Skocz do zawartości

Wasze ulubione audycje Radio Samiec


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłuchałem ok 400 może 500 audycji i jeden moment zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Wielokrotnie próbowałem znaleźć tą audycję ale szanse na to są nikłe. 

We fragmencie który szukam Marek wkurzył się (bardzo delikatnie powiedziane) na kobiety które będąc w klubie z pogardą odnoszą się do miłych chłopaków którzy do nich zagadują. Oczywiście po ścianie one już są gotowe na związek z nimi. Prowadzącemu bardzo skoczyło ciśnienie i jechał po tych paniach tak przez 2-3 minuty. Bardzo wartościowa audycja, szkoda że już jej nie znajdę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tornado napisał:

"Kobieta niszczy przyjaźnie/znajomości swojego faceta"

 

....audycja już nie istnieje, poszła na dno jak Tytanic???

Kurde, dołączyłem do Radio Samiec 2 w końcówce 2018 roku, wiele dałbym, aby móc odsłuchać audycje z pierwszego kanału na YT

Dla mnie absolutny faworyt kanału. Kwintesencja drogi mężczyzny świadomego.

Na RS 2 odsłuchałem niemalże wszystkich audycji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, yrl napisał:

Przesłuchałem ok 400 może 500 audycji i jeden moment zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Wielokrotnie próbowałem znaleźć tą audycję ale szanse na to są nikłe. 

We fragmencie który szukam Marek wkurzył się (bardzo delikatnie powiedziane) na kobiety które będąc w klubie z pogardą odnoszą się do miłych chłopaków którzy do nich zagadują. Oczywiście po ścianie one już są gotowe na związek z nimi. Prowadzącemu bardzo skoczyło ciśnienie i jechał po tych paniach tak przez 2-3 minuty. Bardzo wartościowa audycja, szkoda że już jej nie znajdę. 

To będzie coś w tych filmach o różnicach między brzydkim a przystojnym mężczyzną. Chyba 2 takie audycje są.  Na 100%, bo słucham wiele razy to słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie audycje o Panu Pudzianowskim co wstawił mema "jeśli sex bez zgody żony to gwałt, to zakupy bez zgody męża to rabunek" ? 

Jeszcze była jedna o książce pt "Jak zniszczyć mężczyznę". 

I audycje jak Marek mówi o tym że kobiety się chwalą że wyszły za mąż za adwokata czyli pani adwokat, za doktora czyli pani doktorowa i za generała czyli pani generałowa. I tu powiedział Marek że czym ona może zarządzać to coś kupić w sklepie czy jakoś tak. Jak to dokładnie było ? Jaka to audycja ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.