Skocz do zawartości

Znalazłem himalajkę :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry był jeden odcinek jak ona pokazywała jaka fala stulejarstwa z całego świata ją zalewała i ile propozycji matrymonialnych dostaje.

Żal.pl

 

Z drugiej strony - jeśli oboje są szczęśliwi, nikt nikogo w wuja nie robi - niech żyją i mają się dobrze :)

 

PS To też do końca nie jest tak, że ona ma wszystko od donatorów, zanim to się rozkręciło jego lub jej starzy im z domem pomagali etc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Jej mąż wygląda jak beciak. Do tego mieszkają na zadupiu tylko we 2 bodajże. 

HAHAHAHAH błagam cię, wierz mi, na wojnach to ci niepozorni  i cisi są najgorsi. Ten kto najbardziej pręży muskuły jest najgorszą pizdą XD

On "wygląda" jak beciak ale to on ją rucha w tej leśnej głuszy pośród szyszek i wiewiórek a nie ty XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Dobry był jeden odcinek jak ona pokazywała jaka fala stulejarstwa z całego świata ją zalewała i ile propozycji matrymonialnych dostaje.

 

Znalazłem taki znamienny cytat pod jednym z jej filmików:

 

"Ty masz takie ciekawie życie, a ja siedzę na kanapie, jem ujowe żarcie i oglądam filmiki na YT".

 

Stulejarstwo zawsze będzie, to już wiemy, rzeką kijem nie zawrócimy. Natomiast wydaje mi się że duża część dotacji idzie od ludzi którzy najzwyczajniej w świecie ją podziwiają, bo sami nie są w stanie wyjść ze swojej strefy komfortu by cokolwiek zrobić ze swoim życiem, a takie obrazki to dla nich czysta abstrakcja. Wiadomo że za tymi filmikami kryje się wiele rzeczy, np właśnie sposób finansowania, znajomości, cała produkcja filmików itp. Ale musiała do tego jakość dojść, a sam bym tym nie pogardził gdybym miał możliwość finansowania z takich środków swoich zainteresowań, marzeń.

 

Mam zespół, jakbym teraz założył jakiegoś bloga i zbierał na teledysk, a fanki by sikały na każdy filmik i przelewały siano aby zobaczyć swoich idolów w akcji - korzystałbym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Poza tym ona ten kanał ma od chyba 10 lat.

 

Zaprocentowało sporo lat ciężkiej pracy i właściwe wykorzystanie możliwości mediów społecznościowych w obecnych czasach. Stworzyć kanał na 2,5 mln subskrybentów to jest coś. Obejrzałem kilka filmów, świetny marketing moim zdaniem. Tego nie buduje się z dnia na dzień.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to ta legendarna Himalajka raczej przeciętnej urody kobita szukająca atencji i sponsorów na dalsze funkcjonowanie tego biznesu? Dwukrotnie na filmie pojawia się mężczyzna pewnie jej miescowy beciak dodatkowo ktoś musi kamerować kiedy ona robi dobry PR swojej osoby i łona natury.

Krajobrazy, zminiajacy się klimat fantastyczny co do kobity nie ma się czym zachwycać jest jedną z wielu na necie by pokazać się większej grupie mężczyzn. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

Zaprocentowało sporo lat ciężkiej pracy i właściwe wykorzystanie możliwości mediów społecznościowych w obecnych czasach. Stworzyć kanał na 2,5 mln subskrybentów to jest coś. Obejrzałem kilka filmów, świetny marketing moim zdaniem. Tego nie buduje się z dnia na dzień.

Dokładnie wyjaśniony temat, w punkt.?

W filmie na początku tematu było "popierdzielanie boso po rosie", tańce na śniegu z machaniem włosami i podkładanie do kominka w samej koszuli coby trochę ciałka pokazać. Atencją i subskrybuje zgadzać się muszą ?

A klimat i sama idea bardzo mi leżą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misfits napisał:

A klimat i sama idea bardzo mi leżą.

:) To jest bardzo dobrze zrobione, przygotowane i atrakcyjne dla odbiorcy kanału. Chociażby tutaj:

 

 

Dobre zdjęcia, muzyka, spójny przekaz, właściwa komunikacja z grupą docelową (nieniszową), lekko zmieniona historia "from rags to riches" w wersji drogi do wolności, rodem z korpo-grup facebookowych "pierdol wszystko i uciekaj w Bieszczady", ale zrealizowana z sukcesem. Pokazanie drogi bohaterki, problemów, jakie miała, idealnie napisane i pokazane, jak archetyp protagonisty w tworzeniu konspektu do książki czy scenariusza filmowego. I w końcu sukces. Dodaj do tego uśmiechniętą, przyjemną buzię tej Pani, piękne plenery (dobrze sfotografowane i nagrane), zwierzaki i masz naprawdę dobry promo - film na budowanie zasięgów kanału.

 

Doskonała robota.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trochę filmów z różnego okresu, popatrzyłem jak żyje, co ma do powiedzenia.

