Skocz do zawartości

Skąd uwielbienie młodych do komunizmu?


Dassler89

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, PoCoMiOko napisał:

A ja znam I co? Tylko oni tak tego nie nazywają teraz bo się źle.kojarzy :)

No zależy z kim rozmawiasz i z kim masz do czynienia. Człowiek, który zasięgnął trochę języka, fachowej literatury siłą rzeczy nie sprzyja skrajnościom. No chyba, że ma skłonności sekciarskie, tak jak było z narodzinami właśnie koślawych idei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krugerrand napisał:

Najprostszą metodą byłoby zapytać komunizujących forumowiczów.

Też jestem tego zdania, biorąc pod uwagę zdarzające sie tutaj uwielbienie chińskiego zamordyzmu i rosyjskiej "odnowy moralnej", plus nienawiść do Stanów Zjednoczonych i ogólnie dorobku cywilizacji Zachodu.

 

W skrocie - dupy i pieniądze prawem, nie towarem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już znudziło oduczanie lewactwa ludzi.

Szkoda mi na to czasu i energii. Teraz zainspirowany "Sztuką Wojny" Sun Tzu postanowiłem wykończyć ile się da lewactwa za pomocą ich poglądów.

To brutalna bezlitosna strategia i cholernie skuteczna zwłaszcza jak za przeciwników masz lewackich durni bez samodzielnego myślenia.

 

Obecnie zachęcam ile mogę ludzi o lewicowych poglądach do szczepień na Covid 19. Z pewnością skutki uboczne będą dotkliwe, tak więc otrzymają za swoją głupotę ciężkie choroby i śmierć.

Również zachęcam do kupna mieszkań (na obecnej górce cen) i brania kredytów. Lewaki wylądują na ulicach jak tutaj:

 

Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych metod wyniszczania tych idiotów :)

 

 

I na końcu zapamiętajcie jedną rzecz jak kogoś zszokowała moja wypowiedź.

Lewactwo i tak idzie do grobu ich nie da się już uratować, od Was jedynie zależy czy dacie się razem z nimi do tego grobu wciągnąć!

 

pTCEfBrLK3g.jpg?size=1024x384&quality=96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dassler89 napisał:

Witam,

 

Dziś chcę pogadać z Wami na taki o to temat. Skąd uwielbienie młodych do komunizmu?

Na jakiej podstawie tak uważasz? 

Chyba nie jesteś jednym z tych idiotów którzy dowolną myśl lewicową i działanie zrównują z komunizmem? 

Cytat

Czemu ideologia która myślałem jeszcze rok temu jest czymś słusznie minionym i tylko jakiś margines społeczeństwa jest jej zwolennikami, dziś wraca w coraz szerszym zakresie?

Bo widocznie kapitalizm zawodzi. Bo problemy widziane przez Marksa są wciąż obecne a kapitalizm nie rozwiązuje ich. Wręcz je tworzy na nowo. 

 

Cytat

Czemu ideologia ta (a raczej jej główne dogmaty) coraz szerzej odciska swoje piętno na umysłach ludzi pokolenia milenium (głównie młodych kobiet)?

Bo są emocjonalne, bardziej wrażliwe?  

Cytat

Do napisania tego tematu skłonił mnie jeden z ostatnich filmów Szarpankiego w którym to on omawia film jakiejś tam laski która zaczyna przygodę z YT i która opisuje "seksistowskie treści w polskiej fantastyce". Ok, nie o tym. Postanowiłem tę laskę prześwietlić na YT (całe 3 filmy) i na jej FB. Otóż tak:

- na YT zdjęcie z podobizną Karola Marksa

Straszne. Marks jest akurat bardzo ważną postacią z punktu widzenia świata i spojrzenia na ekonomie. 

Cytat

- na FB post mówiący o tym, iż żyjemy w dobie pandemii i zagrożenia życia i nie rozumie, że w XXI wieku ktoś ma jeszcze problem z tym, że jego biznes jest zamknięty - to my wszyscy powinniśmy tym zatkniętym pomóc ale nie zrobimy tego bo nie mamy pieniedzy.

Bo to jest cholerny żart, że ludzie mają biznesy od wielu lat i chwila przerwy wszystko niweczy z różnych powodów. 

