Skocz do zawartości

Miss Polski 2020


Old Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Musze się zgodzić, że takie lekko "przeciętne", choć dałbym im więcej niż 5; tak 7-8. Ale miss to powinna być 9-10! Bez jaj.

 

No i jedna rzecz - czemu one się nie uśmiechają? Nie mówię, że mają szczerzyć zęby ale się uśmiechać - to dodaje kobietom uroku. A te tu (poza paroma wyjątkami) to chyba myślą że jak będą sukowate to wypadną lepiej. A to błąd, wielbłąd.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boromir napisał:

Nigdy nie interesowałem się statystykami.

 

Odnośnie piersi to tak naprawdę duży biust jest fajny u młodych dziewczyn 18 - 20 lat, później z każdym rokiem grawitacja jest coraz bardziej bezlitosna. 

 

Miałem kiedyś ONS z 18ką z fajnymi, dużymi piersiami, wręcz idealne i wizualnie i w dotyku. 

 

Zdarzyło mi się z nią wylądować w łóżku 5 lat później, nadal ta sama figura, dzieci nie rodziła, a piersi już nie to co 5 lat wcześniej. 

 

Preferuję średniej wielkości piersi 'osadzone' na wysportowanych posiadaczkach ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Oto finalistki konkursu i jak bracia , która ma szanse??

 

Znamy finalistki Miss Polski 2020. Która z nich otrzyma koronę?

 

Znamy finalistki Miss Polski 2020. Która z nich otrzyma koronę?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znaczna większość mi się podoba i bym się umówił, ale tylko te 2 mają urodę, która nadają się na miss. Całą resztę mogę nazwać ładnymi, ale nie jest to na pewno jakaś powalająca piękność. Jak już to tylko te 2 się nadają.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie albo ładne albo znośne, chociaż jak słusznie zauważył @Ramaja Awantura gdzie im tam do Marceliny Zawadzkiej - to była (i jest) piękność.

Swoją drogą to zabawne, że piszemy o nich per „bazyle”, chociaż każda z nich ma ego pewnie tak wypierdolone od atencji w kosmos, że nie chciałaby się na nas nawet odlać :D 

@Analconda masz oko do detali! Ja na tych zdjęciach widzę jedynie „ruchałbym” lub „nie ruchałbym”.

Edytowane przez johnnygoodboy
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, johnnygoodboy said:

Swoją drogą to zabawne, że piszemy o nich per „bazyle”, chociaż każda z nich ma ego pewnie tak wypierdolone od atencji w kosmos, że nie chciałaby się na nas nawet odlać :D 

Przerabiałem 'dogłębnie' finalistkę tego konkursu, z którą później miałem niemałe ekscesy.
Ego wystrzelone na taką odległość, że mogłoby być satelitą dla wszystkich planet w galaktyce (wszystko mi się należy itd.) ? 
Człowiek nierzadko głupiał do tego stopnia, mając wrażenie, że to dla niego zaszczyt przebywać w jej towarzystwie ? 
Na szczęście kur*a, zszedłem na Ziemię... 

Dzięki niej trafiłem na to forum ? Jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała (mowa o forum) ?

Edytowane przez Clemenz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nie no, wchodze w wątek, czytam oceny @Analconda i dzień staje się lepszy ?

W sumie najlepszy antybiotyk na wyśrubowane oceny panów przez panie to takie wpisy.

Teraz czas suśki pokazać w Rezerwacie zobaczymy kogo panie wybiorą. ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie jak @Mosze Red, niektóre wg mnie naprawdę urodziwe kobiety. Na żywo wszystko mogłoby się zmienić, ale nie o tym ten temat.

 

Co do ocen @Analconda to wszyscy wiemy jak by było, wystarczy że którykolwiek z bazyli (wg niego) by zaczął się kręcić obok niego i całe te jego pisanie tutaj idzie w kąt. Już nie była by "psiocha" tylko ziemia obiecana ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne dziewczyny ale jakby zorganizował miss forum to poziom finału byłby podobny. Zresztą jak w każdej większej grupie.

 

Faktycznie można by oczekiwać ładniejszych pań ponieważ to powinny być "rodzynki" z każdego regionu. 

 

Co do moich odczuć to atrakcyjne są wszystkie ale tylko jedną określiłbym mianem "dobra wariatka" :D  a przy kilku najpierw bym odpalił dyktafon zanim zaczął rozmowę bo zwyczajnie ich twarz zapowiada kłopoty. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fikakowo napisał:

 

Znaczna większość mi się podoba i bym się umówił, ale tylko te 2 mają urodę, która nadają się na miss. Całą resztę mogę nazwać ładnymi, ale nie jest to na pewno jakaś powalająca piękność. Jak już to tylko te 2 się nadają.

Te dwie to przynajmniej mają gęste włosy co jest plusem oraz na tyle ile widać na zdjęciach kobiece ksztalty w makijażu nawet 7/10 SMV bez to tylko przecietne 5/10. 

@Analconda Brachu dzięki za podsumowanie  nie ma to jak z rana dawka dobrego humoru?

A jednak jakas ci się spodobała no niemozliwe?

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Wszystkie te konkursy to straszna chujnia, ocenianie kur niosek albo stad wielbłądów, z eksplozją kretyństwa gdy dojdzie już do wypowiedzi, a gwiazdy otwierają swoje słodkie usteczka.

Zgadzam się.

 

Natomiast patrząc z innej perspektywy, wg wikipedii miss piękności odbywają się od 1951, czyli jest to jakaś historia. Tak samo jak z piłką nożną, z tym że ktoś może powiedzieć że to tylko ganianie bez sensu za balonem i że woli targi ślubne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mosze Red napisał:

2db5d798c4b467da.jpg

To sorry ale zaznaczyłeś kobietę która wygląda na 40 letnią babcie:

9t1oegdihmy5yv4y8px9sgrnkumrge58.JPG

 

13.-Zaneta-Kotarba-824x1030.jpg

ŻANETA KOTARBA, Gdów

Mam 22 lata. Interesuję się szeroko pojętym zdrowym stylem życia[...]

 

A ma tylko 22 lata ale dobra - niektórzy lubią takie "męskie" kobiety.

 

4 godziny temu, Młody_Pelikan napisał:

Ta co ją Analconda wybrał na 6/10 to wg mnie najgorsza, taka typowa juleczka. Ogółem to wszystkie słabe. I żadnej fajnej fryzury, wszystkie łby jakieś rozcapierzone .

Kolejny mocno przetrzepany fetyszami. To teraz patrz:

 

rk5ot338xwg3sr82qyw338dyexhw5938.JPG

 

ji7Usqt.png

 

wwRQVDh.png

 

profile-887.jpg?16109685

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.