Skocz do zawartości

Młody polak jest bez szans


Chadernest

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno pisałem, że obracam się w środowisku gdzie bywają aktorzy, celebryci i widzę jak na nich panny lecą. W ostatnich dniach miałem okazję też obejrzeć Włocha mieszkającego w Polsce. I to samo, widać duże zainteresowanie o polskich pań, i to nawet u tych o wysokim SMV z miejsca. Gość właściwie nic nie musi robić, coś tam się odezwie i już widać szeroki uśmiech u naszych niewiast. On się wydaje całkiem ok, wysoki, po polsku mówi nieźle. No ale np. ja tam samo, wysoki, na poziomie, nie chwaląc się, a reakcja jest inna od razu na start, Siedziałem 3 dni przy stoliku z taką postrzeloną 35-cio? latką. Taka szybciej mówi, niż myśli. Ciągle jej się dużo wydaje, a nie widzi że jest na równi pochyłej, więc żaden materiał na partnerkę. No ale dobra siedzę tak z nią, coś tam próbowałem wdrożyć flirt, żeby sobie to przypomnieć. Nie reaguje. Myślę sobie: nie dotyka mnie nic, jak to PUA mówią o sygnałach zainteresowania. A dzisiaj widzę jak siedzi koło tego Włocha i go maca po ramieniu pod byle pretekstem. A więc jednak: da się. Jak jesteś Antonio.

 

Kolejny przykład jak to wszystko u nas działa, kolejne potwierdzenie. Do mapy świata dopiszcie czarną Afrykę, bo tam sprawdzałem w necie, że miałem bardzo dużo zainteresowanie kobiet. W sumie wszędzie lepiej niż w Polsce, i może w kilku krajach europejskich jeszcze. O ciepłych krajach też myślę, bo bardzo ciepłolubny na dodatek jestem. Z tym, że nie wiem, czy bym jednak za domem, rodziną nie tęsknił. Ale może spróbuje. Może można by pożyć trochę tu, trochę tam.

 

A no i dodam jeszcze, że był i inny Polak ogarnięty na tym wydarzeniu. Z wyglądu ok, i sprawiał wrażenie obrotnego. I też zainteresowania nim naszych samic nie zauważyłem, więc serio coś jest na rzeczy. A na tego Włocha reagowały tak pozytywnie nawet babki, które mogliście widzieć w tv, które z miejsca są od niego dużo wyżej na drabinie społecznej.

Edytowane przez Anonim84
lepszy wygląd, bardziej czytelny
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anonim84 napisał:

Ciągle jej się dużo wydaje, a nie widzi że jest na równi pochyłej, więc żaden materiał na partnerkę. No ale dobra siedzę tak z nią, coś tam próbowałem wdrożyć flirt, żeby sobie to przypomnieć.

Jak podczas rozmowy odlatujesz na wibracje dumy/pogardy...oceniania panny, krytykowania i nie czujesz, żebyś naprawdę chciał z nią działać to raczej nie powinieneś nastawiać się na efekty. Dla Antonio zapewne jest to przygoda, wibracje pozytywne, kobiety to wyczuwają. Sam fakt, że jedzie do kraju, który wydaje się "inny/gorszy" (bo wschodnia ściana) jest jakimś przekroczeniem strefy komfortu (szczególnie, gdy np. nie jeździł jeszcze). Przekroczenie strefy wzmaga odczucie odwagi, a to początek pozytywnej skali wibracji.

 

Obie strony w takiej sytuacji dopowiadają sobie różnych rzeczy, które nie zawsze są właściwe. Zagraniczniak z zachodu jest z marszu widziany jako bardziej ogarnięty. Tak samo jak dla faceta z PL zagraniczna babka (np. w stylu włoszki, hiszpanki czy francuzki, dla niektórych: azjatki) może być bardziej pociągająca. Więcej przyciągania -> większa chęć na interakcję i wyższą wibrację. Jak jedziemy stereotypami to z wzajemnością ;) 

 

Moim zdaniem jak facet jest nastawiony na starcie negatywnie, w większości panien widzi "p0lki" (albo patrzy pod tym filtrem, szuka podobieństw) to nie będzie atrakcyjny w oczach kobiety. Lepiej wtedy zająć się sobą (np. pracą nad mindsetem, własnym hobby) niż chodzeniem na randki.  To samo dotyczy kobiet - kobieta nastawiona roszczeniowo ("należy mi się"), krytykująca i oceniająca da się wyczuć z zachowania, postawy...itd i to zapewne też nie przyciągnie facetów, chyba, że myślą fiutem i chcą za wszelką cenę zamoczyć.

