Skocz do zawartości

Mieliście rację, znowu


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, borsuk96 napisał:

Nie mam, po prostu jestem w tym dobry. To jest taka jakby szkoła - centrum kursów. Prawo tego nie reguluje, popyt jest ogromny przez zdalne nauczanie dzieci mają braki. Ponadto matura zbliża się wielkimi krokami więc żniwa. 

Muszę zatem za czymś podobnym z matematyką się rozejrzeć. Zajęcia prowadzisz zdalnie, czy stacjonarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 13:52, borsuk96 napisał:

a niech stracę, mam jakieś 5-6k na łapę i około 1000-1500 z tych lekcji.

Nic nie straciłeś ;)

 

W wieku 23 lat cieszyłem się że załatwiłem sobie po znajomości płatny staż po studiach za który dostawałęm na łapę 1800 zł, także tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Taboo napisał:

Nic nie straciłeś ;)

 

W wieku 23 lat cieszyłem się że załatwiłem sobie po znajomości płatny staż po studiach za który dostawałęm na łapę 1800 zł, także tego ;)

Ja całe studia gdzies pracowałem, łapałem różne fuchy, sam dla siebie tez coś projektowałem typowo pod drukarki 3D, dostałem szanse od losu i zapierdalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorgen Svensson

Jak się nie mylę, do 26 roku życia nie płaci się podatku dochodowego. 
Stąd to co jest brutto, taka osoba ma netto. 

Dokładnie to nazywa się Zerowy PIT i taka osoba nie może przekroczyć rocznych dochodów 85 tysięcy złotych. 

Edytowane przez gryczany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 13:52, borsuk96 napisał:

a niech stracę, mam jakieś 5-6k na łapę i około 1000-1500 z tych lekcji. Wiem, że to nie jest jakaś oszałamiajaca kwota, ale przy moim wieku i umiejętnościach to wydaje mi się, że jest git. Wiem, że sporo to jest 15, 20k. Ale jak na gościa który w czerwcu miał 5000zł długów to uważam, że dobrze mam. 

Moja siostra 10 lat po prawie 1900 a szwagier 9 lat po geodezji 2300. A ty płączesz że w małej miejscowości masz 5000 xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.