Skocz do zawartości

Jestem zwolennikiem lewicy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak i ja. 

Zmusiły mnie do tego przeczytane książki. A z prawicowstwa można się łatwo wyleczyć.  Google - lista błędów poznawczych.

 

Ale.

Nie podoba mi się usilne głaskanie niektórych mniejszości i usprawiedliwianie ich, bo mają traumę. Nie podoba mi się nagonka na białych, heteroseksualnych. Nie podoba mi się socjalizm i stawianie na harmonię społeczną, zamiast szlifowanie diamentów, czyli jednostek wybitnych. Nie podoba mi się polipoprawność, bo nie można zmusić kogokolwiek do czegokolwiek. Tym bardziej zamknąć mu dziób. Każdy chce mieć swoją autonomię i nie można mu jej zabrać, bo ktoś się poczuje urażony. Nie podoba mi się lewacka nagonka na kościół, mimo iż jestem niewierzący i kościół popełnił wiele błędów. Ale ludzie mają swoje potrzeby. Kultywując spełniają swoje potrzeby, spokoju, nadziei, przynależności, wspólnoty (której w Polsce jest mało). Nie podoba mi się perorowanie przez feminazi, że z chłopców da się zrobić dziewczynki, tylko trzeba je ubrać w kiecki. 

Poza tym, jestem lewakiem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie osoby w wieku koło 20 lat które znam nie interesują się polityką, zaczynają gdy ktoś wjeżdża bardzo mocno w ich wolność, przykład strajków kobiet. 
Ci którzy w młodym wieku się interesują to bardzo się z tym obnoszą, udostępniają posty polityczne, walczą w komentarzach na fb, atakują „Julki”, lub wprost przeciwnie, feministki które udostępniają posty na temat patriarchatu i innych bredni. 
Skrajni narodowcy, to mieszanka sebixów ze stulejami które nie wychodzą z piwnicy. 
 

Lewica, prawica, feminizm, MGTOW, narodowcy, lgbt, to wszystko podziały żeby tylko nas jak najbardziej poróżnić, bo krajem poróżnionym najłatwiej rządzić, najłatwiej go szczuć i straszyć fikcyjnym wrogiem którym tak naprawdę są nasze kompleksy. 
 

Moimi poglądami nie jest PiS czy konfederacja, tylko wolność, szacunek, sprawiedliwość i dobro ogółu.
 

Pozdrawiam i jebac politykę.  :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego chcecie zmuszać całą resztę by żyli po waszemu?

2. Dlaczego popieracie farsę ("procesy") w Norymberdze (karę śmierci) ale dzisiaj już stosować nie można?

3. Dlaczego chcecie wprowadzać multikulti zamiast sami się wynieść do Afryki?

4. Dlaczego cały czas robicie z siebie pajaców w mediach? - feministki, PiSowcy itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Ask me anything.

Jak to jest z islamem u leiwcy, dlaczego chcą wpuszczać ? , 5 przeciw zwierzętom, pakietem klimatycznym, przemysłem futrzarskim u lewicy, czy nawet teraz piekłem kobiet, najpierw lewica ludzie o takich poglądach protestowali, bo PiS nie chciał respektować konstytucji, skarżyli się na Polskę na PiS do Brukseli, kiedy PiS zaczął stosować się do konstytucji, którą lewica właściwie SLD z PSL-em napisała to od razu wypierdalać.  Mógłbyś mi to wytłumaczyć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn

Twój stosunek do:

- cuckold

- dzieci

- trójkąt

- poliamoria (1 female vs. 2 men)

- alternatywki

- edukacja seksualna

- puszczalstwo kobiet

- środowisko LGBT

- strajk kobiet

- Marta Lampart

- Margot

- Trump

- Biden

- black lives matter

- niewolnictwo Słowian

- wojującye Julki

- wykop

- forum BS

- analcondyzm

- PIS

- PO

- Konfederacja

- Korwin

- Bosak

- Braun

- Lewica (partia)

- TVN

- TVP

- papież Franciszek i jego działalność

- hejt na Jarka

- Putin

- chińska partia ludowa

- PRL

- komunizm

- socjalizm

- kapitalizm

- demokracja

- międzynarodowa polityka USA

- międzynarodowa polityka Chin

- Islam

- Taoizm

- Buddyzm

- Chrześcijaństwo ogólnie

- robotyzacja i automatyzacja

- dochód gwarantowany

- Elon Musk

- Bill Gates

- Soros

- gry video
- konsumpcjonizm
- coaching
- samotność
- depresja

- mizoandria
- Polska
- podział na Polskę A i B
- Rzeczpospolita obojga narodów
- Niemcy

- Fit Daria

Jak wygląda twój idealny świat/ kraj jaki ustrój w nim panuje?

