Skocz do zawartości

Rozwód - zdrada żony w trakcie rozwodu - 7 miesięczny syn


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, samiecXXX napisał:

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że muszę się przygotować na wszystkie możliwe scenariusze uprzykrzenia mi życia. 
Będę wdzięczny za pomysły jak zakitrać kasę ze sprzedaży auta

 

Pan Red zaorał temat. Na Twoim miejscu posłuchałbym rady z tym wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa. Generalnie warto pamiętać, że praktycznie każda kobieta w sytuacji jw. tak sobie układa w głowie, że dochodzi do wniosku, że to mężczyzna (mąż) jest wszystkiemu winien. Np. na własne uszy słyszałem, jak  żona kolegi, która w trakcie małżeństwa jechała na dwa bolce zarzucała kumplowi, że to wszystko jego wina. Bo gdyby on naprawdę ją kochał, to by " o nich walczył", a nie kazał jej spier...lać gdy zdrada wyszła na jaw.

 

Jak on mógł tak do niej mówić, przecież ona urodziła mu dwoje dzieci.?

 

To nie była prawdziwa miłość, dlatego to on pchnął ją w ramiona kolegi z pracy itd. itp.

 

Jakieś półtora roku po rozwodzie, kumpel miał sprawę karną o fizyczne znęcanie się nad rodziną. Na takie historie też trzeba być przygotowanym. Nie ma świństwa, które kobiety by nie zrobiły byłym mężom.

 

Jeszcze jedno. W polskim systemie sądowniczym kobieta może kłamać, mataczyć, rzucać fałszywe i bezpodstawne oskarżenia i niczym nie ryzykuje, bo nie grozi jej żadna kara.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małża pięciokrotnie symulowała szarpanie, mam jedynie dowód w postaci messenger w którym mi odpisała na to że "każdy popełnia błędy".

W pozwie napisała mi że znęcałem się nad nią psychicznie i fizycznie, że biłem pięścią po twarzy... ?

takich rzeczy się o sobie dowiedziałem xd szkoda tylko, że jebaniutka nie ma czym tego podeprzeć, pewnie świadkowie się znajdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji dobry prawnik specjalizujący się w sprawach rozwodowych to absolutna konieczność. Nie żałuj pieniędzy, teraz będziesz walczył o dużą cześć Twojego dalszego życia. Bracia Ci wyżej nakreślili co i jak. Nie rób nic na zasadzie „bo mi się wydaje”, wszelkie Twoje ruchy muszą być teraz przemyślane i skonsultowane z prawnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2021 o 21:07, samiecXXX napisał:

Dziecko moje, skóra ze mnie zdarta. 

Jej wina dałaby mi to że wilcza część alimentów byłaby po jej stronie, a ja mógłbym spokojnie kupować dziecku co uważam za słuszne, bez jej decyzji.

DNA powinno być zawsze robione. Nawet na głupim myheritage. 

 

... 

Nawet jak z kobietą żyłeś w puszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polakom baby skaczą po głowach, bo niestety Polacy nie mają jaj. A ponieważ nie mają jaj to stracili kontrolę nad swoim krajem, nawet pozorną. Popatrzcie na islamistów, Arabów, nawet Hindusów, czy Chińczyków. Gdzie się nie pojawią - trzymają ramę i przede wszystkim trzymają się razem. Tych pierwszych potem się nawet lokalna policja boi i woli z nimi nie zadzierać. Mają potem szacunek i nawet te polskie picze. Pomyślcie o tym. Słowo klucz - solidarność - przecież polskie słowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.