie umiejscowionej firmy biotechnologicznej, którą ma w Wuhan. Przypadek.

 

EPTdUXOX0AAj_yO.png

 

Więcej, znacznie więcej, o Wuxi AppTec i Soros Fund Managaement Portfolio tutaj.

Ale masz rację to jest trudno udowodnić bo nie mamy dostępu do firmowych dokumentów ale byłoby to głupie ze strony Sorosa dać sobie udowodnić związki z laboratorium w Wuhan wprost. Przecież nie pokaże prawdziwych dokumentów dlatego jesteśmy skazani na poszlaki.

 

A o tym, że sponsorował, sponsoruje i można śmiało założyć że będzie sponsorował Antifę, która robiła rozróby po śmierci męczennika roku 2020, George'a F. było w temacie o zamieszkach

 

O tym, że mistyczny (nie mylić z mityczny) i złowrogi koronawirus jest niegroźny nie będę się tu wypowiadał więcej niż to już robiłem na forum bo jest o tym kilka/naście wątków i niezliczone zasoby w internecie. Wszyscy racjonalni ludzie, którzy potrafią policzyć do 100 (żeby policzyć procent) doskonale widzą jak jest i wyśmiewanie chłopa za to, że nie wierzy w szkodliwość ewidentnie (z Łaciny evident-, evidens, z e- + vident-, videns, od vidēre - widzieć) mało szkodliwego ale doskonale politycznie okiełznanego wirusa jest typowe dla postępaków. Wyśmiewają oni sceptyków, a sami są największymi czcicielami nowej religii tylko dlatego, że jest nowa. Nie dziwota, że zwą się neo-liberałami (nowymi liberałami) - taki mają modus operandi - czcić nowe starym gardzić.

Nie przedstawił żadnego dowodu na to, że, rzeczony Rola, jest szurem, co najwyżej sceptykiem. To nie grzech ani obelga w sensie obiektywnym, natomiast w oczach lewaka, każdy kto śmie się nie zgadzać z jego jaśnie oświeconą, progresywną ideologią jest ... i tu następuje wylew obelg i bluzgów, zwykle niecenzuralnych, co kończy, wg lewaka, dowód.

 

 

Mówię to dlatego bo większość tego "wywodu" opiera się na obelgach, wyzwiskach, wyśmiewaniu, nazywaniu szurem, za, de facto, jedną wypowiedź z początku (cytuję: "Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testamencie")

 

W zasadzie to nie potrzeba już więcej się na ten temat rozwodzić - nie mam obowiązku bronić pana Roli bo mi nie płaci i nie taka moja tutaj rola (paronomazja zamierzona). 

Nie będę chłopa bronił bo faktycznie zdarzyło mu się, cały raz wg tego filmu palnąć gafę. Dosłownie brzmi ona cokolwiek groteskowo, wg mnie wygląda to na jakiś nieszczęsny skrót myślowy ale jak już mówiłem nie moja rola bronić Roli tylko bronić słusznych idei. Te idee przedstawiłem, i zdania wobec nich nie zmieniam.

Chciałem tylko podkreślić, że jest szansa na nadrobienie zaległości w kwestii sytuacji i praw mężczyzn w mediach, która to sprawa jest nam na tym forum bliska, w czym mu będę kibicował. Okaże się, czy zasłużenie i słusznie.

 

 

--

PS. co to jest "oscylacja dipolu oceanu indyjskiego"? Taka była przyczyna pożarów australijskiego buszu "wg naukowców". Wytłumacz mi co to jest bo ja o czymś takim nie słyszałem i nie chciałbym być dłużej takim ignorantem co to takich oczywistych rzeczy nie wie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz możesz się produkować gigabajtami tekstu.

Nie zmienia to FAKTÓW, że wszelkie wrealu24/wpolsce24/innegówno24 to po prostu SZURIA. Nawet nie stojąca w jednym rzędzie z ziębitami, bo zięba to chociaż hajs ze swojego stada baranów doi.

I tyle.
Co tu deliberować?

Także wiesz - nie produkuj się argumentacją na poziomie duetu edzia&iwan, bo... rozumiesz...

Na Twoje: ja nie włączam myślenia. Nie otwieram oczu. Ciemny tłuk jestem.

Sugeruję powrót do filmów z żółtymi napisami - może będzie odcinek o "budzeniu uśpionych" z bardziej skutecznymi metodami.

 

IKSDE.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wrotycz napisał:

mającej sporą widownię

Ty, czej...

https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ/about

79 563 674 wyświetlenia

 

Poczułem się zgaszony.

W końcu "dużo ludzi ogląda = poważny content, legitna sprawa, paaanie".

 

A nie, czekaj...

śmieszkowy kanał z polskiego YT

339 592 378 wyświetleń

 

No to ja już nie wiem...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te wrealu i inne tym podobne mają skanalizować polską prawicę i przedstawić ich jako oszołomów. W sumie skutecznie się to udaje. Trzeba się zająć swoimi sprawami i swoim podwórkiem. Nic w tym kraju nie zmienimy. Będzie coraz gorzej. Trzeba się na to przygotowywać a nie deliberować czy w Polsce może być inna polityka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

Ty, czej...

(...)

 

Poczułem się zgaszony.

 

Uczą was tego w szkołach? Jak ci się nie podoba platforma (tu wrealu24) to sobie idź na inną (np. twitter, facebook), tam takie metody argumentacji działają i mają rzesze zwolenników. Wystarczy, że rzucisz "szur" w stronę przeciwnika i już po nim. My wiemy, rozumiemy. 
Każdy ma takie źródła na jakie "go stać". Ja, #konserwa mam wrealu24 a ty, postępowy, nowoczesny jewropejczyk masz onet ("łuskowce mogły być pośrednimi nosicielami koronawirusa"). Każdemu według potrzeb.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.