Skocz do zawartości

Miss Polski 2020


Old Soul

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Daniello332 napisał:

Ładne chłopaki z nich by były. Wszystkie mają dość ostre rzekłbym męskie rysy twarzy. 

A ja się spodziewałem, że na zakończenie będzie rewelacja jako to połowa finalistek jest trans, a nie cispłciowa. :lol: Żeby się trzymać gendrowej nomenklatury. Ale to chyba za grube, nawet jak na Polsat. ?

Aż dziwne, że w to nie poszli i nie pchali "postępu".

 

Chociaż w 2021 to kto wie? Jak jeszcze USA z Bidenem przykręci światową śrubę "poprawności".

Pierwsza trans kobieta w konkursie miss polski? W sumie to niezła fucha, bo korona jest wtedy w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Wolę targi motoryzacyjne.

Nie ma większej różnicy. To znaczy jedyną istotną różnicą jest grupa docelowa. Jedne są dla potencjalnych klientów przemysłu samochodowego, drugie dla potencjalnych klientów "przemysłu mody i urody".

 

Gdyby za tym nie szło "lokowanie produktu", to by nie było ani jednych, ani drugich. Ale komu ja to tłumaczę!?

 

Natomiast iść sobie popatrzeć jak się laski wyginają - miło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Gdyby za tym nie szło "lokowanie produktu", to by nie było ani jednych, ani drugich. Ale komu ja to tłumaczę!?

 

Masz rację, ale to pierwsze to typowe targowisko próżności. Wartości dodanej w tym nie widzę za wiele, trochę podobnie jak w pokazach projektantów mody, na których łażą istoty dalece oderwane od kanonu kobiecej urody (przynajmniej mojej), a marzeń projektantów - homoseksualistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można by stworzyć konkurs na największego szczęściarza który urodził się najbogatszy bo w tym też jest zerowa zasługa obdarowanego przez los dokładnie tak jak tych panien

Miały szczęście urodzić się w miarę ładne i to wszystko i ich zasługa tu jest zerowa. To że się wypacykują, wielki mi cuda.

Szkoda że jurty nie widziało jak kiedyś wyszpachlowałem Malucha na podszybiu, to było mistrzostwo. 

W takich konkursach jeszcze powinni podawać przebieg panny i ile takie cudo kosztuje swojego sponsora co miesiąc może by rycerze choć trochę przestali marzyć o cudownym związku z taką niepokalaną gwiazdeczką.

 

Chwała bądź Bogu że jestem brzydki, mam całą kasę na własne zbytki.

Że tak to poetycko ujmę.

Edytowane przez jaro670
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę uwag lekko off-topic:

 

5/10 to z definicji kobieta przeciętna. Jeśli weźmiemy 101 losowych kobiet w przedziale wiekowym "ruchable", to 50 będzie ładniejszych od niej i 50 brzydszych. I mam tu na myśli zupełnie losową próbę ze wszystkich kobiet, łącznie z nalanymi świnkami, grażynkami niedomytymi, trzydziestkami z bombelkiem i wszystko co na rynku dostępne.

 

1/10 to "najniższy decyl", dolne 10%. Tam są naprawdę defekty, że aż patrzeć przykro. To są przypadki, którymi zajmuje się medycyna, i to ta regularna medycyna, a nie medycyna estetyczna.

 

I cała teoria o tym jak to SMV jest jedno i obiektywne poszła się elegancko walić. I że o wszystkim decydują wyłącznie geny. Ta sama dziewczyna dostaje skrajnie rozbieżne oceny. SMV nie jest jedno, zmienia się w czasie, można nad nim pracować i w znaczącym stopniu poprawić, można też swoje SMV pogorszyć. Tako u kobiet jak i u mężczyzn.

 

Cieszę się, że wreszcie @Analconda znalazł dziewczyny, które mu odpowiadają. Sam siebie w końcu ocenia jako "odpad genetyczny" i 1/10, a tutaj parę dziewczyn dostało od niego również 1/10. A więc startuj chłopie, nie czekaj! Macie równe SMV, są szanse, może będziesz miał z tego regularne ruchańsko! Czego ci oczywiście szczerze życzę jak najszybciej i w jak największej obfitości.

Edytowane przez KolegiKolega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KolegiKolega napisał:

5/10 to z definicji kobieta przeciętna. Jeśli weźmiemy 101 losowych kobiet w przedziale wiekowym "ruchable", to 50 będzie ładniejszych od niej i 50 brzydszych. I mam tu na myśli zupełnie losową próbę ze wszystkich kobiet, łącznie z nalanymi świnkami, grażynkami niedomytymi, trzydziestkami z bombelkiem i wszystko co na rynku dostępne.

Nie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ty pacz jakie paszteciary XD Ziemniaczane mordy XD

Zdrowe polki! ?  Biere!!!!

 

16 minut temu, Morfeusz napisał:

Nie oglądałem. Czy mnie się wydaje, czy finalistki mają tak paskudne twarze babo-chłopów?

Niektóre trochę tak. Widać androgeniczna uroda nadaje się dla miss ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Nie oglądałem. Czy mnie się wydaje, czy finalistki mają tak paskudne twarze babo-chłopów?

 

Polszmat jak zwykle popłynął. W zapowiedziach tego cyrku słyszałem: "Wszystkie są silne, niezależne..." itp. ściemy. 

 

Większość ma męskie rysy twarzy, może ze dwie są kobiece.

Pomijam fakt ,że połowa kandydatek ma przeciętny wygląd,

ale kilka z nich to nawet do konkursu nie powinna być dopuszczona.

