Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam pytanie do żeńskiej oraz męskiej części forum. Jaki portal randkowy polecacie (jeśli taki w ogóle istnieje), dla osoby prawie 30 letniej, która nie szuka przygód na jedną noc? 

Nie mam facebooka, instagrama czy jakiegoś innego medium społecznościowego i wolałabym raczej się w to nie bawić. Nigdy nie zakładałam też konta na serwisach randkowych i nie za bardzo się orientuję, gdzie warto, a gdzie lepiej nie zaglądać. Może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sagittarius A

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z Tinderem.

Znalazłam tam partnera, dwie moje znajome również. Wbrew obiegowej opinii uważam, że można tam znaleźć fajnych ludzi, bo wszystkie moje tinderowe randki były w porządku. To znaczy to byli normalni goście, jeden fajniejszy, drugi mniej, ale nie miałam żadnej nieprzykemnej sytuacji, przy czym zaznaczam, że nie nigdy uzywałam Tindera w Polsce.

 

Tinder jest o tyle wygodny, że mogą do Ciebie pusać tylko te osoby, które Ty polubiłaś i które jednocześnie polubiły Twój profil, dzięki czemu nie dostajesz morza wiadomości od ludzi, którzy Cię zupełnie nie interesują. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

@Sagittarius A

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z Tinderem.

Znalazłam tam partnera, dwie moje znajome również. Wbrew obiegowej opinii uważam, że można tam znaleźć fajnych ludzi, bo wszystkie moje tinderowe randki były w porządku. To znaczy to byli normalni goście, jeden fajniejszy, drugi mniej, ale nie miałam żadnej nieprzykemnej sytuacji, przy czym zaznaczam, że nie nigdy uzywałam Tindera w Polsce.

 

Tinder jest o tyle wygodny, że mogą do Ciebie pusać tylko te osoby, które Ty polubiłaś i które jednocześnie polubiły Twój profil, dzięki czemu nie dostajesz morza wiadomości od ludzi, którzy Cię zupełnie nie interesują. 

Tinder to potral do szybkich ustawek na seks.

Nie wątpię ,że masz pozytywne odczucia co do tindera?

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sagittarius A napisał:

Cześć, 

Mam pytanie do żeńskiej oraz męskiej części forum. Jaki portal randkowy polecacie (jeśli taki w ogóle istnieje), dla osoby prawie 30 letniej, która nie szuka przygód na jedną noc? 

Nie mam facebooka, instagrama czy jakiegoś innego medium społecznościowego i wolałabym raczej się w to nie bawić. Nigdy nie zakładałam też konta na serwisach randkowych i nie za bardzo się orientuję, gdzie warto, a gdzie lepiej nie zaglądać. Może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia? 

 

I bardzo dobrze,że nie masz na portalach randkowych znajdziesz jedynie Julki z wielkimi wymaganiami nie na twoją kieszeń, samotne matki z bąbelkami no i wisienka na torcie kobiety 30+ czyli po tzw. ścianie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sagittarius A napisał:

Cześć, 

Mam pytanie do żeńskiej oraz męskiej części forum. Jaki portal randkowy polecacie (jeśli taki w ogóle istnieje), dla osoby prawie 30 letniej, która nie szuka przygód na jedną noc? 

Nie mam facebooka, instagrama czy jakiegoś innego medium społecznościowego i wolałabym raczej się w to nie bawić. Nigdy nie zakładałam też konta na serwisach randkowych i nie za bardzo się orientuję, gdzie warto, a gdzie lepiej nie zaglądać. Może ktoś ma jakieś pozytywne doświadczenia? 

Jako  kobieta to bez różnicy, bo i tak wszędzie będziesz miała branie.  Twoje jedyne zadanie to ogłoszenie, że istniejesz a potem odsiewasz stulejarzy od porządnych facetów.

Najbardziej popularne to tinder i badoo. 

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

I bardzo dobrze,że nie masz na portalach randkowych znajdziesz jedynie Julki z wielkimi wymaganiami nie na twoją kieszeń, samotne matki z bąbelkami no i wisienka na torcie kobiety 30+ czyli po tzw. ścianie.

Twoja odpowiedz jest ewidentnie do faceta skierowana a autor to kobieta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fikakowo napisał:

Twoja odpowiedz jest ewidentnie do faceta skierowana a autor to kobieta.

 

Fakt nick mnie zmylił?