Jaki język programowania propsujesz?

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

Jebać politykę? Olewając ją przyzwala im się na robienie co im się żywnie podoba. 

Pytanie teraz jak coś zmienić? Jak to lepper powiedział daliśmy im pozwolenie na robienie tego w biały dzień w białych rękawiczkach. 

To akurat nie jest teoria spiskowa że on... petelicki i cała reszta zginęła w samobójstwie bądź w dziwnych okolicznościach. Zauważcie ze był wyśniewany ale i tak wiele się sprawdziło to przed czym przestrzegał. 

Samemu ciężko.

Musiałbyś być nie wiem jak wybitną jednostką aby pociągnąć tłumy, Przebić się przez ośmieszenie medialne wraz z bandą idiotów która również by atakowała. I mieć nie wiem jakie szczęście aby fatum "samobójców" Cię ominęło jakbyś stał się już zagrożeniem. 

 

Ja raczej mam konserwatywne podejście do wielu kwestii, No moja rodzina bardziej no jak to pisałem wcześniej zawsze tworzymy silne więzi w biznesach i relacjach nawet skrupulatnie wszyscy prześwietlają swoich przyszłych partnerów i odpowiednio się zabezpieczają przed wejściem w związek no ale to inny temat. 

 

Odleciałem trochę w inne rejony bo chce się trzymać bardziej samodzielnie sterów tego co zamierzam stworzyć. Chociaż ta kolonia nie odrywa się od macierzy :P

 

Sądzę że jestem na prawo lecz wiem że nie mogę zamykać się na jeden punkt widzenia i patrzyć przez pryzmat różowych okularów, Niektóre aspekty z lewicy można by było przemyśleć. 

W sumie co jest lewe a co jest prawe? 

Ludźmi jesteśmy, Musimy budować cywilizacje na rozmowach nie na walce i jak ktoś chce walki i podpuszcza na drugą stronę znaczy że jest idiotą albo ma złe zamiary. 

 

Ataki na kościół? Coś czuję że ten kościół sam jest przesiąknięty tym bo nawet się nie broni i jak ktoś to wspomniał wcześniej jak są hasła to tylko po to aby dzielić ludzi. 

No nie wierzę w to że nie mają tam ludzi mądrzejszych jak sądzę XD z danymi i szerszym poglądem na sytuację i że nie sprowokują kobiet tą aborcją. Bo coś tam było chyba że brat Lech wspomniał coś o tym aby zostawić to co jest teraz. 

Takie wściekle babki łatwiej spacyfikować w razie co no i przybić więcej korony i w imię tego więcej przybić "obostrzeń" 

Oni nie chcą abyśmy się dogadywali w imię zasady dziel l rząd. 

Uderzysz pięścią w pięść to jedna odpuści obolała albo będzie remis. Uderzysz w dłoń z wyprostowanymi palcami (palce to podzielone armie) to co się z nimi stanie? W dodatku ujadającymi na siebie. 

 

Czy każdy chciałby dobrobytu? 

Tak

Czy chcielibyśmy aby każdy miał lepiej w życiu?

No chyba raczej też tak jak sądzę.

 

 Czy rodzimy się zli z natury? 

Nie. Wartości wklepywane od dziecka oraz otoczenie mają znaczenie jak to dziecko będzie funkcjonować potem. 

Sytuacji robi z dobrych ludzi złoczyńców.... Ale czy ktoś kto chce nakarmić dziecko jest zły? Czy ktoś bo system mu zabrał wszystko jest zły bo chce walczyć o swoje? 

To warunki jakie powstają mogą zmusić ludzi do zwierzęcych zachowań. 

I nie jestem tutaj za komunizmem aby odbierać bogatym jak Robin Hood. Lecz sądzę że zasoby które są w rękach najbogatszych są zawłaszczone a powinny należeć do ludzi. 

Jak dla mnie świat powinien starać się podzielić nimi (tak socjalizm) 

Sprawić aby to maszyny pracowały za ludzi (brak wyzysku) 

Wynagradzać ludzi którzy nie chcą spoczywać na laurach i żyć na socjalu lecz za ambicje i pomysły aby jeszcze poprawić byt planety i ludzkości nagradzać. Nagradzać za osiągnięcia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, icman napisał:

Czym się charakteryzuje taki zwolennik?

Jeśli dorosły facet popiera lewicowe "wartości", to coś z nim na pewno jest nie tak. Powiem więcej, to odpycha, przede wszystkim kobiety.

