Skocz do zawartości

Stealthing - czyli łagodny rodzaj gwałtu


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Stealthing jest jedną z odmian gwałtu, mimo że nie ma tu cech typowego gwałtu, bo kobieta wyraziła chęć odbycia stosunku - jego zwolennicy zapominają jednak, że w XXI w. niezbędna jest świadoma zgoda na stosunek bez zabezpieczeń

XDD

 

To co ona nieświadomie wyraziła zgode na stosunek?

Co za shit.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią z tego newsa od 2017.

 

Internet pełen porad dla mężczyzn, jak zdjąć prezerwatywę w trakcie, żeby partnerka nie widziała bla bla bla ....

 

Wpisałem w google 'stealthing' przejrzałem 10 stron wyników i nie znalazłem żadnego poradnika dla mężczyzn jak to zrobić, a jedynie artykuły w prasie kobiecej i na femi portalach + wrzutkę z reddita i hasło na wiki.

 

Natomiast wpisując: 'jak złapać faceta a dziecko' wywaliło mi kwadrylion poradników i wpisów z for kobiecych ?   

 

Ot porównanie skali zjawiska ;) 

 

Może to i modne było wśród bananów na campusach w USA czy UK, ale u nas się nie przyjęło. 

 

Wnioski są proste Polki łykają i wdrażają każdą patomodę jak pelikan rybę, Polacy już niekoniecznie. 

 

Takie lewicowo - feministyczne dyrdymały to najczęściej przedruki z USA, treści popularnych kilka lat temu. 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

To co ona nieświadomie wyraziła zgode na stosunek?

 

To tak samo jak z powiedzeniem: "on zrobił jej dziecko".

Zapytałem pewnego razu, gdy 2 kobiety o tym wspomniały: "a gdzie była wtedy przyszła mamusia tego dziecka?" nastąpiło nagłe zawieszenie systemu u obu, a po chwili zalotne uśmieszki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy ona chce dziecko czy nie.

Jeśli chce to powie, że zaszłam w ciążę, jeśli się rozmyśli ale nadal chce być z facetem, to, że zrobił jej dziecko a jak i to się znudzi to niektóre gotowe dostać flashbacków z przeszłości i wyznać skrycie, że w sumie to zgwałcił ale ona ma dobre serduszko i nie powiedziała ale teraz mówi, bo nie chce dziecka.

 

Generalnie co nowy termin po angielsku jakiegoś "zjawiska" to beka z tych nowoczesnych debili.

A potem naczyta się taka przyszła Fit Daria Cosmopolitanów i Przyjaciółek i innych nowoczesnych bredni i jak facet dotknie to gotowa dzwonić po policje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, chciałbym poznać Waszą opinię na poniższe :)

 

Po kilku spotkaniach dziewczyna zaprosiła mnie do siebie.

 

Coś tam porobiliśmy, a potem wylądowaliśmy w łóżku.

 

Dobierałem się do niej z godzinę, ale ona się wzbraniała przed seksem.

 

W końcu odpuściłem, a ona po chwili się na mnie rzuciła i włożyła go sobie do środka na 2-3 sekundy, bez gumki (ponoć bierze tabletki).

 

Ja w panice odskoczyłem, ku jej niezadowoleniu założyłem gumkę i kontynuowaliśmy zabawę.

 

Pytanie 1: O co chodzi, że jedni faceci kombinują jak by to zrobić bez gumki, a innych przeraża sama myśl na ten temat? Pomijając choroby weneryczne, to przecież ewentualna ciąża i alimenty, za które można by sobie kupić kawalerkę po 20-latach.

 

Pytanie 2: Czy to normalne, że dziewczyna się tak zachowuje? Nie pierwszy raz zdarza mi się, że nowo poznana dziewczyna narzeka na gumkę i to przy pierwszej sytuacji łóżkowej. Chyba wszystkie tłumaczyły to uczuleniem na lateks.

 

Edytowane przez Master
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 12:13, Master napisał:

Pytanie 2: Czy to normalne, że dziewczyna się tak zachowuje? Nie pierwszy raz zdarza mi się, że nowo poznana dziewczyna narzeka na gumkę i to przy pierwszej sytuacji łóżkowej. Chyba wszystkie tłumaczyły to uczuleniem na lateks.

Normalne jeśli chce bąbelka ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.