 

Ona:

 

- wiek około 30 - raczej więcej niż mniej (wnioskuję z tego iż w jednym filmie z 2019 mówi, że 10 lat temu uczyła sie w szkole dla pielęgniarek)   

 

- uroda przeciętna, nie jest piękności, ale nie jest też brzydka

 

- zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, morsuje, dużo spacerów

 

- lubi zwierzęta

 

- ma całkiem przyjemny głos, który nie wywołuje irytacji przy dłuższym słuchaniu

 

- jest pracowita

 

- jest uzdolniona (fotografia, wideofilmowanie, malarstwo, muzyka - gra i komponowanie)

 

- potrafi zarabiać na swoich pasjach

 

- żyła w większym mieście podczas nauki, nie podobało jej się, nie była szczęśliwa, kompensowała sobie w tamtym okresie niezadowolenie z życia grami komputerowymi 

 

Relacja:

 

- z misiem są parą około 8 lat (wnioskuję na tym kiedy razem zaczęli pojawiać się na filmach)

 

- po ślubie 2 lata

 

- misio zamknięty w sobie milczek, który nie lubi dużo gadać ale lubi dużo robić

 

- misio też uzdolniony artystycznie (wzornictwo, metalurgia, jubilerstwo, kowalstwo)

 

- widać, że on trzyma lejce, a ona ma szacunek do niego (po jej zachowaniu) jak padają pytania o jej partnera lub o opinie jej partnera to odpowiada tylko jeśli rozmawiała z nim na ten temat i on pozwolił to upublicznić   

 

- widać, że się dogadują i mają wspólny cel

 

- żyją na skraju cywilizacji = mniej pokus

 

- mają wspólny cel i biznes, do którego wnoszą indywidualne i uzupełniające się umiejętności

 

- dodatkową atencję ma od widzów (w końcu kobieta, każda lubi mieć atencję)

 

Wszystko to wróży dobrze dla trwałości relacji. 

 

Rodzina:

 

- ma dobre relacje z rodziną, rodzicami/ młodszym bratem (związek jej rodziców jest trwały to oznacza, że dostała dobre wzorce) ojciec 66 lat, rodzice nadal razem 

 

- rodzina pomaga sobie wzajemnie

 

Pewnie jest więcej ciekawostek, ale bazuję na wiedzy z kilku materiałów.  

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slusa napisał:

 

Pamiętasz tytuł? Nie mogę tego znaleźć a jestem cholernie ciekawy

 

To było już jakiś czas temu, zdaje się że film był czymś w rodzaje Q&A bo ona tam też o tym chłopaku opowiadała. Ale ja na nią trafiłem dawno, obejrzałem kilka filmów i tyle, nie pomogę w dokładnym tytule.

 

2 godziny temu, Taboo napisał:

Znalazłem taki znamienny cytat pod jednym z jej filmików:

"Ty masz takie ciekawie życie, a ja siedzę na kanapie, jem ujowe żarcie i oglądam filmiki na YT".

 

Z tego co pamiętam tam była masa komentarzy w tym stylu również od kobiet więc masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba zauważyć, że jest to Norwegia. Tam bardzo dużo ludzi utrzymuje się z rękodzieła, "makerstwa". Sporo jutuberów z Norwegii/Szwecji jest np. kowalami, cieślami. 

 

Odnoszą "sukces", bo nadają po angielsku na cały świat, a nie do norweskiego janusza z wąsem (o ile tam tacy są). 

 

Dodatkowo tam w dziczy można faktycznie przeżyć i nie mieć ciągłych problemów. 

 

Mam znajomych co tak w Sudetach żyją. Ciągłe problemy. 

 

Gmina robi pod górkę. 

Leśniczy goni z lasu. 

Na wszystko pozwolenia/zezwolenia potrzebne. 

Problemy z nachlanymi myśliwymi. 

Kradzieże mienia. 

Zawiść miejscowych, że mają ciut lepiej. 

Robią jakieś tam rękodzieło z drewna - 98% biorą Niemcy i Czesi, bo u nas się nie sprzedaje. 

Itp. itd. 

 

Więc nie tyle, że nie z każdą/każdym, co nie wszędzie i w każdym miejscu i o tym trzeba pamiętać. 

 

W pl to tylko patostreamy. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, maroon napisał:

Gmina robi pod górkę. 

Leśniczy goni z lasu. 

Na wszystko pozwolenia/zezwolenia potrzebne. 

Jestem "właścicielem" hektara lasu to się wypowiem.

Jakieś dwa lata temu postawiłem w swoim lesie domek taki 3x4 m. aby sobie od czasu do czasu przyjechać, posiedzieć i przenocować. Ot taka odskocznia od cywilizacji.

Postał chyba pół roku do czasu aż miałem rozmowę z panem leśniczym. Potem wezwanie do gminy. Domek musiałem wywieźć. Na noże i po sądach ciągać mi się nie chciało.

Według polskiego prawa nawet w "swoim" lesie bez pozwolenia nie można postawić nawet przyczepy kempingowej. Ustawa o lasach. Taka ciekawostka jakby ktoś miał złudzenia co do własności prywatnej w tym kraju ?

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.