Skocz do zawartości

Ciekawy wywiad z Robertem Grynem


Rekomendowane odpowiedzi

Mówi, że sprzedali firmę, a nie że sprzedał firmę, wielokrotnie to powtarza.

 

Ciekawi mnie ile % Codewise tak naprawdę posiadał i ile z tych 36 mln USD do niego trafiło.

 

Jestem też ciekawy jak wyjdzie mu zakładanie rodziny z instagramową alternatywką, tak w perspektywie 5 - 10 lat.  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w tym wywiadzie podkreśla wypalenie, depresję itd. Oby nie wpędził się w większe problemy jak go jego narzeczona oskubie i zostawi. Swoją drogą czy koleś mający parę milionów $ z sprzedaży firmy może zostać przez kobietę zostawiony? Przecież to jest 10/10 dla każdej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red sądzę, że w sumie ciężko się przestawić z aktywnej działalności biznesowej na totalne nieróbstwo i kwitnięcie z dnia na dzień (nawet jeżeli ostatni etap to raczej praca nad firmą, już nie w firmie, funkcjonujacej na zespole, procesach i procedurach). W końcu zacznie Cię nosić. Nie za miesiąc, nie za rok, ale zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror dlatego przypuszczam, że biznes jakiś będę robił zawsze, ale znajdę coś co nie jest tak absorbujące czasowo, w ciut innej części świata gdzie ogólnie żyje sie w innym rytmie + jakieś pośrednictwo, szkoda mi byłoby zmarnować kontakty budowane przez lata całkowicie się wycofując. 

 

Pozbędę się natomiast tego co zabiera najwięcej czasu i jest najbardziej stresujące. 

 

 

@somsiad zmieniając długi post na prosty mem:

 

1313575382_by_DawcaMocyWNocy_600.jpg

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, somsiad napisał:

Koleś w tym wywiadzie podkreśla wypalenie, depresję itd. Oby nie wpędził się w większe problemy jak go jego narzeczona oskubie i zostawi. Swoją drogą czy koleś mający parę milionów $ z sprzedaży firmy może zostać przez kobietę zostawiony? Przecież to jest 10/10 dla każdej kobiety.

Nie dla każdej. Nie powtarzaj mitów. 

Gryn to ten od "klyknij tutej to wygrasz smartfona".

Co ma znamiona oszusta, scammingu. Majątek zdobył podstępem, żerując na naiwnych. Żaden autorytet, tyle że kabzy ma. 

A kabzę lepiej mieć niż nie mieć. Nic odkrywczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Obliteraror napisał:

@Mosze Red sądzę, że w sumie ciężko się przestawić z aktywnej działalności biznesowej na totalne nieróbstwo i kwitnięcie z dnia na dzień (nawet jeżeli ostatni etap to raczej praca nad firmą, już nie w firmie, funkcjonujacej na zespole, procesach i procedurach). W końcu zacznie Cię nosić. Nie za miesiąc, nie za rok, ale zacznie.

 

Nic odkrywczego, wielu tak ma którzy do czegoś doszli. Wspominał o tym też Trader21 jak sprzedał swoją firmę posiedział trochę "nic nie robiąc" i mu się szybko znudziło. Natura ludzka jest taka, że dążenie do czegoś, stawianie sobie wyzwań jest naturalne, bez tego człowiek więdnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu wywiadach mówił, że swój finansowy sukces zawdzięcza książce "Jak zdobyć bogactwa" miliardera Fellixa Dennisa. Sam ją czytałem. Myślę, że warta przeczytana (trochę zbyt droga), ale mimo wszystko napisana przede wszystkim przez praktykę pod koniec swojego życia - wyciąga lekcje i przestrzega czego się nauczył. 

Co do Roberta mógłbym rzec, że z jednej strony szkoda, że nie ma więcej takich ludzi jak on w Polsce (na pewno są, ale wiadomo - więcej i więcej), a z drugiej lekko irytuje to wywalone w kosmos ego, choć wiem, że jest to niezbędne, aby zbudować taką firmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to na wygląda, że Cygan znalazł swoją oświeconą Himalajkę.

 

Ja popatrzę i po obserwuję. Będzie można zweryfikować wiele teorii na tym przypadku. 

 

Na razie kobieta odcina go od wszystkiego i on to realizuje, pokrętnie tłumacząc. Do tego program nowy cygan został uruchomiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.