Wtedy - "wiedziały gały co brały".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak było. Jakieś 15, może 10 lat temu było o wiele łatwiej z kobietami, nie były takie popsute.

 

Niemłody joda wyjaśnił Ci wszystko, i jeden z Braci słusznie zauważył, że w Polsce nie ugrasz, ale gdzie indziej niż tak!

Pracowałem za granicą w ekipie, gdzie było ok 70 procent kobiet, i zdarzało się że byłem podrywany, a jedna pani namawiała mnie na związek, żebyśmy wrócili i zamieszkali u niej. Ale zmieniłem tamtą robotę na lepszą i się skończyło, zanim się zaczęło.

 

W lecie założyłem z ciekawości konto na tinder, i powiem że porażka. Opis zadziorny, zdjęcie nie odpychającej aparycji itd a przez 2 miesiące 0 spotkań, dwie, może trzy względne z gadki a reszta to ameby umysłowe w stylu Netflix&Chill, pizza, facet musi. 

 

To nie jojczenie ani żale, takie są realia!

To jakby szukać auta rocznik 95 za 1500zł i gadać że malowane, że cieknie olej, że bąble, inne być może!

Musisz: 

- dać coś więcej od siebie (plny czy SMV na randkach),

- poszukać za granicą czegoś w przyzwoitym stanie, co może wyjść lepiej i taniej,

- wybrać alternatywny środek transportu ?

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

A teraz, żeby załamać tą czasoprzestrzeń, stań się niskim misiem z brzuszkiem o najniższej krajowej

Poprawa wyglądu ma nie tylko cel wabiący kobiety. Zdrowy wygląd i samopoczucie to więcej energii i zdrowia. To można robić niezależnie od tego czy są kobiety, czy ich nie ma.

 

Można to też wykorzystać dwojako, ja to sprawdziłem jeszcze jak kiedyś ćwiczyłem. Przy założeniu, że ktoś nie jedzie na blackpillu. Na MGTOW nie sprawdzałem, wtedy byłem najbliżej RedPilla.

Proste ćwiczenie - robisz coś, np. pompki. Masz już dość, nie wyrobiłeś jeszcze normy, ale jakiś dziś taki słaby dzień.

Można odpuścić, można też sobie wyobrazić, że jesteś na siłowni, a na Ciebie patrzy jakaś fajna laska. Odpuścisz wtedy?

Energia zupełnie inaczej idzie w górę i da się tę normę wyrobić.  Nagle pojawia się dodatkowa energia. Pytanie czy nastawiając się negatywnie/blackpillowo taki efekt będzie obserwowany? Możecie sprawdzić. :) 

9 minut temu, DOHC napisał:

wiele łatwiej z kobietami, nie były takie popsute.

Po prostu nie miały tyle świadomości i odwagi (bo inne też nie odskakiwały od średniej). Faceci też nie. Zapewne fajnie by było być świadomym facetem i mieć nieświadomą kobietę (byłoby łatwiej) podobnie odwrotnie, ale szansa na takie "mezalianse" w globalnym świecie jest i będzie coraz niższa.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, kolejny raz idziemy w stronę przegrywu jako forum. A co ma zrobić biedny niechad. Ja tam siebie oceniać w tych kategoriach nie będę, nie do mnie ocena należy, ale wyglądem raczej nie straszę. Raz się kosi więcej hajsu, raz mniej i szczerze mówiąc nie czuję korelacji między hajsem, posiadaniem dóbr a dupami. U mnie paradoksalnie wręcz na odwrót i dużo więcej zależało od wspólnego dogadania się z kobietami, do tanga trzeba dwojga. Mam wrażenie, że nawet na dziurawe skarpetki nie zwróciłyby uwagi :D

 

Pewnie jeden z drugim kilka razy podbił, dostał klasycznego kosza i się zniechęcił. Energia poszła na marne i zapewne się w to angażowali, wiem bo też popełniałem ten BŁĄD. Nie ma się co martwić jak nie wyjdzie, laska nie była warta naszego czasu i robimy dalej swoje, a nie pierdolimy smuty na forum :)

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Imiennik napisał:

Ja pierdziele, kolejny raz idziemy w stronę przegrywu jako forum.

A co mamy się karmić jakimiś iluzjami? Kto zarucha ten zarucha, ale będzie z roku na rok coraz gorzej. A goście którzy wypadną z związku bo zdradzeni/rozwód/kosz też raczej się nie odnajdą i jest duża szansa, że czeka ich bycie incelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anonim84 Nie oceniaj Włochów bo mój brat pracował z Włochami i co ciekawe na budowie metra - ktoś by powiedział że robole...