Cytat

Pieniądze te są schowane na kontach miliarderów.

Raczej na giełdzie, wle też wille, prywatne odrzutowce i jachty pełnomorskie. 

Cytat

- parę innych postów o tym, że generalnie kapitalizm jest niesprawiedliwy,

Bo jest niesprawiedliwy przez to że ludzie w nim funkcjonujący są niesprawiedliwi.  

Cytat

 

cała władza w ręce rad i pieniądze dla każdego

XD

Cytat

 

bo musimy sobie pomagać.

Powinniśmy. 

Cytat

Zacząłem o tym myśleć i widzę, że takich agentek na YT i w życiu codziennym jest coraz więcej. Już pomijam kwestię uwielbienia dla tolerancji, LGBT i tego typu tematów ale osoby te zaczynają wprowadzać nam swoją ekonomię.

Niwelowanie różnic, bardziej egaritaryzm niż elitaryzm. Wspólnota niż egocentryzm. 

Cytat

W większości to dziewczyny są piewcami takich teorii i to one stały się proletariuszami nowej, neobolszewickiej rewolucji.

Sprawdź czy w ich ujęciu sam nie jesteś proletariuszem. 

Cytat

Szkoda, że tego typu dziewczyny zazwyczaj charakteryzuje jakiś drogi ubiór

Bo pracują? Drogi to znaczy? A jaki byłby niedrogi? Połatane ciuchy po zmarłej babci? 

Cytat

 

, mikrofon za parę stówek, nagrywanie z jakiegoś pokoju w domu jednorodzinnym (np na poddaszu). Oprócz tego na YT grają te panie role wielce oczytanych elokwentnych absolwentek bądź studentek a gdy nikt nie widzi bądź na protestach krzyczą "wypier...".

A może męskie elity nie mają tak samo? Zerwij z Dulszczyzną. Prawda jest taka że dziś każdy przeklina. Biznesmeni, politycy, elity naukowe. Jeszcze chyba tylko episkopat to ominęło. 

Cytat

Coraz więcej takiego kontentu mamy mam wrażenie.

Bo jest zapotrzebowanie. 

Cytat

Do tego wszystkiego w poprzedni weekend pojechałem w odwiedziny na osiedle na którym wychowywałem się. Nie byłem tam dwa lata. Co zastałem? Jeden blok z pomazanymi drzwiami do każdej z klatek a na nich oprócz sierpów i młotów hasła: "robotnicy tworzymy wszystko powinniśmy rządzić wszystkim", "cała władza w ręce robotników", "jebać kapitalizm". W innym miejscu wielki napis sprejem na szczycie innego bloku "czytaj Marksa".
 

Marksa warto czytać. Cała władza w ręce robotników czyli kogo? 

Cytat

Co się dzieje? Skąd takie uwielbienie do komunizmu (bo nawet nie socjalizmu) w osobach z pokolenia milenium które umówmy się, są głównymi beneficjentami przemian ustrojowych w Polsce?

Beneficjentami głównymi byli dzisiejsi 50 latkowie. 20 lat mieli, kapitalizm, pierwsze korpa, prywatyzacja, ustawa wilczka. By dostać niezłą posadę nieraz trzeba było prezentować mniej niż dzisiejsi aplikanci na staże. 40 latki obiły się o 20% bezrobocie i pierwsze otwacie granic. 30 latki o kryzys i nagonke "trzeba było być inżynierem"

Cytat

A może Marks miał rację mówiąc, iż komunizm jest naturalnym następcom i kolejnym modelem gospodarczym po kapitalizmie i erze przemysłu prywatnego i właśnie dlatego na zachodzie a siłą rzeczy i u nas obserwujemy takie tendencje? 

Nie wiemy co będzie ale wiemy jedno. Kapitalizm dąży do maksymalizacji zysku. 

Mamy coraz to większy stopień automatyzacji, przynajmniej tam gdzie nie da się zatrudnić za miske ryżu. 

Nowe zawody powstają, ale często są one bardzo wymagające i nie tak liczne (np. Cloud Engineer) by zagospodarować panią której kasę zautomatyzowano. 

Oczywiście dochodzą dziwactwa w stylu psi fotograf robiący sesje na instagrama.

