Skocz do zawartości

Przestroga dla mężczyzn - oszustka z portalu randkowego Magdalena Ś.


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panuje społeczne przyzwolenie, na oszukiwanie i okradanie mężczyzn przez kobiety. W tym przypadku dopiero interwencja reporterów, spowodowała zatrzymanie oszustki działającej w Wilanowie. Naciąganie na hajs, usypianie i okradanie, szantaże. Ponad 3 lata bezkarna, pomimo grubej kartoteki i kolejnych zgłoszeń oszukanych. 

 

Przestroga dla mężczyzn, o której warto pamiętać. Czerwone lampki aż błyskały: rozwódka, 40 lat, matka 2 gówniaków, portal randkowy, duże potrzeby finansowe, nimfomanka. 

 

Materiał VOD z 20.1.2021r:

https://vod.tvp.pl/video/alarm,20012021,51894498

 

Famme fatale z portalu randkowego przez kilka lat uwodziła, wykorzystywała i okradała swoich partnerów. Wszystko to pod okiem policji i prokuratury. Wymiar sprawiedliwości spał, a ofiar przybywało. W końcu kobieta została zatrzymana przez policję, obecnie przebywa w areszcie śledczym.

 

Bracia, bądźcie ostrożni.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką premedytację to w kiciu powinna spędzić resztę życia. A najlepsze jest, jak tacy oszuści tłumaczą swoje działania. Zawsze mówią, że to ofiara winna, bo głupa i dała się zwieść. Żeby się nie odezwał i nie był taki napalony na mnie to bym go nie okradła, proste? Proste xD 

 

Jebani złodzieje i oszuści mają odwróconą moralność i całą winę przenoszą na ofiarę. Podobnie z politykernią. Od lat wiem, jak działa ta psychologia gnębienia ofiary ? To tak na marginesie, drobne moje pierdolenie ? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

W tym przypadku dopiero interwencja reporterów, spowodowała zatrzymanie oszustki działającej w Wilanowie. Naciąganie na hajs, usypianie i okradanie, szantaże. Ponad 3 lata bezkarna, pomimo grubej kartoteki i kolejnych zgłoszeń oszukanych.

 

Taaaa.... a przekrocz prękość gdzieś na zad**piu w krzakach albo otwórz knajpę albo przejdź się po pustej ulicy bez kagańca (maseczki).... Chlew z dykty normalnie...

 

42 minuty temu, DOHC napisał:

Czy mężczyźnie by darowali?

Byśmy pewnie mieli chwilowo temat zastępczy dla covid. O szale feminazistek w stolycy nie ma co chyba nawet wspominać.

 

34 minuty temu, mac napisał:

Za taką premedytację to w kiciu powinna spędzić resztę życia.

Grozi jej niby 8. Dostanie 5, wyjdzie po 3,5 znając życie. Tylko wtedy na pewno będzie już gruuuubo po ścianie i raczej nie znajdzie następnych jeleni.

 

32 minuty temu, sleepwalking napisał:

"Na urodziny kupiłem jej samochód o wartości 60 tysięcy złotych"

Mnie to tylko zastanawia  jedno. Większość jej ofiar to faceci dobrze usytuowani - czyli z jakimś już tam doświadczeniem życiowym. Po 40tce. Jeszcze 20letnim "bananom" można by wybaczyć "myślenie główką", ale w tym wieku....

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DOHC napisał:

Ot równouprawnienie w praktyce. Czy mężczyźnie by darowali?

Wątpię, nawet pokazali by jego twarz.

1 godzinę temu, mac napisał:

Za taką premedytację to w kiciu powinna spędzić resztę życia.

Mogę się założyć, że nie dostanie tych maksymalnych 8 lat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sleepwalking napisał:

"Na urodziny kupiłem jej samochód o wartości 60 tysięcy złotych"  Hahahahaha, nie no kurwa. W sumie, to nie ma co się śmiać z tragedii ludzkiej. XD

Sukinsyn.. a ja Lanosem z 97 jeżdze XD

 

Nie żal mi frajerów...

 

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał:

Nie żal mi frajerów...

Żebyś wiedział, przecież się nie przeprowadzała z kontynentu na kontynent, namiar mieli. Skoro stać ich na prezent za 60k, to nie potrafią odebrać swojego? Za 60k to małą armię bym zorganizował, a pani by zmieniała pampersy. Zasrane beciaki. Prawda jest taka, że liczenie na policję czy prokuraturę to frajerstwo, nie chodzi mi o donoszenie, lecz o skuteczność takiej formy ratunku. 

