Skocz do zawartości

Audycja Marka na pierwszym miejscu wykop.pl


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

@Mordimer audycja sprzed ponad dwóch lat i dziś jeszcze bardziej aktualna niŻ wtedy.

 

Ludzie widzą w jak świat się zmienia i temat jest na fali.

 

Jeszcze z 5 lat i część materiałów MK będzie uważana za stworzone przez wizjonera. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mordimer napisał:

Stan na 16.01.2020 godz. 19:05 właśnie zajrzałem i ma pierwsze miejsce na wykop.pl.

 

Wspaniała wiadomość?

Teraz dzięki wykopowi wiedza przekazywana przez Marka dotrze do większej liczby osób?

Młodzi mężczyźni są coraz bardziej świadomi tego co to jest kobieta, jak działa i, że zyski

z małżeństwa czyli skrajnie niekorzystnej umowy prawnej dla mężczyzny są równe zero.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie ma obecnie konkurencji na polskim yt. Był ocal siebie moim zdaniem kanał lepszy od marka, ale autor spieniał, poszedł w poprawność polityczną a jego grupa na facebooku to grupa starych pań które się utwierdzają w swoim spierdoleniu. Rafał całkowicie przestał gadać o feminizmie udając że tego problemu nie ma bo się spieniał, że mu kanał zablokują xD Po tym straciłem do niego szacunek, gościu promuje swoje książki i klinikę...

 

Obecnie imo najlepszy kanał o tego typu tematyce to incelmatics, zrobili świetny dokument o problemie z perspektywy bardziej socjologicznej popartej danymi, z różnych źródeł. Niektóre ich audycje są też spoko. Kanał anglojezyczny.

 

Generalnie redpill i mgtow mylą się co do jednej podstawowej rzeczy, obecny problem to nie jest problem natury indywidualnej a problem systemu i indywidualne starania nic nie dadzą. Podbijesz sobie SMV (redpill) albo pójdziesz własną drogą (mgtow) i nie problemu? To jest gruba nieprawda, a kanał ocalsiebie to już jest w ogóle odrealniony imo. To jest tak jakby była zapaść gospodarki a ktoś rzucał radami w stylu no to znajdź sobie pracę leniu przy 30-40% bezrobociu.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzona audycja. Przesłuchałem jej jako pierwszej, pierwsza myśl:

1. Co za debil!

2. Mówi o jakiś zakompleksionych facetach co nie potrafią ogarnąć panienki, nie o mnie.

3. Facet mówi o mnie.  I ten krok, przyznanie przed samym sobą, że żyję w świecie, który działa inaczej niż wierzyłem był najtrudniejszy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mówią, ale nie nastawiałbym się póki co na rychłe zwycięstwo, bo będzie pyrrusowe.

 

Wykop, bosz, jakie słabe to towarzystwo, większości, mam wrażenie, podstawowe procesy myślowe są obce...

 

Natomiast polecam rozważyć, nienajlepsze niestety dla nas prognozy, które zdradza CRP w tym filmie:

 

 

Nie chce mi się go tłumaczyć, ale przesłanie jest takie, że ty się nie ciesz, że kończą się mężczyźni gotowi finansować kobietom te ich nierealne, podsycone przez social media wymagania, bo oto na arenę wkracza rząd przypięty do drukarki, a zatem z NIEOGRANICZONYMI zasobami finansowymi i te kobiety przejmie oraz zamknie w tych instagramowych klatkach na SWOJE potrzeby (wyborcze, konsumpcyjne) czyli żeby utrzymywać przy jej pomocy (proletariatu zastępczego) swoją tyranię nad tobą.

 

I co najgorsze, nie zanosi się, by to się miało jebnąć w czasie, kiedy ona jest młoda, a tobie się jeszcze chce. I to mnie bardzo martwi, że czeka nas 'monk mode' aż do starości, albo zależnie kto ile z Was ma lat - najbliższą dekadę.

 

Czyli z dużym prawdopodbieństwem może być tak, że kto już kobiety miał, ze starej epoki, bo zdążył wystartować, to na kolejne normalne może się nie doczekać, bo mu przestanie stawać, zaś ten, który nie zdążył, będzie musiał na nie długo czekać, może do swojej późnej czterdziestki, a może pięćdziesiątki i w mozole się dorabiać w tej ekonomicznej kowidowej patologii.

 

A zatem jak zwykle, największym twoim wrogiem nie są poczynania kobiety, tylko poczynania państwa, ze swoimi chorymi eksperymentami na ludziach, jakkolwiek by to anarchistycznie nie zabrzmiało.

 

Jakie to jest poważne zagrożenie rozumie ten, kto rozumie, czym był bolszewizm, bo oto wkraczamy w bolszewizm 2.0 w wersji ze stabilnym proletariatem.