 

Dojdziemy do momentu gdzie cała masa ludzi będzie zwyczajnie zbędna 

Cytat

Zwłaszcza, że takich haseł nie wygłaszają dziewczynki z biednych domów a laseczki raczej z bogatych domów gdzie rodzice sponsorują wszystko z kasy bynajmniej nie uzyskanej z 500+ czy innego zasiłku (tak domniemanie).

Bo te dziewczynki mają czas i horyzonty by o tym myśleć. Wiele beneficjentek takiego myślenia natomiast ma horyzonty ograniczone do Trudnych Spraw i znalezienia misia. 

Cytat

Ja jestem tym faktem zatrwożony, nie mniej zapraszam do dyskusji.

A ja po prostu postrzegam to jako normę. Resety muszą być bo tacy jesteśmy.. Mamy masy pracujących biedaków i megabogaczy o majątkach lub przychodach równych pkb takich Węgier. 

A dzisiejsi turbo bogacze nie uczą się z historii i wzorem Marii Antoniny powtarzają "Nie macie na chleb? Zjedzcie ciasteczka"

A biedota? A co biedota może stracić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Libertyn napisał:

Chyba nie jesteś jednym z tych idiotów którzy dowolną myśl lewicową i działanie zrównują z komunizmem? 

A Ty @Libertyn chyba nie jesteś idiotą który potrafi przeczytać tylko pierwszą linijkę ze zrozumieniem mojej wypowiedzi a dalej olać temat czytania ze zrozumieniem...
Widzę w internecie co ludzie wypisują i jaką symboliką się otaczają a co wypisują i jaką symboliką otaczają się to jest wymienione w dalszej części pierwszego postu - części którą ewidentnie osrałeś byle tylko zadać swoje jakże prowokujące pytanie jako pierwszą tezę. Do tego bohomazy na blokach-kiedyś rzecz niespotykana (chodzi mi o ich treść a nie fakt występowania).
 

 

25 minut temu, Libertyn napisał:

Marksa warto czytać. Cała władza w ręce robotników czyli kogo? 

Mnie nie pytaj. Cytuje tylko bohomazy z drzwi.
 

 

25 minut temu, Libertyn napisał:

Beneficjentami głównymi byli dzisiejsi 50 latkowie. 20 lat mieli, kapitalizm, pierwsze korpa, prywatyzacja, ustawa wilczka. By dostać niezłą posadę nieraz trzeba było prezentować mniej niż dzisiejsi aplikanci na staże. 40 latki obiły się o 20% bezrobocie i pierwsze otwacie granic. 30 latki o kryzys i nagonke "trzeba było być inżynierem"

This is bull shit. Dzisiejsi 50 latkowie to osoby urodzone na przełomie lat 60. i 70. Oni z kolei gadali tak samo 10 czy 20 lat temu o ludziach od nich o kolejne 10/20 lat starszych tyle, że "oni mieli PRL, partię, Gomułkę czy Gierka - mieli czas by się ustawić. By dostać niezłą posadę nieraz trzeba było prezentować mniej niż dzisiejsi aplikanci". Z kolei roczniki 50. też na pewno narzekały na starszych, że przed wojną to było łatwo - skończyłeś 4 klasy podstawówki i byłeś gość (bo wtedy wykształcenie liczyło się w skończonych klasach a nie szkołach)...

 

25 minut temu, Libertyn napisał:

Dojdziemy do momentu gdzie cała masa ludzi będzie zwyczajnie zbędna 

No no... Te same obawy towarzyszyły robotnikom w XIX wieku gdy rewolucja przemysłowa zataczała coraz szerszy krąg. Praca jakoś w dalszym ciągu była dla tych którzy potrafili dostosować się do zmieniających warunków i jest nadal.

 

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, orkest napisał:

@Libertyn Mógłbyś określić, kawa na ławę, co byś przeinaczył w pierwszej kolejności w Polsce z 2019?

To jest cholernie trudne pytanie bo masa rzeczy jest ze sobą powiązana i współzależna. 