 

https://www.dailymail.co.uk/health/article-2325414/Men-physically-strong-likely-right-wing-political-views.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek, kupa problemów ekonomiczno-społeczno-środowiskowych, a dyżurne tematy, to:

 

1) Nie zaruchałem, co robić??! 

2) Zaruchałem, co robić??!

3) Jak zaruchać, co robić??! 

4) Jestem lewakiem! Buełełe, k$#@%a przegryw! 

5) Jestem prawakiem! Bułełe k#$&%wa przegryw! 

6) Mam hajs, co robić??! 

7) Nie mam hajsu, co robić??! 

 

Jak ludzkość wyginie, to naprawdę wielkiej straty nie będzie

 

Dziękuję za uwagę, robię sobie urlop. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jako że zgodnie z załozeniami częsc komentujących pochwaliła sie inteligencją i wyczuciem na poziomie motylicy wątrobowej to pominę ich wkład. Reszcie odpowiem.

 

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

 

Z jakiego powodu? Co w tej ideologii przekonuje Cię najbardziej?

Może to że jest ona naprawdę rozległa i w wielu aspektach pokrywa się z liberalizmem. Wszak liberalizm sam narodził się po lewej stronie jako opozycja do Ancien regime. Bastiat, owo guru dzisiejszej prawicy, był lewicowcem swoich czasów.

Przede wszystkim  przekonuje mnie to że lewica widzi problemy które polityczny mainstream często zamiata pod dywan. I próbuje im w jakiś sposób przeciwdziałać, chociaż z działaniem na ogół jest na bakier bo lewicy w rządach i kręgach decyzyjnych jest co kot napłakał. Dużym problemem jest rozwarstwienie i niskie zarobki w masie niezbędnych zawodów (choćby pielęgniarek) zaś  mainstream nie ma na to żadnej propozycji poza "zostań programistą/spawaczem/inny chwilowo na topie zawód" albo wiej na zachód. No i mamy co mamy. A w kwestiach globalnych? Na pewno ciągnie mnie to że lewica głosi konieczność godnego, ludzkiego traktowania wszystkich. I najchętniej by to uczyniła obowiązującym prawem.


Może po prostu jestem empatycznym idealistą.
 

2 godziny temu, HumanINC napisał:

 

Ja również, jednocześnie uważając, że lewica już dawno zaczęła jeść własny ogon.

Podobnie całe środowisko wolnościowe i wszystko nie będące prawica pierwotną. Monarchiści od czasów Ludwika XVIII mają w miarę spójne poglądy

Cytat

Robiąc doktorat z informatyki z dziedzin dotyczących bezpieczeństwa informacji dostrzegam silną korelację pomiędzy postulatami lewicowymi w społeczeństwie a podatnością na dywersję informacyjną oraz "wojnę informacyjną".

Ludzie dzielą się na tych co czytają, nie czytają, i tych co czytają jedyne słuszne info zgodne z ich światopoglądem

Cytat

Muszę jeszcze bardziej zgłębić temat, abym mógł coś więcej sensownego napisać. Co ciekawe założenia "wojen informacyjnych" prowadzonych współcześnie opierają się na chińskich podaniach z czasów 500 lat p.n.e.


Nie wiem czy wojny informacyjne to wojny na informacje czy jakiś rodzaj wojen głoszonych przez proroków, ale jeśli to pierwsze, to wojny informacyjne są od momentu upowszechnienia się czytelnictwa..

 

2 godziny temu, Redbad napisał:

Ale bardziej lewica czy już lewactwo? ?

Lewica to w większości lewactwo. Bo lewactwo wyszło z ust Lenina jako określenie wszystkich lewicowców nie będących marksitami-leninistami.

 

2 godziny temu, Covidianin napisał:

Jeśli wolno więcej, to tym bardziej wolno mniej. Skoro zatem możesz decydować o życiu innego człowieka (albo przynajmniej o pewnej formie życia, niech będzie) poprzez decyzję o abortowaniu płodu,

Aborcja płodu? Potencjalny poszkodowany- płód

Cytat

to w takim razie tym bardziej możesz decydować o życiu własnym, poprzez odmowę wyszczepienia się, bez ponoszenia przy tym ujemnych konsekwencji.

Odmowa zaszczepienia się-  ryzyko zachorowania - ryzyko przeniesienia choroby na kogoś innego.

Cytat

Czyż nie? Jeśli nie, to skoro nie wolno mniej, to tym bardziej nie wolno więcej. A jeśli ani jedno, ani drugie nie, to robisz kuhwę z logiki. I co teras?

