Skocz do zawartości

Zemsta na koleżance z pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia,

 

Opiszę po krótce jak pewna koleżanka z pracy totalnie mi zjebała opinię przed wszystkimi w pracy i przeżywałem piekło przez to, że po prostu nie spodobałem się jej z wyglądu. A skąd ja to wiem. A stąd, że pierwsze co zrobiła to zamiast się przedstawić, zamienić jakiekolwiek słowo ze mną, to głośno upomniała mnie, że w pracy nie wolno używać telefonu. Chociaż cały czas udawała, że mnie nie widzi, to jakoś kiedy wyciągnąłem telefon to od razu opierdol. Wyciągnąłem go dosłownie na chwilę, żeby coś sprawdzić, może z 10 sekund by to zajęło. Kolejnego dnia dostaję telefon od szefa. Oczywiście z dokładnie taką samą sprawą, czyli używanie telefonu. Hmmm ciekawe kto na mnie nakablował? ?Więc tak wyglądała moja pierwsza styczność z tą kobietą.

 

Generalnie ta kobieta czekała na każde moje najmniejsze podknięcie, żeby tylko mieć jakiś powód do nakablowania na mnie. Regularnie rozsiewała plotki, oczerniała i obgadywała. Nie mam pojęcie co dokładnie mówiła na mój temat innym, ale widziałem ewidentnie, że wszystkie osoby, które miały do mnie neutralny stosunek, nagle zaczęli mieć negatywny i przyłączać się do niej. Co prawda, nie kablowali na mnie  i nie dowalali wprost, ale widziałem, że za plecami sobie obgadują i śmieją się.  Pewnego dnia, siedząc sobie na socjalu na przerwie, kto

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.