Ale chyba bym zunifikował zasady związane z Vat tak by ustawa miała kartke a4 a nie była gruba na kilkaset.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dassler89 napisał:

 

This is bull shit. Dzisiejsi 50 latkowie to osoby urodzone na przełomie lat 60. i 70. Oni z kolei gadali tak samo 10 czy 20 lat temu o ludziach od nich o kolejne 10/20 lat starszych tyle, że "oni mieli PRL, partię, Gomułkę czy Gierka - mieli czas by się ustawić. By dostać niezłą posadę nieraz trzeba było prezentować mniej niż dzisiejsi aplikanci". Z kolei roczniki 50. też na pewno narzekały na starszych, że przed wojną to było łatwo - skończyłeś 4 klasy podstawówki i byłeś gość (bo wtedy wykształcenie liczyło się w skończonych klasach a nie szkołach)...

I starsze pokolenia zawsze narzekały na roszczeniową młodzież. To norma. 

 

 

 

8 minut temu, Dassler89 napisał:

No no... Te same obawy towarzyszyły robotnikom w XIX wieku gdy rewolucja przemysłowa zataczała coraz szerszy krąg. Praca jakoś w dalszym ciągu była dla tych którzy potrafili dostosować się do zmieniających warunków i jest nadal.

 

Tylko że wtedy tą maszyną było wciąż krosno które trzeba było na bierząco obsługiwać. Obecnie zaś się pracuje nad AI i jak ono się rozwinie to już nie będzie żadnej analogii z epoką przemysłową. 

8 minut temu, orkest napisał:

@Libertyn No i prawidłowo. Skąd taki hejt na Ciebie :-D?

Bo jestem konserwatystą politycznym, liberałem światopoglądowym i welfarystą gospodarczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Libertyn napisał:

Bo widocznie kapitalizm zawodzi

Gdzie zawodzi? :) Mówię o realnym kapitaliźmie, nie korporacyjnym oligopolu czy kapitalizmie kompradorskim. Czy w PL był taki kapitalizm dłużej, niż parę lat?

 

Kapitalizm + etyka protestancka = dobrobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Gdzie zawodzi? :) Mówię o realnym kapitaliźmie, nie korporacyjnym oligopolu czy kapitalizmie kompradorskim. Czy w PL był taki kapitalizm dłużej, niż parę lat?

 

Kapitalizm + etyka protestancka = dobrobyt.

Sam sobie odpowiedziałeś. Kapitalizm zawodzi bo prowadzi do kapitalizmu kompradorskiego, komasacji kapitału w rękach nielicznych a co za tym idzie, władzy. 

Dodatkowo nie chodzi tylko o Polske. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boromir napisał:

Z niewiedzy w szkole za mało się mówi o zbrodniach komunistycznych

Ludzie kompletnie nic nie rozumieją z marksizmu. Nic. Ja musiałem trochę czasu poświęcić żeby to jako tako zrozumieć, a co dopiero jakieś hasztag Julki, które są zjawiskiem masowym, u których nowa moda na coś rozchodzi się z szybkością choroby zakaźnej. 

 

Przypominam, że współczesny marksizm całkowicie zmienił strategię i ani się śni lewakom powiązać go z klasycznym pomysłem zbawiania świata. Ale gdzie tu wymagać spostrzeżenia takiej korelacji. 

3 godziny temu, Personal Best napisał:

jest tak żenujący jak Marcin Rola i jego "mhh", "uhm", "aha", kiedy rozmawia z Karoniem

Hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, się zastanawiam czy my czegoś nie zjebaliśmy? My, pięćdziesięcioletni Janusze, którzy żeśmy te domy jednorodzinne wybudowali z pokojami na poddaszu dla naszych pięknych córek Julek, którzy dajemy im kasę na markowe ciuchy i kupujemy mikrofony po kilkaset złotych gdy tylko one nas o to poproszą.

 

Każde pokolenie przechodzi przez okres buntu, w pewnym momencie każde pokolenie jest zaprzeczeniem swoich rodziców.

 

Jakie są moje poglądy? "Transformacja ustrojowa", ta nasza wersja kapitalizm, którą mamy i ten wolny rynek jaki jest - to wszystko bardzo dużo nam dało. Złego słowa nie dam na kapitalizm powiedzieć.

 

A może powinienem? Może kapitalizm nie jest doskonałym rozwiązaniem wszystkich problemów naszego świata? Może kapitalizm nie daje rozwiązania "problemu wspólnego pastwiska", może wolny rynek nie jest idealną odpowiedzią na zatrucie środowiska naturalnego? Może są zagrożenia, których nie usunie wolny handel i zniesienie ceł?