Nie zmienia to jednak faktu ,że w druga stronę też nie jest dobrze spermiarze, kukoldy liczące ,że dostaną się do ciasteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

@Sagittarius A

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z Tinderem.

Znalazłam tam partnera, dwie moje znajome również. Wbrew obiegowej opinii uważam, że można tam znaleźć fajnych ludzi, bo wszystkie moje tinderowe randki były w porządku. To znaczy to byli normalni goście, jeden fajniejszy, drugi mniej, ale nie miałam żadnej nieprzykemnej sytuacji, przy czym zaznaczam, że nie nigdy uzywałam Tindera w Polsce.

 

Tinder jest o tyle wygodny, że mogą do Ciebie pusać tylko te osoby, które Ty polubiłaś i które jednocześnie polubiły Twój profil, dzięki czemu nie dostajesz morza wiadomości od ludzi, którzy Cię zupełnie nie interesują. 

 

Wydrukujcie to sobie Panowie i zastanówcie jak się to ma do Waszych doświadczeń z Tinderem :D

Uśmiałem się nieźle :D

 

@Sagittarius A - bez znaczenia jaki i tak będziesz miała branie większe niż na żywo. Twój wybór czy dasz szanse normalnym facetom czy wpadniesz w karuzelę kutangów.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że się powtarzam, ale forumowy Rezerwat jest całkiem niezłym miejscem do schadzek. Trochę par już tu powstało. Ciekawe ile jeszcze powstanie w przyszłości? Są tu same laski co to mają genaralnie SMV od 11/10 wzwyż, nie manipulują, nie wbijają poczucia winy, nie przekręcają, nie oszukują, w dodatku umieją gotować, wasze wspólne gniazdko będzie zawsze lśnić czystością, a na dodatek potrafią się realizować zawodowo, mają pokończone studia, robią doktoraty na politechnikach wszelakich, w przyszłości parę noblistek się wśrod nich pojawi. Są takie niekonwencjonalne oraz innowacyjne. W Rezerwacie nie doświadczysz przecież gównoburzy. A teraz najważniejsze: żadna z nich nie jest chora na feminizm. Także jesteś w odpowiednim miejscu. Uderzaj do nich na priv. 

 

PS: reklama dźwignią handlu...

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to ma zajebiście na tych portalach ? Tylko przebiera w ofertach od samców. Wiadomo, że wielu do idioci i dno, ale coś tam sie zawsze wyłowi. Tylko pamiętaj @Sagittarius A - potem nie ma już odwrotu, jak połkniesz tego bakcyla to bedziesz miec problem z pozostaniem z jednym facetem. Bo przecież tyle lepszych "opcji" jest...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czemu ciągle słyszę, że tinder jest do seksu? Za dużo tam nie siedziałem może z pół roku i szczerze to miałem zwykłe, normalne rozmowy. No chyba, że jaśnie panie czekają aż sam poruszę ten temat a tak to dopóki tego nie zrobię to będą udawać cnotki?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Za Tindera chyba jednak podziękuję, istnieje taka możliwość, że są tam ludzie szukający związku, jednak chyba jestem na to już za stara. Ostatni raz miałam do czynienia z portalami społecznościowymi jakieś 15 lat temu (gimnazjum - nasza klasa), więc szukam raczej czegoś łatwego w obsłudze i może skupiającego nieco starszych ludzi niż nastolatków;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krugerrand napisał:

Mam wrażenie, że się powtarzam, ale forumowy Rezerwat jest całkiem niezłym miejscem do schadzek. Trochę par już tu powstało.

Założę się na 1000%, że wszystko z inicjatywy facetów. Dla mnie osobiśice pisanie tutaj do kobiet uważam za głupie, bo po pierwsze to nie miejsce do tego, a po drugie kobiety też nie piszą do facetów więc dlaczego ja mam pisać do nich.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fikakowo napisał:

Tak w ogóle to czemu ciągle słyszę, że tinder jest do seksu?

Bo to obiegowa opinia powtarzana bez zastanowienia, ewentualnie pidparta dowodami anegdotycznymi, czyli tymi ze środka dupy. 

 

8 minut temu, fikakowo napisał:

Za dużo tam nie siedziałem może z pół roku i szczerze to miałem zwykłe, normalne rozmowy.

No właśnie, bo są tam normalni ludzie.

 

8 minut temu, fikakowo napisał:

No chyba, że jaśnie panie czekają aż sam poruszę ten temat a tak to dopóki tego nie zrobię to będą udawać cnotki?