To jest jak porównanie zachlania się na śmierć do wypicia paru głębszych za sterami boeinga 747.

 

 

 

Cytat

1. Czy jeśli wejdziesz kiedykolwiek w drugi próg podatkowy oddasz 32% swojego przychodu co miesiąc Państwu?

Najchętniej bym po prostu ufundował szkołę lub oddział w szpitalu. I raczej bym oddał 50%. Oddałbym państwu jeśli wiedziałbym że elitom można zaufać, i mają one pomysł na rozwój, nie zas wszystko toczy się od wyborów do wyborów. Elity powinny przewodzić i dawać przykład, nie zaś chować się przed światem

Cytat

2. Mając do wyboru "kapitalistyczne" USA, a "komunistyczne" Chiny - która z tych Państw byś supprotował?

Obu tych państw nie trawie za charakter  i cynizm polityczny.

Cytat

3. Jaki jest Twój stosunek do wydarzeń na Białorusi - Łukaszenko jest socjalistą i kapitalistyczny zachód próbuje go obalić, co najśmieszniejsze, rękoma zachodnich lewaków?

Łukaszenko jest przede wszystkim autokratą. Jego socjalizm czy kapitalizm jest taki jak Putina i innych im podobnych przywódców z eks ZSRR. Wybiórczy i utylitarny

Cytat

4. Czy uważasz, że redystrybucja dóbr powinna się odbywać poprzez prywatną inicjatywę czy Państwową?

Uważam że powinna być jak najbardziej na drodze zarabiania. Państwowe rozdawnictwo często jest przeciw skuteczne. Czego przykładem moze być 500+ ale też Obamacare

Cytat

5. Bakunin, Marx czy Róża Luxemburg?

Fryderyk Wielki

 

Godzinę temu, PanKanapka napisał:


Jaki masz stosunek do socjalizmu i komunizmu?

Skoro jest popyt to jest podaż. Chcecie wyrzucić te ideologie na śmietnik historii? Sprawcie by się nie opłacały.  Jak na ironie jedyne czasy gdy w świecie kapitalistycznym socjalizm był w lamusie były uwarunkowane istnieniem Demoludów.

Cytat

Jaki masz stosunek do aborcji i aborcji prawnej?

Aborcja prawna musi być uwarunkowana możliwości bezwarunkowej aborcji biologicznej. Co by nie było aborcji prawnej bo dzieciaczek ma się urodzić ciężko chory.
Powinno się dążyć do jak najmniejszej ilości dzieci których całe życie jest zależne od budżetu państwa czy to w formie zapomóg, czy utrzymania w DPS.

 

Godzinę temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Ja mam małe studium przypadku:

 

-> załóżmy, że mamy aborcję na życzenie;

-> załóżmy, że medycyna jest w stanie odczytać orientację seksualną płodu;

 

Biorąc pod uwagę powyższe - załóżmy, że zdecydowana większość powodów dokonanych aborcji, to podejrzenie dziecka o homoseksualizm. Pytanie: jak reaguje lewica i dlaczego?

Będzie miała to w nosie. Mam w nosie czy abortowany dzieciak miał zły kolor skóry/orientacje/ kolor włosów.
On zresztą też ma to w nosie..

 

Godzinę temu, bernevek napisał:

Tak samo jak i ja. 

Zmusiły mnie do tego przeczytane książki. A z prawicowstwa można się łatwo wyleczyć.  Google - lista błędów poznawczych.

 

Ale.

Nie podoba mi się usilne głaskanie niektórych mniejszości i usprawiedliwianie ich, bo mają traumę.

Mi też. Nie powinno się chować nieludzkiego traktowania cywilnej ludności w Palestynie za Holocaustem. Jednocześnie nie powinno się postrzegać Izreala i Palestyny jako tych złych i tych dobrych. 

Godzinę temu, bernevek napisał:

Nie podoba mi się nagonka na białych, heteroseksualnych.

A taka istnieje czy to po prostu zbiorowa tożsamość?  Biały heteroseksualny  bezdomny Jankes ma więcej wspólnego z czarnym bezdomnym gejem niż z białym heteroseksualnym członkiem zarządu.
Nagonka jest na tego członka zarządu. Bezdomnemu się obrywa co najwyżej za ignorancje.

Godzinę temu, bernevek napisał:

Nie podoba mi się socjalizm i stawianie na harmonię społeczną, zamiast szlifowanie diamentów, czyli jednostek wybitnych.

A jednak kilka diamentów nie powinno przesłonić całej masy  niediamentów.