 

 

I niech nikogo nie zmyli to sformułowanie 'zastępczy', bo on może okazać się w horyzoncie naszego życia - permanentnym.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, absolutarianin napisał:

Jakie to jest poważne zagrożenie rozumie ten, kto rozumie, czym był bolszewizm, bo oto wkraczamy w bolszewizm 2.0 w wersji ze stabilnym proletariatem

Zgadza się. Dużo się zgadza moim zdaniem w Twoich wypowiedziach. 

Ale... 

Nie karm swojej podświadomości samymi negatywami chłopie. Bo zgłupiejesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, trop said:

Nie karm swojej podświadomości samymi negatywami chłopie. Bo zgłupiejesz. 

 

Nie martw się o mnie zbyt wiele, mam się dobrze.

 

Pozwolisz, że wierszyk ci zacytuje, arabski:

 

Ślub - radość na dobę, a smutek na lata

Ratuj swą osobę, ślub radość na dobę.

Żółć zje ci wątrobę - zgorzniejesz dla świata.

Ślub - radość na dobę, a smutek na lata.

 

Zaś perski jest taki:

 

Szkoda trudu, szkoda ziarna, nie wyrosną tulipany.

Jeśli ziemia nie jest czarna, szkoda trudu szkoda ziarna

Każda praca będzie marna, jeśli grunt jest niezorany 

Szkoda trudu, szkoda ziarna, nie wyrosną tulipany.

 

Jest też hinduski:

 

Piękne kobiety z lotusową twarzą, miód mają na ustach, a w sercu truciznę

Strzeż się więc, jeżeli względami cię darzą, piękne kobiety z lotusową twarzą.

Całe życie albowiem o tym marzą, by ku przepaści sprowadzić mężczyznę.

Piękne kobiety z lotusową twarzą, miód mają na ustach, a w sercu truciznę

 

A na koniec chiński:

 

Szczęście jest jak porcelana, łomkie i nietrwałe.

Czy u jungi, czy u chana szczęście jest jak porcelana

Cacko, któreś kupił z rana - wieczór w kruchach całe...

Szczęście jest jak porcelana, łomkie i nietrwałe.

 

Jak widzisz, wszystkie jakieś takie mało optymistyczne...

 

I teraz Arab ma posłuszne kobiety, Pers porządne rakiety zdolne przenosić głowice nuklearne i niepodległość, Hindus najniższy współczynnik rozwodów, a Chińczyk najsilniejszą gospodarkę świata, bo są realistami, a Polak ma gówno, bo jest nieuzasadnionym optymistą i skacze na główkę do pustego basenu, bo jakoś to będzie i ch.j.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 23:29, MrSadGuy napisał:

Marek nie ma obecnie konkurencji na polskim yt. Był ocal siebie moim zdaniem kanał lepszy od marka, ale autor spieniał.

Marka od lat czytam. Jeszcze na EcoEgo byłem i nikt do tej pory się do tej jakości nie zbliżył. Ten gość po prostu powiela to, co Marek już lata temu pisał. Nie był lepszy, tylko był kolejną kopią przerobionej przez lepszych wiedzy. A Marek to zupełnie inna bajka, bo wiele rzeczy mówi samodzielnie, z głowy po prostu i ma świetne wnioski, niespotykane w innych źródłach. A akurat oglądam większość materiałów RedPill, BlackPill, MGTOW na amerykańskim, w tym youtuberów światopoglądowych. Tam, żeby Marka ogarnęli to by oszaleli. Według mnie niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zwierać szyki, bo idą nieciekawe czasy. 

 

Nawet na tym forum brakuje jedności, choć i tak w porównaniu z takim wykopem to ostoja normalności i kultury.

 

Moim zdaniem osoby, które szafują takimi inwektywami jak szur, czy foliarz winny być banowane bez ostrzeżenia najpierw na tydzień, potem na miesiąc, a potem permanentnie, tak jak to ma miejsce na niektórych grupach fejsbukowych.

 

Jesteśmy w realiach wojny ideologicznej i pewne sprawy oddziaływują z dużym poślizgiem, jak bomby z opóźnionym zapłonem, że momentami kompletnie nie widać, kto i kiedy je odpalił.

 

Kiedy w 2009 roku ludzie się emocjonowali pierwszymi 'teoriami spiskowymi' o NWO, oglądali Zeitgeista i kolportowali nawet płytki CD po miejscach publicznych traktowano ich jak kosmitów, pamiętam znienawidziła mnie za to moja pierwsza żona, co zresztą przyczyniło się do jej korporacyjnego tanga i potem naszego rozwodu.