Ale Włosi i Rumuni pracujący tam po pracy prysznic, skóra, włos na żel i NIGDY byś nie powiedział żę to pracownik fizyczny... a Polacy? Często w byle czym, łapy nie umyte itp.

Sorry ale Polacy mają naprawdę bardzo dużo zawiści i mało luzu... brat opowiadał mi że jemu Włoch opowiadał, że oni mają do tego podejście "nie ta to inna, jak zlewa to następna" i mają jakiś tam luzik, a dla większości Polaków podejście do dupy i zarywanie to dla niego jak obrona pod Wizną XD. 

Ja miałem kumpli którzy w wyrywaniu nic nie pomagali a przeszkadzali sobie tylko, wrzuć do bandy polaczków jakąś fajną laskę to w 1 minutę uwierz mi że przyjaźnie od piaskownicy się posypią.

Ja uważam że to przez ten zyebany nasz kościół i wiarę, kult matki boskiej i przez nasze mamusie. Polacy są wychowywani na frajerów, w Rosji jak Swietłana albo Nataszka coś podskakuje to w ryj dostajne, i dlatego one ich kochają, goście często nie mają wyglądu (wyglądają jak skazańcy z kołchozu) ale mają JAJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrSadGuy

Dziwi mnie to, że bycie samotnym kojarzysz z byciem incelem. Ja przez większość czasu jestem samotny, ale tak się nie czuję. Zawsze jest jakaś opcja, problem 200zł zarobić na divę? Poruchane bez gadania i żadnych procesów, z gwarancją. No ale w tych czasach w Polsce zachciało się rodzinki jak z TV, takie rzeczy to tylko w erze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anonim84

 

To, że laska dotknie ramienia nic nie znaczy. Miałem milon razy na randce jak laska mnie głaskała po ramieniu, albo dotykała kolanem o moje kolano. Albo wchodziła na mnie podczas spaceru zamiast iść normalnie 

To nic nie znaczy. Bo drugiej randki nie było :)

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Imiennik napisał:

Dziwi mnie to, że bycie samotnym kojarzysz z byciem incelem.

Incel to osoba która chce seksu (a bardziej jakieś relacji) a nie może nic znaleźć. Divy się nie liczą. Jak ktoś niczego nie szuka to bardziej MGTOW.

Edytowane przez MrSadGuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Imiennik napisał:

Pewnie jeden z drugim kilka razy podbił, dostał klasycznego kosza i się zniechęcił. Energia poszła na marne i zapewne się w to angażowali, wiem bo też popełniałem ten BŁĄD. Nie ma się co martwić jak nie wyjdzie, laska nie była warta naszego czasu i robimy dalej swoje, a nie pierdolimy smuty na forum :)

 

To wszystko zależy od sytuacji, oczywiście jeśli ktoś jest takim wiecznym teoretykiem nie miał nigdy styczności z dziewczynami i obarcza je za to winą, bo same nie wchodzą mu do łóżka, to problem siedzi w jego głowie, a w nie dziewczynach. Natomiast jeśli komuś przez lata nie wychodzi z polkami to nie widzę sensu na siłę się męczyć, można spróbować czegoś nowego (cudzoziemki), co się ma do stracenia? na świecie jest ponad 200 krajów i to, że ktoś urodził się w Polsce nie oznacza, że tutaj ma spędzić całe życie i związać się tylko z polką. Każdy Polak 5/10 chciałby być podobnie traktowany przez nasze rodaczki tak jak one traktują Włochów czy Hiszpanów którzy są 5/10. 

 

Nikt tu nie mówi o odpuszczaniu kontaktów z polkami, jest możliwość to oczywiście spotykać się, poznawać je, jest okazja na coś więcej to korzystać, zachowywać się normalnie, nie szufladkować, nie każda młoda dziewczyna w Polsce to Julka z wymaganiami z kosmosu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MrSadGuy napisał:

Incel to osoba która chce seksu (...)

Divy się nie liczą.

Jeśli ktoś chce seksu i pójdzie do divy to go dostanie, kwestia znalezienia odpowiedniej nie walącej na czasie czy jakości. Dlaczego to ma się nie liczyć? Ja tu widzę wielkie błaganie o kochającą myszkę na wyłączność, związek z bajki. To tak nie działa, niestety.

29 minut temu, Nico napisał:

Każdy Polak 5/10 chciałby być podobnie traktowany przez nasze rodaczki tak jak one traktują Włochów czy Hiszpanów którzy są 5/10. 