 

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Bo blond; włosy są cienkie a niekoniecznie rzadkie.

 

Ma przedziałek  i prześwity między cienkimi włosami przy gęstych włosach taki efekt nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I po imprezie.

Panna Anna-Maria Jaromin z Katowic*.

 

Miss-Polski-2020-is-Anna-Maria-Jaromin-0

 

To ta, jakby ktoś nie rozpoznał (ja nie rozpoznałem). I też jestem zaskoczony. Ale cóż, z decyzją boskiego jury się nie dyskutuje.

 

000AYVFFXRXINUBX-C321-F4.jpg

 

 

 

* SuperExpress wspaniałomyślnie podpisał Katowice do Beskidów. Górole się cieszą. Na pewno.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę przesadzacie z tymi jedynkami, ale to i tak nie znaczy, że te kobiety są czymś szczególnym. Oto moja ocena:

 

3/10 - mało kobieca, małe cycki, niesymetryczne oczy.

wrx2yim6w4hv4norwnbnfk2tm33np4je.JPG

 

 

4,5/10 - wielkie czoło, głowa jak łopata, mało kobieca.

Na plus oczy i włosy, choć lekko łysieje.

qffy54dopf9jmqv6a8tabnfxeix92m22.JPG

 

 

2/10 - zero kobiecości, plastik fantastik, dziwne proporcje. Jedynie ratują włosy.

 

ikku2xg65xdahhybk4i1fcgs88rfwif5.JPG

 

 

3/10, mało kobieca.

4f9kfg15q4uc9qg68eo7r1y56frndjst.JPG

 

 

3,5/10 - wielka japa, małe świńskie oczka, odstające uszy, chude ręce.

t5n2frk89zoo1cdebfm6pvdzynp2dfb9.JPG

 

 

3/10 - mało kobieca, duże czoło.

f4dm65xricshgkwpb95vcjbhehmt1n9n.JPG

 

 

3/10 - słabo wykonane zdjęcie

2t1fxhaeh6y1eky8od4irv41ev1f1cwu.JPG

 

 

7/10 - tu już ładna kobitka - ładne i gęste włosy, ciut południowa uroda, nie tak koścista jak reszta. Najbardziej mi się podoba ze wszystkich.

 

vcm9pqsqgx9bhpn2hkbp9syx478aaq3m.JPG

 

 

3/10 - mało kobieca

ktt38ysxskevp5agcdxd6mw9js8iz39g.JPG

 

 

2/10 łeb jak fasolka, niesymetryczna. Nie ruchałbym.

i1kc93n93p3jtervie6q2654ea7sgwfi.JPG

 

 

5/10 - Raczej przeciętna

sjvwyrra99ijv9kohpqpvrvt335xmsmm.JPG

 

 

4,5/10 - przeciętna

 

jgjpgchtb17kw64kwt862a9s4hrkohgy.JPG

 

 

3/10 Skóra już lekko pomarszczona, włosy takie sobie.

9t1oegdihmy5yv4y8px9sgrnkumrge58.JPG

 

 

 

4/10 - Taka trochę instagramowa Karyna/Julka.

58i6y94keuo6eb55iccriabbsb8uyxoz.JPG

 

 

3/10 - Kiepskie proporcje

4i5i6idu1jrrkb28vf2pvix16kzbdsue.jpg

 

 

6/10 - Drugie miejsce, lekką nutę kobiecości ma. Trochę przypomina Vivienne z Wiedźmina 3.

rk5ot338xwg3sr82qyw338dyexhw5938.JPG

 

 

2/10 - wielkie czoło, dziwne spojrzenie, niesymetryczna. 

nw8i6fkfuvyurvkqw1g67kwjvn6djsom.JPG

 

 

4,5/10 - Ładne i gęste włosy, twarz taka sobie.

oh1yept32e3q42dtt7ega3gpcx24vqok.JPG

 

 

6/10 - Lekko ponad przeciętnej, ale włosy takie sobie.

k1at6u9htntnvbao61hd5b4fxy8syo41.JPG

 

 

2/10 - mało kobieca, niesymetryczna. Nie ruchałbym.

1i3iz1facbhncyxzirich64r4t3rcrm9.JPG

 

 

4,5/10 - głowa o kształcie łopaty. Włosy i oczy nawet ujdą.

xvi6m1voua8d664v56swxwkadvsu46yx.JPG

 

 

2/10 - Słabe proporcje, koścista

rijp13wfftjkapwhnw4r745cj1r2dgvv.JPG

 

 

4/10 - ładne oczy, ale elfie uszy i duże czoło

ru9m4ejvp9xk49124984mzaktcjqhz7b.JPG

 

Moja ocena jest mocno zaniżona, ze względu na ich dziwaczne kwadratowo-trójkątne stroje ;/

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mały odkop, sam widzę przegapiłem trochę temat w dobie dyskusji.

 

@Analconda mistrz, uśmiałem się na tym opisie.

 

Dla mnie każda z blondyno podobnych jest ładna, a reszta słabizna. Poza tym widać jasno jak na dłoni, że kobiety nie nadają się do selekcjonowania innych kobiet za urodę. Zwłaszcza po tym z jaką aparycją kandydatka wygrała. Na misski powinny trafiać przede wszystkim topki z topów a nie po prostu ładne lub nawet przeciętne. No chyba, że w Polsce rzeczywiście jest deficyt ładnych a mimo to mają nadmiernie wysokie ego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.