 

Polecam odszukać sobie takie fora jak prawda2 info, które do dzisiaj jest niepublikowalne na fb, bo oczywiście 'narusza standardy społeczności', tam ludzie dyskutowali jak my tutaj, tylko że dekadę temu. Ono już przygasło, serwery były gdzieś w NL zmęczeni ludzie rozjechali się po świecie. No właśnie ROZJECHALI SIĘ PO ŚWIECIE. Fraza klucz.

 

Kiedy w 2004 wepchnięto nas siłą prawie w ramiona eurosojuza, ja byłem w referendum jako ówczesny młody korwinista przeciw, ale dopiero jak w 2006 zaczął nam wszystkim peron odjeżdżać (kawalerka kosztowała w 2004 we Wrocłąwiu 80k PLN, dwupokojowe 120, w 2006 już 200k, a w 2008 jak wyjeżdżałem z Wrocławia już 300k), okazało się, co to było za 'referendum'. Moi koledzy ze studiów pojechali wtedy pamiętam, pierwszym kursem na Tico do UK. Bo to było tak, jakbyś był na tratwie na środku oceanu i podpłynąłby piracki statek, przystawił lufy do głowy i zapytał, wsiadasz? Mogłeś nie skorzystać i dzisiaj byłbyś jak Bośnia i Herzegovina, albo Serbia, czy Albania, polecam się tam przejechać i zobaczyć bantustany Europy, które wypadły z bloku sowieckiego, a nie wpadły do zachodniego. Pamiętam promieniejącego tow. Millera, który wznosił ręce ku niebu w dziękczynnym geście, a dzisiaj ma je sam w nocniku (polecam zapoznać się z historią jego syna, którego wydymała jego własna synowa i popełnił chyba samobójstwo, wnuczka jego zaś - wydziarana od stóp do głów, robi karierę w kolorowych pisemkach ścieku nad Wisłą). Ale było w tym coś, czego wtedy nie doceniłem - możliwóść osiedlania się w krajach Europy Zachodniej. Ile to jest warte, to wie każdy, kto widział biednych Rosjan, którzy muszą dawać łapówki, zdobywać za kasę rumuńskie paszporty, by w Italii, Francji, czy Niemczech móc sobie kupić kawałek izby, albo w ogóle dostać pracę. Ich dyplomów nikt nie uznaje, choć są dużo lepiej wykształceni niż tamci. Mam takich znajomych. W ogóle Rosja to 4 koponenty: przemysł surowcowy, zbrojeniówka, kadra naukowa, by to utrzymywać (inżynierowie, akademicy i lekarze) oraz lud, który klepie biedą, bo w istocie nic tam innego nie ma, jak komfort w UAZie.

 

Ale dlatego, że wszystko, złe i dobre ma przeciwną reakcję, za ten sprzedajny deal i rozgrabienie naszych rynków dostaliśmy te paszporty do UE, dzisiaj macie od łóżka chociaż te Ukrainki i Białorusinki, które uważają, że w PL jest zajebiście i lecą tam jak muchy do g... Oczywiście względnie zajebiście, w porównaniu z ich UAZem. 

 

I oni mówili, polecam obejrzeć stare przemówienia Putina "że nas nikto nie słuszał" jak ostrzegali, że zachód pod dowództwem ciemnych sił z USSA prowadzi zbrodniczą ekspansję na cały świat i non stop narusza globalną równowagę sił gwarantującą względny pokój przez tyle lat, dzięki któremu nasze pokolenie mogło odebrać wykształcenie i choć trochę się na tych wyspach, czy w Niemczech dorobić.   

 

Dziś średnio rozgarnięty licealista widzi już, że ta zachodnia demokracja to fikcja, bo od roku dziwnym zbiegiem okoliczności połową świata rządzą niewybieralne siły, jakieś trzyliterowe agendy, które narzucają nam wszystkim jakieś z dupy niekonkstytucyjne prawa, rujnują nasze biznesy, życia rodzinne, a co większe skurwysyny jeszcze penalizują negowanie stanu epidemii, niczym myślozbrodnia z najlepszych wzorców Orwella.

 

Mimo to są nawet na tym forum tacy ignoranci, którzy kwestionują nie tylko realne wpływy tych sił na nasze życie, ale wręcz to, że jesteśmy niewolnikami ich wymysłów i wojenek, także z psuciem kobiet, bo to w istocie tylko jeden z frontów tej wojny - przeciwko białemu mężczyźnie.

