Skocz do zawartości

Kobiety analizują czemu są same


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietom podoba się coraz mniej mężczyzn i te zjawisko będzie postępować.

One już same robią analizy czemu mężczyźni nie spełniają ich wymagań.

Problem w tym, że same nie są wcale takie cudowne, jak o sobie sądzą.

Gdyby tylko zeszły na ziemię to, by nie miały problemu. 

#Julka wyjaśnia, dlaczego jesteś singlem - YouTube

Kobiety analizują czemu są same. Bo żaden im się nie podoba i bo przeceniają siebie (swiadomosc-zwiazkow.pl)

dziewczyny na tinderze księżniczki

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 11
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Damian napisał:

Julka wzięła 10% gejów,

 

Bo wg większości julek to zbioru gejów już kwalifikuje Cie fakt, że nie jesteś białym rycerzem - spermiarzem. Również jak ktoś nie boi się wyrażać swoich Red / black pillowych opinii na temat tego, co się obecnie w naszym społeczeństwie dzieje. Sam tak miałem parę razy - ta racjonalizacja "... pewnie nienawidzisz kobiet, albo po prostu gej".

 

Nie do końca zgodzę się z tezą zawartą w artykule, że cywilizacja będzie wymierać. Młode pokolenia Polaków / Europejczyków będą miały tylko ciemniejszą karnację skóry. Niewątpliwie wpłynie to na spadek rozwoju cywilizacji.

 

Osobiście staram się już nie czytać tego typu artykułów/ wpisów. Wpływu na to nie mam praktycznie żadnego. Nie chcę sobie niepotrzebnie ryć bani

Edytowane przez Kiroviets
ort.
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich koleżanek opowiadała, że nie ma dnia w którym ktoś nie napisałby do niej na FB czy instagramie. Wystarczy pomyśleć ile wiadomości otrzymują dziewczyny na portalach randkowych. Przez kilka procent kukoldów internetowych cierpi masa mężczyzn jak i kobiet które budzą się z ręką w nocniku przy słynnej 30 kiedy już za późno żeby poznać kogoś wartościowego. Przez to zaczynają się gierki jak złapać chłopa na dziecko itp. itd.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? My też wybrzydzamy.
Myślę że jakby zeszły na ziemię to i tak masa facetów by na tym nie skorzystała. Bo przecież szukamy czegoś więcej w kobiecie niż cipki i cycków.

Kolejny temat z cyklu jakie te kobiety są złe i jak przez to cierpię bo julka 8/10 ma wymagania zamiast rzucać się na mnie jak pies na szynkę. Ale oczywiście ja na ziemię nie zejdę i dalej będę szukał himalajek.

Prawda jest taka ze masa facetów to dno i 5 metrów mułu.. To samo masa kobiet. Dzbany i pustaki marzące o niewiadoma czym, niewiele sobą reprezentując.

  • Like 17
  • Dzięki 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w swoim narcyzmie są przekonane, że życiową ambicją i jedynym celem każdego mężczyzny jest to, aby z nią być*. Dla mnie tego typu julki nie przedstawiają żadnej wartości - skreślam je od razu. Farbowane włosy, tiktok, instagram, netflix, nadmierne poświęcanie uwagi pierdołom - to są wielkie sygnały ostrzegawcze. Jeżeli ktoś ich nie dostrzega, to znaczy to tyle, że nie chciał ich dostrzec.

Na szczęście są też dobre i wartościowe kobiety/dziewczęta. Nie narzekajcie na julki, bo to odpad genetyczny - po prostu róbcie to, co one: selekcjonujcie. Skupcie się na sobie, ale oczy miejcie otwarte, bo wartościowy materiał może przejść obok.

 

 

* i niestety tabuny spermiarzy utwierdzają je w tym przekonaniu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Libertyn napisał:

No i co z tego? My też wybrzydzamy.
Myślę że jakby zeszły na ziemię to i tak masa facetów by na tym nie skorzystała. Bo przecież szukamy czegoś więcej w kobiecie niż cipki i cycków.

