Skocz do zawartości

Aktywni użytkownicy - cały czas (może zakładka do usunięcia?)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam. Może się da usunąć zakładkę aktywni użytkownicy - cały czas. Zostawić tylko roczną i niższe statystyki.

 

Trochę mi głupio, że jestem na 4 miejscu, a ze względu na moje ściany tekstu i czasami "jednoliniowce", które zdobywają dużo lajków po prostu buduję reputację bezwiednie. A co będzie, jak przez moje pierdolenie kiedyś przegonię największe mózgi w reputacji? ? Czasami patrzę i odechciewa się pisać, bo przekombinowałem z tymi lajkaczami ? Pewnie na 30-40% nawet nie zasługuję.

 

Poza tym w tej zakładce widać już nieaktywnych, usuniętych użytkowników. Roczne staty według mnie powinny być ostateczne i jednak bardziej motywują do pisania.

 

Znacznie więcej użytkowników zasługuje na punkty. Nie dawajcie mi już :) Rozdzielcie między braci, którzy mniej mają.

 

Po prostu nie mogę być na 4 miejscu, bo na to nie zasługuję.

  • Like 9
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukas3k napisał:

@mac szczerze to nie wiem ilu to analizuje?

 

Z 3%? :P

Patrzę po reputacji, kto z nowych się wznosi, czasami zajrzę do innych wątków i poczytam tematy. Całkiem przydatna sprawa. No, ale mówię, trochę niedoskonała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Widocznie taka była wola ludu heh. Don't be shy. ?

 

W sumie lajki to nic super istotnego, ale też zdarzało mi się czasem zajrzeć na statystyki w profilu.

 

Na ten moment, na 1906 lajków mam 969 reakcji "haha" i się nie martwię. ?

A wczoraj albo przedwczoraj przebiłem swoją liczbę lajków ze starego konta @deleteduser28.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Na ten moment, na 1906 lajków mam 969 reakcji "haha" i się nie martwię. ?

Akurat z haha jestem najbardziej zadowolony ? To znaczy, że wywołałem uśmiech na czyimś ryjcu ?    

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, manygguh napisał:

@Libertyn ze swoimi lewicowymi poglądami - lubi to!

A właśnie ze nie. Ludzie są równi. Ale ich osiągniecia są tylko ich.

 

@Krugerrand Lenin wymyślił też motto wszystkich libertarian i anarchokapitalistów:
Kto nie pracuje, ten nie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.