Są tam i takie, które szukają seksu na jedną noc i fwb i męża i znajomych, bo dopiero się przeprowadziły i pewnie takie, co chcą tylko popisać i jeszcze inne. Tak jak na FB, w sklepie, na przystanku, na instagramie i w każdym innym miejscu. 

 

 

@niemlodyjoda 

No bardzo się cieszę, że moje pozytywne doświadczenia i Tobie przyniosły uśmiech. 

A która część mojej wypowiedzi konkretnie tak Cię rozbawiła? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sagittarius A Nomen omen jakieś forum o tematyce, która Cię interesuje, niekoniecznie traktująca o relacjach damsko-męskich. Łatwo znaleźć ( w późniejszych etapach relacji to procentuje) kogoś, kto ma podobne zainteresowania/pasje, wspólny kontekst. Znajomość rozwija się naturalnie i zawsze jest o czym z tą osobą pogadać/porobić. 

Drugą opcją są jakieś czaty, gdzie mamy tylko czyiś nick bez foty. W ten sposób zaczynamy być zainteresowani treściami i tym, jaka ta osoba jest, a nie jej "opakowaniem".

22 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

No właśnie, bo są tam normalni ludzie.

Gro psychologów ma inne zdanie na ten temat. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

 

No bardzo się cieszę, że moje pozytywne doświadczenia i Tobie przyniosły uśmiech. 

A która część mojej wypowiedzi konkretnie tak Cię rozbawiła? 

 

Twoje doświadczenia są typowe dla kobiet - Tinder fajna zabawka do podbijania atencji na jaką nie masz szans w realnym świecie. Generalnie Twoja atrakcyjność na portalach randkowych to jakieś 100% więcej od reala, a faceta o 100% mniej. Więc śmiesznie jest przeczytać, że ktoś ma pozytywne odczucia co do tej appki bo wiem jak rozcierany pod butem jest tak prawie każdy facet.

 

Czyli Panna 5-7/10 na Tinderku ma branie jak 8-10 w realu, a facet o tym samym poziomie atrakcyjności to 3-5 w realu. Wynika to ze spermiarstwa wielu facetów i tego, że jest nas na Tinderze więcej niż kobiet.

 

Podsumowując - Tnder to easy mode dla kobiet, a niezła przekopka dla facetów.

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

Twoje doświadczenia są typowe dla kobiet - Tinder fajna zabawka do podbijania atencji na jaką nie masz szans w realnym świecie. Generalnie Twoja atrakcyjność na portalach randkowych to jakieś 100% więcej od reala, a faceta o 100% mniej. Więc śmiesznie jest przeczytać, że ktoś ma pozytywne odczucia co do tej appki bo wiem jak rozcierany pod butem jest tak prawie każdy facet.

Rozumiem Twój punkt widzenia, niemniej jednak zakładając nawet bardzo czarny scenariusz męskiej egzystencji na tinderze (i innych podobnych), to jednak można tam znaleźć parę. Ja znalazłam partnera, z mojego bliższego otoczenia są 2 tinderowe pary, które są ze sobą już kilka lat. Tymsamym jest możliwe znalezienie tam partnerki. 

Gwoli ścisłości żaden z nich nie jest wysoki, nie ma kwadratowej szczęki ani nie jest bogaty ;)

 

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

Podsumowując - Tnder to easy mode dla kobiet, a niezła przekopka dla facetów.

 

Tak czy siak, post napisała kobieta, good for her. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Rozumiem Twój punkt widzenia, niemniej jednak zakładając nawet bardzo czarny scenariusz męskiej egzystencji na tinderze (i innych podobnych), to jednak można tam znaleźć parę. Ja znalazłam partnera, z mojego bliższego otoczenia są 2 tinderowe pary, które są ze sobą już kilka lat. Tymsamym jest możliwe znalezienie tam partnerki. 

Gwoli ścisłości żaden z nich nie jest wysoki, nie ma kwadratowej szczęki ani nie jest bogaty ;)

 

Nie twierdzę, że nie można tam znaleźć faceta, uważam, że w obecnych czasach to taki supermarket dla kobiet w którym mogą sobie wybierać i przebierać ile wlezie.

Gdybym był kobietą - pewnie byłbym zadowolony ale jestem facetem i piszę jak to wygląda z drugiej strony.

PS Ja się też parowałem za pomocą portali więc potwierdzam, iż da się tam kogoś znaleźć ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.