Godzinę temu, bernevek napisał:

Nie podoba mi się polipoprawność, bo nie można zmusić kogokolwiek do czegokolwiek.

Politpoprawnosc jest kotem schredingera. Nie podoba się do momentu gdy nie nadepniesz na niczyj odcisk. Podobnie wolność słowa

Godzinę temu, bernevek napisał:

Tym bardziej zamknąć mu dziób. Każdy chce mieć swoją autonomię i nie można mu jej zabrać, bo ktoś się poczuje urażony.

Problem gdy przez autonomie dzieje się tragedia.
X: Y to kurwa,
Z: Nie wolno Ci tak mówić, to nie prawda.
X: To moja wolność! Będę mówił co mi się chce, Y to kurwa! 
Y się wiesza
Z:A nie mówiłem? Jesteś winny.
X: Ale ja nie chciałem.

Godzinę temu, bernevek napisał:

Nie podoba mi się lewacka nagonka na kościół, mimo iż jestem niewierzący i kościół popełnił wiele błędów.

Mi się nie podoba to że kościół robi wiele by ta nagonka trwała. Nie podoba mi się że przez lata uchodzi mu na sucho to co powinno być surowo karane. Nie podoba mi sie to ze na fali  rekompensty za okres komunizmu, kościół jest wstanie odzyskiwać dobra odebrane przez Józefa II

Godzinę temu, bernevek napisał:

Ale ludzie mają swoje potrzeby. Kultywując spełniają swoje potrzeby, spokoju, nadziei, przynależności, wspólnoty (której w Polsce jest mało).

Niech kultywują ile im się podoba. Tylko czy to na pewno wspólnota? Bo Polacy od zawsze raczej byli małorefleksyjni

Godzinę temu, bernevek napisał:


Nie podoba mi się perorowanie przez feminazi, że z chłopców da się zrobić dziewczynki, tylko trzeba je ubrać w kiecki. 

Z niektórych da się. Mi się nie podoba ustalanie odgórne ról jakie dziecko ma mieć. Ono powinno samo decydować. A nie ze chłopiec ma byc piłkarzem a dziewczynka tenisistką. Bo moze on chce wygrać Masterchef a ona być w damskiej lidze?

Godzinę temu, bernevek napisał:

Poza tym, jestem lewakiem. 

Ja też
 

 

Godzinę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Moimi poglądami nie jest PiS czy konfederacja, tylko wolność, szacunek, sprawiedliwość i dobro ogółu.

Prawidłowo

Godzinę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Pozdrawiam i jebac politykę.  :) 

Poliityka i tak jebie ostatecznie Ciebie.

 

56 minut temu, Boromir napisał:

Jak to jest z islamem u leiwcy, dlaczego chcą wpuszczać ?

Z tego samego powodu dla którego prawica nie chce nosić maseczek. Drobny procent jest kryminogenny, większość to uciekinierzy od głodu, niepokojów politycznych, których trzeba jakoś zagospodarować, bo w końcu sami nieraz mamy spore udziały w tych konfliktach (zwłaszcza w Afryce)

56 minut temu, Boromir napisał:

5 przeciw zwierzętom,

Paranoja Kaczyńskiego stworzona pod marketing polityczny. Realizacja ad hoc, bez zastanowienia, konsultacji.

56 minut temu, Boromir napisał:

pakietem klimatycznym, przemysłem futrzarskim u lewicy,

Instaluj filtry, oszczędzaj energie, nie zanieczyszcza i nie dręcz zwierzaczków a będzie ok.

56 minut temu, Boromir napisał:

czy nawet teraz piekłem kobiet, najpierw lewica ludzie o takich poglądach protestowali, bo PiS nie chciał respektować konstytucji, skarżyli się na Polskę na PiS do Brukseli, kiedy PiS zaczął stosować się do konstytucji, którą lewica właściwie SLD z PSL-em napisała to od razu wypierdalać.  Mógłbyś mi to wytłumaczyć ?

Gavriło Princip jednym pociskiem rozpętał ogólnoświatową rzeź od La Platy na zachodzie po Wyspy Bismarcka na wschodzie.
Czy on ją spowodował? Błyskawicznie go obezwładniono. Nie był w Paryżu czy Moskwie. Nie był w Berlinie czy Tokio. Ale dzięki niemu wszyscy rzucili się sobie do gardeł.
Tu jeden wyrok TK o zgodności z konstytucją, był takim Gawriłem.
Kobiety były wkurwione ood lat, aborcyjna ruchawka jest od momentu gdy zacząłem interesować się polityką. Dopóki normą był kompromis, dopóty większość kobiet miała to gdzieś.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.