Kolejny temat z cyklu jakie te kobiety są złe i jak przez to cierpię bo julka 8/10 ma wymagania zamiast rzucać się na mnie jak pies na szynkę. Ale oczywiście ja na ziemię nie zejdę i dalej będę szukał himalajek.

Prawda jest taka ze masa facetów to dno i 5 metrów mułu.. To samo masa kobiet. Dzbany i pustaki marzące o niewiadoma czym, niewiele sobą reprezentując.

Tu się wyjątkowo z Tobą muszę zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z kim Wy się zadajecie. Ledwo pół godziny temu, przeciąłem się z laską 15 lat młodszą od siebie. Zrobiła przysięgłego z rzadkiego języka . Teraz ciśnie to samo z języka francuskiego. Jak mi napisała - z nudów. To są konkretne umiejętności za które się płaci.  Oczywiście pierdolomento z jej strony  np. jak to woli starszych facetów, bo młodzi są do niczego. Puszczam to mimo uszu bo wiem co się święci  ale kiedy tak patrzę wokół siebie to często dochodzę do podobnego wniosku. Byłbym bardzo ostrożny z tym "julkowaniem".

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Nie wiem z kim Wy się zadajecie. Ledwo pół godziny temu, przeciąłem się z laską 15 lat młodszą od siebie. Zrobiła przysięgłego z rzadkiego języka . Teraz ciśnie to samo z języka francuskiego. Jak mi napisała - z nudów. To są konkretne umiejętności za które się płaci.  Oczywiście pierdolomento z jej strony  np. jak to woli starszych facetów, bo młodzi są do niczego. Puszczam to mimo uszu bo wiem co się święci  ale kiedy tak patrzę wokół siebie to często dochodzę do podobnego wniosku. Byłbym bardzo ostrożny z tym "julkowaniem".

Trafiłeś wyjątek od reguły. Większość ludzi to przeciętniacy. To, że ty się nie zadajesz z julkami, nie znaczy, że one nie istnieją i nie robią smrodu.

Ja też się z julkami nie stykam, natomiast zdaję sobie sprawę, że świat nie kończy się na moim tyłku i takie egzemplarze też istnieją. Tyle że to raczej problem pokoleniowy, nie płciowy. Coraz więcej młodych narcyzów i ludzi oderwanych od rzeczywistości. Social media, netliksy, gry wideo i popkulturowa papka to filtry, przez które młodzi ludzie oglądają życie. Nie wszyscy, ale coraz więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, zychu napisał:

Trafiłeś wyjątek od reguły. Większość ludzi to przeciętniacy. To, że ty się nie zadajesz z julkami, nie znaczy, że one nie istnieją i nie robią smrodu.

Ja też się z julkami nie stykam, natomiast zdaję sobie sprawę, że świat nie kończy się na moim tyłku i takie egzemplarze też istnieją.

Jest ich pełno. Na instagramie itp. 

Tylko że julki widzą ich wielbiciele. Gapi się jeden z drugim na "influencerki". I na nie narzeka po czym znowu się gapi. 

Cytat

Tyle że to raczej problem pokoleniowy, nie płciowy. Coraz więcej młodych narcyzów i ludzi oderwanych od rzeczywistości. Social media, netliksy, gry wideo i popkulturowa papka to filtry, przez które młodzi ludzie oglądają życie. Nie wszyscy, ale coraz więcej.

I będzie coraz to powszechniejsze. Bo to łatwiejsze. I bardziej opłacalne dla wielu firm. Społeczeństwa singli to więcej dochodów z abonamentów, gier, netflixa, samochodów. Większy popyt na całą masę rzeczy. 

I przede wszystkim. Konsument ponad wszystko. 

Ja. Nie ważne co robie. Jestem wart wszystkiego. Jestem najważniejszy. 