 

Dziś dla młodych nie jest realnym zagrożeniem, że zabraknie w sklepach papieru toaletowego lub mleka sojowego. (Tak jak dla mnie, przez całe moje życie nie było jakimś realnym, bezpośrednim zagrożeniem, że nagle wparuje do mieszkania jakiś gość w obcym mundurze z miotaczem płomieni i usmaży mnie i moich rodziców). Dla młodych realnym zagrożeniem jest że gdzieś tam pazerne korpo zatruje planetę, że nie da się na niej dłużej mieszkać. Że najbogatsi dzisiaj jako pierwsi będą mieli dostęp do nowych technologii - takich jak AI - dzięki czemu będą jeszcze bogatsi. Że... no kurwa, ja jako przedstawiciel pięćdziesięcioletnich Januszy nawet nie wiem czego boją się moje dzieci naprawdę!

 

Wiem, że poszukują rozwiązań tych swoich problemów i obaw nie tam gdzie ja bym ich szukał. Bo to naturalne, że się buntują. Część z nich rzeczywiście odkrywa na nowo stary i wielokrotnie ćwiczony komunizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Kapitalizm + etyka protestancka = dobrobyt.

Z tą etyką protestancką to jest mit, który rozpropagował Max Weber/ jego poplecznicy.

Kraje czy landy katolickie też bywały bogate, przykład Wenecji czy Bawarii.

 

Zwłaszcza ciekawym jest ten ostatni fakt, iż katolicki land był i jest najbogatszym w Niemczech.

Może też sugerować, że wyznanie nie ma tak wielkiego wpływu na bogactwo jakby Weber chciał.

 

Jednak, jeśli już to:

426533-i02-2011-087-000-010a-001.jpg

 

37035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

@Libertyn twój idol Marks był z wykształcenia ekonomistą a z zawodu zadłużonym nieudacznikiem, który nie potrafił utrzymać rodziny.

Prawie jak Michalkiewicz. 

 

Mój idol rozbierał Polske, był idolem Napoleona i był autokratą. Jednocześnie zrobił masę pożytecznych reform. 

 

Cytat

 

Czyli wzorowo jak na lewaka przystało.

Oczywiście prawak nie odnosi się do meritum. Tylko jak głupia baba chwyta się argumentów niskich lotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KolegiKolega napisał:

Dziś dla młodych nie jest realnym zagrożeniem, że zabraknie w sklepach papieru toaletowego lub mleka sojowego. (Tak jak dla mnie, przez całe moje życie nie było jakimś realnym, bezpośrednim zagrożeniem, że nagle wparuje do mieszkania jakiś gość w obcym mundurze z miotaczem płomieni i usmaży mnie i moich rodziców).

Realnym zagrożeniem jest coś zupełnie innego. Realnym zagrożeniem jest rynek. Choćby rynek nieruchomości. 

Cytat

Dla młodych realnym zagrożeniem jest że gdzieś tam pazerne korpo zatruje planetę, że nie da się na niej dłużej mieszkać.

I to jest realne zagrożenie. Korpo w ramach oszczędności wylewa utrwalacze barwników do rzek. Z rzek spływa to na pola i do mórz. Inaczej zaś niż gówno z Czajki, to nie będzie tak łatwo degradowalne. Prawdopodobnie już jadłeś takie coś w tuńczyku czy schabowym ( bo nie wiesz skąd jest pasza dla schabowego raczej,  może właśnie z Indii czy Bangladeszu bo tanio) 

Cytat

Że najbogatsi dzisiaj jako pierwsi będą mieli dostęp do nowych technologii - takich jak AI - dzięki czemu będą jeszcze bogatsi. Że... no kurwa, ja jako przedstawiciel pięćdziesięcioletnich Januszy nawet nie wiem czego boją się moje dzieci naprawdę!

Pytanie czemu? Może trywializujesz je? Może zbywasz ogólnikami. 

Cytat

Wiem, że poszukują rozwiązań tych swoich problemów i obaw nie tam gdzie ja bym ich szukał. Bo to naturalne, że się buntują. Część z nich rzeczywiście odkrywa na nowo stary i wielokrotnie ćwiczony komunizm.