 

Cała sytuacja jest jak wkładanie wiadomo czego do terrarium z wężami i liczenie na szczęśliwy finał. Głupota goni głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego materiału wynika, że policja zareagowała dopiero, jak media się zainteresowały sprawą i skala pokrzywdzonych już wyjebała w kosmos. 

 

Sprawa skończy się tak, że znowu zawiasy dostanie. To jest pewne, jak w banku. Dadzą nadzór na pół roku i chuj, dalej to samo będzie robiła tylko w innym mieście. 

 

Parodia wymiaru sprawiedliwości. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Przestroga dla mężczyzn, o której warto pamiętać. Czerwone lampki aż błyskały: rozwódka, 40 lat, matka 2 gówniaków, portal randkowy, duże potrzeby finansowe, nimfomanka. 

Tym mężczyznom chyba się nie zapaliła lampka ,albo styki przerwało z nadmiaru emocji nawet jeden z nich na urodziny kupił jej auto za 60 tyś to już level hard kukolda?

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 7:30, nie wiem czy zwróciliście uwagę jak się tłumaczy policjantka!!! Tak, policjantka!!! Pierwsze zgłoszenia wpłynęły do nich w 2017 roku, zgłosiło się pięciu, tak dokładnie pięciu, panów i opowidzieli co się stało i wskazali też dokładnie kto to zrobił. Policja mimo iż owa Magdalena Ś. jest im znana i ma jak powiedziano w materiale dość pokaźną kartotekę głównie przestępstw przeciwko mieniu, to potrzebowała twardszych dowodów na podjęcie działań. Owymi twardszymi dowodami okazało się nie więcej pokrzywdzonych mężczyzn, tylko wizyta telewizji oraz jak tak policjantka tłumaczy pod koniec filmu podanie środków odurzających małoletniemu. Wtedy działania naszych bohaterskich stróżów prawa przyspieszyły i po ledwie kilku dniach kobietę aresztowano. 

 

#piekłokobiet

 

Przychylam się do tego, że nie dostanie maksymalnej kary i jak dobrze pójdzie po roku czy dwóch wyjdzie za dobre sprawowanie. Stawiam na zawiasy, bo ma "tzipę" oraz nieleczoną anginę.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Krugerrand said:

nie wiem czy zwróciliście uwagę jak się tłumaczy policjantka!

Około 6.20 jest powiedziane, że "wybierała na ofiary mężczyzn żonatych albo mających partnerki". Dlatego też:

- Policja miała "ofiary" kolektywnie w czterech literach

- Sądy dadzą zawiasy, i może jakąś minimalną grzywnę (prędzej za niepłacenie czynszu jej coś wklepią)

- tzw. "opinia społeczna" mrugnie do niej oczkiem że "jakby byli wierni, to nic by im się nie stało" - tak, @mac, bo w oczach społeczeństwa mąż odpalający Tindera jest skończonym kawałem gnoja, tak jak żona dająca dupy na boku

 

Zbiorowisko "ofiar" powinno się cieszyć, że skończyło się na stratach finansowych, a nie na złapaniu na alimenty, zakażeniu STD lub HiV, szantażu zdjęciami i grubych wyłudzeniach kasy itd. - dostali lekcję życia stosunkowo niskim kosztem. Najbardziej zaś ciekawi mnie, ile z tych żon i partnerek, postanowiło po "ujawnieniu" przestępstwa złożyć pozew o rozwód (99.999% wina męża orzeczona), lub też wymiksować się z konkubinatu (tutaj - kwestia "utraty poziomu życia" Pań, kontra ich skłonność do "wybaczenia").

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kespert napisał:

wybierała na ofiary mężczyzn żonatych albo mających partnerki

 

13 godzin temu, sleepwalking napisał:

Na urodziny kupiłem jej samochód o wartości 60 tysięcy złotych"

 

14 godzin temu, Morfeusz napisał:

nimfomanka. 

 

Musiała być dobra w łóżku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Musiała być dobra w łóżku.

Na pewno musiała być mistrzynią w te klocki by tak urobić tych kolesi.

 

Znając życie zapewne już nieźle 'działa' na co bardziej wyposzczonych gliniarzy w tym areszcie śledczym po nocy dając dupki/ssając komu trzeba.

Potem wystarczy to samo zrobić z jakimś wpływowym ławnikiem/sędzią i sprawa załatwiona. Też stawiam na max zawiasy + dozór w obrączce z pół roku.

 

- "Kochanie a co Ty tam masz na kostce"

- "A to nic skarbie, to taka fikuśna biżuteria, pompuj dalej..." ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.