Jestem 100 kilową babą? Super, sprzedana McD, właśnie widzę reklamę Glovo.  

Jestem 19 letnim piwniczakiem? 

Super, widzę reklamę badoo z laską ala influencerka, tuż obok zaś "Odwiedź zaświaty, Shadowlands czeka".

Why not both. Muszę kupić abo i konto premium. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Damian napisał:

Skąd ta Julka wzięła 10% gejów, skoro osoby homoseksualne stanowią 1,5-2% społeczeństwa?:)

 

Kobiety zawyżają statystyki by się wiecznie usprawiedliwiać ,że fajnych mężczyzn nie ma.

Może one nawet swoich miłych kolegów uważają za gejów bo przecież to taka przyjaciółka z k*****m?

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na juleczkę, która tłumaczy zjawisko, dlaczego jest sama, tym bardziej widzę w niej szpetotę. Niby umalowana, niby ubrana, ale coś z nią jest nie tak. Mowa ciała się nie zgadza, nie ma w ogóle damskiego, jakiegoś takiego delikatnego klimatu w sobie, po prostu nic, a nic się w niej nie zgadza. Twarz bardzo taka sobie i ma jeszcze jakieś wymagania? xD Wysportowanego chłopa chce, a sama nie ćwiczy, przecież po niej widać. Blisko do anoreksji. Ona nie ma siły nawet na trening. Ma też jakiś akcent, przeciąga. Głos mi się nie podoba. W klubie na pewno bym do niej nie podszedł. Cycoli zero, klasy zero, źle wygląda w czerwonym, fryzura do niej nie pasuje. Masakra. I taka o będzie mi mówić xD Nie ma mowy. Będzie wytykać innym to zostanie wytknięta. Proste? Proste. Nie jest jakaś rewelacyjna, więc niech skończy lepiej pierdolić takie smuty. I założę się, że wielu spoko kolesi się przy niej obraca z braku laku, ale ona dalej ma wizję jakiejś arabskiej limuzyny pod makiem. A szejk (xD) wciąga ją w wielki świat ? Szejk rozumiecie, bo macdonald.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Kolejny temat z cyklu jakie te kobiety są złe i jak przez to cierpię bo julka 8/10 ma wymagania zamiast rzucać się na mnie jak pies na szynkę.

 

Jak ci się temat nie podoba to nie wchodź i nie komentuj w negatywny sposób.

 

 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

 

Jak ci się temat nie podoba to nie wchodź i nie komentuj w negatywny sposób.

"Nie komentuj bo ranisz moje uczucia bycia wyjątkowym i pokrzywdzonym przez świat, czemu mi nie przytakniesz i nie poklepiesz po plecach białorycerski kukoldzie"

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam tytułu filmu - była to jakaś komedia romantyczna, (akcja chyba w NYC) jedna z bohaterek tak na orzeszkach wyjasinała to co ww julka. Podpierdoliła ten patent z filmu... żal.pl Nawet się do tego nie przyznała - jędza. Niech kotś tam napisze ten koment na yt - jechać z podpierdolonymi patentami...

How To Be Single | What're You Doing Online? (Anders Holm, Alison Brie) | Warner Bros. Entertainment - YouTube

Dziękuję do widzenia. Można spłukać w kiblu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Kurwa, żebym ja stary pryk musiał takią "szmulę" wyjaśniać. Gdzie młodzi się pytam.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Damian napisał:

Skąd ta Julka wzięła 10% gejów, skoro osoby homoseksualne stanowią 1,5-2% społeczeństwa?:)

To akurat proste. Każdy facet, którym jest zainteresowana a ją oleje jest według niej gejem. Jeśli Julka jest przekonana o swojej wyjątkowości to jej targetem jest może co dziesiąty facet czyli 10%  wśród populacji facetów. Zakładam dla celów badawczych, że to topowe 10%, widzi po prostu szpetotę Julki i nie chce się z nią zadawać, stąd też bierze się te circa 10% gejów. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.