Bo co innego mogą? Wybrać kapitalizm i wolność w których wszyscy siedzą i czekają aż ewentualnie problem sam się rozwiąże?  Ewentualnie jakimś cudem zacznie się opłacać bycie eko realnie a nie PRowo? 

Jest masa innych kwestii. Można więc albo udawać że ich nie ma, albo myśleć jak na nich skorzystać i zarobić, albo być "lewakiem".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Oczywiście prawak nie odnosi się do meritum. Tylko jak głupia baba chwyta się argumentów niskich lotów. 

A czy ja się deklaruje jako prawicowiec ? Popełniasz błąd myślowy, że skoro ja jestem lewakiem to tamci są prawaki.

 

A taki chuj.

 

Co do kościoła katolickiego to, jako wierzącego jest to jedyna organizacja która mnie wkurwia bardziej od feminizmu.

 

Twój kochany socjalizm sprzedaje niemowlaki na targu w Belgii pedałom I

 NIKT SIE DO TEGO NIE PRZYPIERDALA, takie obrzydlistwo, że nawet zażydzony TVN nie mógł tego przemilczeć.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

A czy ja się deklaruje jako prawicowiec ? Popełniasz błąd myślowy, że skoro ja jestem lewakiem to tamci są prawaki.

Nie lewak, nie prawicowiec? Wiec kto? Centrysta?

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

A taki chuj.

 

Co do kościoła katolickiego to, jako wierzącego jest to jedyna organizacja która mnie wkurwia bardziej od feminizmu.

Mnie wkurza każda instytucja religijna.

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Twój kochany socjalizm sprzedaje niemowlaki na targu w Belgii pedałom I

Kwintesencja wolnego rynku, popyt i podaż. Oczywiście im mniej regulacji tym mniej takich spraw.. A przynajmniej tak sądzą apologeci wolnego rynku.

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 NIKT SIE DO TEGO NIE PRZYPIERDALA, takie obrzydlistwo, że nawet zażydzony TVN nie mógł tego przemilczeć.

A powinno się do tego przypierdalać jak Katon do zniszczenia Kartaginy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak się nie ma problemów to się wymyśla z dupy,

- młodzieżowy bunt - wobec rodziców burżujów?,

- dezintegracja społeczeństwa w wyniku wysokiego poziomu dostatku i braku zagrożeń (mysia utopia).

 

W końcu takie problemu nie ma w krajach 3ciego świata. Jak trzeba zap********* żeby nie zdechnąć, albo w każdej chwili może przyjechać jakaś bojówka islamska i zrobić masową egzekucję to się nie myśli o głupotach.

 

 

 

Powodem może być też bycie "intelektualnie odmiennym".

 

A13usaonutL._AC_CLa%7C2140,2000%7C91qs8n

Koszulka LGBT z Che Guevarą, serio! Kolory tła można by jeszcze uznać za przypadkowe, więc nie. To nie przypadek, ona jest opisana, oczywiście w sklepiku amazona, jako LGBT pride.

Czy on przypadkiem nie chciał zamykać takich w obozach/robić masowe egzekucje?

To tak ciężko sprawdzić? Dopóki wielki brat nie ocenzurował całego netu i nie spalił wszystkich książek.

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BumTrarara napisał:

W końcu takie problemu nie ma w krajach 3ciego świata. Jak trzeba zap********* żeby nie zdechnąć, albo w każdej chwili może przyjechać jakaś bojówka islamska i zrobić masową egzekucję to się nie myśli o głupotach.

 

I to jest też problem wygrzebywany przez lewice.
Dziś moglibyśmy spokojnie pozamykać  ludzi w obozach koncentracyjnych/ gułagach i by wszystko było cacy tak długo jak jak by to było na rękę wielkiemu biznesowi na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo laski chcą mieć, a nie chcą pracować i nic robić, bo im się należy, a lewactwo nowoczesne ultra takimi hasłami się promuje. Zabierzemy bogatym, dajmy biednym, a one myślą, że są najbiedniejsze ? Poznałem w życiu sporo kobiet i z żadną bym nie chciał żyć. One mają pasożytnictwo zakodowane w DNA, stąd właśnie ciągoty do zbawiania żywicieli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.