Tylko taki Polak 5/10 ma przetyrany łeb zazwyczaj, sam jest nieciekawy, głupiocwany. Najlepsi ruchacze jakich znałem potrafili każdemu wcisnąć kity niestworzone, robili się na wielkich kozaków, stwarzali ogromne pozory, chodzące dusze towarzystwa. Każdy im dupę obrabiał, ale co wyrywali, to mi by chęci nie starczyło. Przemiał jak w młynie. 

 

Myślisz, że taki Polak 5/10 da radę tyle ogarnąć? Większość słownika nie ogarnia, o czym my mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imiennik napisał:

Myślisz, że taki Polak 5/10 da radę tyle ogarnąć? Większość słownika nie ogarnia, o czym my mówimy.

A ty w ogóle jesteś powyżej 5/10, że tyle ogarniasz ? 

 

8 minut temu, Imiennik napisał:

Tylko taki Polak 5/10 ma przetyrany łeb zazwyczaj, sam jest nieciekawy, głupiocwany.

Rozumiem, że Polak z wyglądu 10/10 rozwiązałby bez problemu test Mensy, ma setki zainteresowań i jest wzorową osobą? Mam kumpla który jest osobą otyłą i z twarzy też niezbyt urodziwy taki 3/10 atrakcyjności, ale jest mega lubianą przez wszystkich osobą, bardzo inteligentny, sympatyczny typ z wieloma zainteresowaniami i obecnie ma dziewczynę, także twoja teoria poszła w tym momencie do kosza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Libertyn napisał:

Druidami na 110 levelu?

Kurła, to nie chcę wiedzieć jaki lvl mają taki Magical czy Jo0r, choć Jo0r to bardziej alchemik.

 

Trzeba zmienić swoje podejście do życia, skoro we wszystkim się widzi problem tylko nie w sobie, to trzeba by zacząć od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

@Anonim84 Nie oceniaj Włochów bo mój brat pracował z Włochami i co ciekawe na budowie metra - ktoś by powiedział że robole...

Ale Włosi i Rumuni pracujący tam po pracy prysznic, skóra, włos na żel i NIGDY byś nie powiedział żę to pracownik fizyczny... a Polacy? Często w byle czym, łapy nie umyte itp.

Sorry ale Polacy mają naprawdę bardzo dużo zawiści i mało luzu... brat opowiadał mi że jemu Włoch opowiadał, że oni mają do tego podejście "nie ta to inna, jak zlewa to następna" i mają jakiś tam luzik, a dla większości Polaków podejście do dupy i zarywanie to dla niego jak obrona pod Wizną XD. 

 

No oczywiście, że Polacy mają też sporo wad, jakie odpisałeś, ale to nie dotyczy każdego Polaka. Naprawdę są Polacy, którzy potrafią się dobrze ubrać, umyć i pójść do fryzjera. Oskarki to nawet za bardzo. A gdzie ja tego Włocha obrażałem? Wręcz przeciwnie. Uważam, że gość jest całkiem przystojny, a i ogarnięty zdaje się. Ale podałem przykłady Polaków na podobnym poziomie i różnice w reakcji kobiet, jeśli nawet do nich tak samo powie: cześć, co słychać? Jednak magia gościa z Włoch działa. Dlatego ciężko mieć pretensje do Polaków, że myślą o wyjeździe za granicę, gdzie będą mieć +100 punktów do atrakcyjności na start, jak Antonio, albo Mokebe w Polsce. Na Badoo kiedyś wpisałem w lokalizacji miasta afrykańskie np. i miałem branie jak ładna kobieta w Polsce. Same pisały, pełno lajków, a u nas bieda z nedzą. Bardzo dobrze, że chłopaki szukają rozwiązań, jak widzą, jak się Polki zachowują. Że dla księżniczki są jak powietrze, albo jak kolega, a Mokebe i Antonio, powie cześć i mają mokro. I nie sądzę, że tu chodzi o mindset. Pojedziesz do Afryki, Azji, Ameryki Południowej i panny miejscowe będą na Ciebie reagować jak Polki na Antonio i Mokebe u nas, to też będziesz miał luz. Bo 2 Ci nie dadzą, ale następne 2 Ci same wejdą do łóżka. To ciężko wtedy nie mieć luzu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Lecz są poza skalą przydatności do czegokolwiek, wiek, bąbelki, nabity licznik itd.

Owszem, może i tak być. Dlatego omijamy takie. Jadąc swoim ferrari czy innym porsche omijamy przecież dziury w jezdni ;)

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Lecz są poza skalą przydatności do czegokolwiek, wiek, bąbelki, nabity licznik itd.