 

Tak samo jak mówienie o NWO było 10 lat temu rzadkie i wymagało dużej otwartości umysłu, czy o kobietach, kiedy startował Marek ze swoim ecoego, tak samo okaże się w 2030 że mówienie o nowej rewolucji bolszewickiej czy nawet nowej wojnie secesyjnej w USA nie było mrzonką z palca wyssaną. Tu nikt nie kwestionuje tego, co mówił Marek, bo jesteśmy na jego forum i to nas łączy, świadomość w tej kwestii. Ale pójdź na inne forum, gdzie skumali wprawdzie, że istnieje coś takiego jak globalne agendy zaplanowane dekady do przodu, ale jeszcze nie skumali, że to, że ich myszka daje dupy w korpo było tam jednym z podpunktów do planu, to cię tam ukrzyżują. A zatem to się dzieje, czy to zignorujesz, czy nie, ale zanim się połapiesz w tych wszystkich zależnościach i ujrzysz prawdziwy rozkład wojsk na planszy tej dziwnej wojny, to już będzie nawet w świecie zachodnim pozamiatane, a my w szponach nowego USSR jak szmacianka, którą kopią od bramki do bramki i za późno na organizowanie oporu, tak jak teraz jest za późno na przywołanie do porządku polskich kobiet. One już dojadą do wątpliwego splendoru starości na korpo pasku wypłaty i zdemoralizują jeszcze te młode. Tobie przyjdzie jechać na Filipiny po partnerkę.

 

I choć zawsze znajdą się kretyni, którym dowody pokażesz, a oni to wyprą, bo ich umysł nie zniesie stanu wewnętrznej sprzeczności z ogólnie obowiązującą propagandą, którą był karmiony od dziecka, to na tym forum, jeżeli chcemy uratować coś z naszej męskiej pozycji to nie ma rady, takich ludzi trzeba banować, szukać prawdy, stawiać opór i dbać o siłę z tolerancją, czyli wg. definicji (znoszeniem z przykrością  tych, którzy robią tu świadomie, czy nieświadomie krecią robotę) Ja bym ich osobiście wyrzucił i się nie przejmował, ale to już jest w gestii właściciela forum.

 

Jeżeli Polacy padną jako społeczeństwo i ze swoim krajem, który jeszcze nominalnie posiadają, co mnie jest bardzo nie na rękę i wcale się nie będę cieszył, wbrew temu, co niektórzy tutaj mi inputują, bo to nie tylko moja ojczyzna, ale również główny rynek zbytu dla mojej żywności, to wtedy będzie za późno i na dorobek i na rodzinę i na robienie porządków w gremiach tych kretynów wsrywających się pod anonimowymi nickami, czy troli rozpierdalających naprawdę poważne dyskusje w obliczu krytycznych dla nas problemów.

 

Więc jeżeli chcecie tam móc przetrwać, to nie bagatelizujcie sprawy, tylko zróbcie z tymi ludźmi porządek tak jak robiło państwo podziemne z różnymi volksdojczami i inną agenturą wpływu. Nikt dzisiaj nie ucieka się na szczęście (jeszcze) do przemocy fizycznej, wystarczy ich powycinać na firewallu. Jesteście solą tej ziemi i lepszej już nie będzie. To od Ciebie zależy los tego kraju. Będą tylko pękać kolejni średniacy, w miarę jak śruba będzie dokręcana, tak jak padł ten z ocal siebie. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, absolutarianin napisał:

Kiedy w 2009 roku ludzie się emocjonowali pierwszymi 'teoriami spiskowymi' o NWO, oglądali Zeitgeista i kolportowali nawet płytki CD po miejscach publicznych traktowano ich jak kosmitów, pamiętam znienawidziła mnie za to moja pierwsza żona, co zresztą przyczyniło się do jej korporacyjnego tanga i potem naszego rozwodu.

To teraz nawiążę do wątku z Twoim kanałem, gdzie niefortunnie wyraziłem się, że "po latach poszedłeś w nasze ślady".

W tamtych czasach (~2009) tematyka PUA/NLP/damsko-męska bez tabu/raczkujący Red Pill gwarantowały natychmiastowy ostracyzm na typowej politechnicznej domówce, a nawet takiej mniej typowej. "Pffff, dobrze zarabiający inżynier nie potrzebuje takich rzeczy do szczęścia" - tak ówcześni koledzy z roku komentali. Podobnie jak wspomniane teorie spiskowe.
Na kanał absolutarianina trafiłem jako kanał wolnościowy i przez lata jego treści głównie czasem dyskutowałem z kolegami, co siedzieli w klimatach wolnościowych, ASBiRO, itdt. Miałem stąd duże pozytywne zdziwienie, gdy do tematów wolnościowych, doszła tematyka damsko-męska.
Dlatego "poszedł w nasze ślady". 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu, a tu dzisiaj moja druga była żona do mnie napisała, po raz pierwszy od roku, kiedy to wysłała mi chińskie urządzenie, kompas pokazujący... południe, po obejrzeniu zresztą mojego jednego 'spiskowego' filmu z ub. roku "Oko duchowe człowieka". I tak kręci się ten świat.

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.