Owszem, może i tak być. Dlatego omijamy takie. Jadąc swoim ferrari czy innym porsche omijamy przecież dziury w jezdni ;)

14 godzin temu, Ksanti napisał:

Lecz są poza skalą przydatności do czegokolwiek, wiek, bąbelki, nabity licznik itd.

Owszem, może i tak być. Dlatego omijamy takie. Jadąc swoim ferrari czy innym porsche omijamy przecież dziury w jezdni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nico napisał:

A ty w ogóle jesteś powyżej 5/10, że tyle ogarniasz ?

Nie narzekam :)

7 godzin temu, Nico napisał:

Mam kumpla który jest osobą otyłą i z twarzy też niezbyt urodziwy taki 3/10 atrakcyjności, ale jest mega lubianą przez wszystkich osobą

No i widzisz jak to się ma do tego, co napisałem o znajomych ruchaczach na potęgę? Zapomniałem tylko dodać, że żaden z nich nie był mitycznym chadem. Kwestia mindsetu jak u Twojego ziomka.

 

Za bardzo patrzycie na te męskie SMV. Przystojny koleś ze złym mindsetem nic nie wyrwie, albo wpieprzy się w kiepski związek, goście o których wspominam byli MAX 6/10 w mojej ocenie, a nie jeden PUA może się od nich uczyć. Także żadna teoria nie poszła w pizdu, tylko ją potwierdzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

No i widzisz jak to się ma do tego, co napisałem o znajomych ruchaczach na potęgę? Zapomniałem tylko dodać, że żaden z nich nie był mitycznym chadem. Kwestia mindsetu jak u Twojego ziomka.

 

Za bardzo patrzycie na te męskie SMV. Przystojny koleś ze złym mindsetem nic nie wyrwie, albo wpieprzy się w kiepski związek, goście o których wspominam byli MAX 6/10 w mojej ocenie, a nie jeden PUA może się od nich uczyć. Także żadna teoria nie poszła w pizdu, tylko ją potwierdzasz.

To też zależy jakie laski zaliczali, tylko te ładne czy wszystkie (w tym zdesperowane łatwe bazyle). Bo ja w ten sposób też mógłbym sztucznie nabijać liczby, zwłaszcza, że okazji nie brakowało co czyniłoby mnie tzw. ruchaczem, ale w ogóle nie żałuję. Ale zgadza się odpowiedni mindset w kontaktach z dziewczynami to podstawa, a zwłaszcza u mężczyzn od 6/10 w dół, nikt nie przeczy, że dużo można ugrać osobowością, podejściem, sposobem myślenia, ale mając na myśli zdobywanie, zaliczanie bardziej urodziwych dziewczyn od 7/10 to wygląd zewnętrzny, status społeczny czy zamożność są kluczowe. Nawet absolwent jakiejś szkoły uwodzenia no name z wyglądem 5/10 z wysokim mindsetem podchodząc do ładnej singielki się od niej odbije słysząc, że ona ma już chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 11:26, Chadernest napisał:

Siemka ostatnio dużo artykułów związanych z polkami julkami itp że lecą na chadow i brzydzą się typowym Kowalskimi Sebastianem. A ja chce się zapytać was co teraz ten Sebastian ma zrobić? gdy np: W moich stronach przypadało około 50 samców na 1 kobietę, mało tego z roku na rok kobiety znikały bo wiadomo studia lub za miedze do pracy. Sebixy robota lokalna za 3k i max matura bez planów na jakie kolwiek studia. Teraz pytanie jak oni mają kogoś znaleźć skoro najzwyczajniej w świecie kobiet tam nie ma?Wszyscy muszą wyjechać do dużego miasta albo za granicę żeby kogoś spotkać? Ja w grudniu wyjechałem za miedze "ze względów zarobkowych" i na codzień spotykam więcej kobiet niż w pl przez miesiące. Dodam jeszcze że nie pochodzę z końca polski tylko 100tys miasta. 

Przeraża mnie ta skala samotnych Polaków i ta cała lewicowa feministyczna propaganda bijąca w nas. Co o tym myślicie? Chyba że jest już o tym artykuł to chętnie poczytam. 

Czemu nazywasz młodych chłopaków bez planów na studia sebixami. Nie rozumiem podniecania się tu na forum durnymi stuidami. Stuida to każdy tłuk teraz zrobi. Zresztą ci bez studiów mają lepsze perspektywy zrobią kurs na koparkę czy suwnicę i są lepiej ustawieni niż jakiś kuba z dyplomem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.