Skocz do zawartości

Dziewczyna na tiktoku promuje stronę, gdzie kobiety mogą umawiać się z kryminalistami


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Porządna dawka blackpilla. Wchodzicie na własną odpowiedzialność.

https://streamable.com/eh6cs1

PS. Sorry za "promuję" w nazwie - powinno być "promuje"

 

Takie kwiatki też trzeba pokazywać by większa liczba nieświadomych mężczyzn przekonała się ,że kobity nie lecą na mistyczne wnętrze no chyba ,że portfela

a na Bad Boy, którzy będą dostarczać masę emocji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z dawnej pracy który siedział za morderstwo kiedyś między wierszami wspomniał, że małolatki do niego przyjeżdżały na widzenia. Nic nowego.

 

Z głośniejszych spraw przypomina się Jeremy Meeks, kryminalista, obecnie model, na którego panie zbierały pieniądze.

Z pl podwórka jeden z uczestników jakiegoś show z modelami w przeszłości dopuścił się gwałtu i w trakcie programu to wyszło na jaw, po czym został z niego usunięty.

Sporo kobiet pisało, że czemu jest karany za coś co miało miejsce już dawno temu i tak dalej.

 

Jak widać, efekt halo [inaczej "efekt aureoli"] może pomóc w niewyobrażalnej skali.

Aż niektórym wyłącza się instynkt samozachowawczy. ;) 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu istniało forum gdzie nasze kochanie panie wymieniały się doświadczeniami z wakacji w Egipcie i Turcji, podawały imiona i dawały opisy tamtejszych orientalnych panów, a to przystojny kelner z duża pałą, a to umięśniony rybak bla bla bla....

 

 

Każda swój wakacyjny romans uważała za wyjątkowy, najlepsze były sytuacje gdzie wynikało jasno z opisu, że kilka pań pukał ten sam pan, czasem w różnych sezonach czasem w czasie jednego.

 

Wtedy zaczynały się cyrki, starały się sobie wzajemnie udowodnić, że to przypadkowe podobieństwo i że Ahmed Sylwii to nie Ahmed Moniki, że ich wakacyjny romans był wyjątkowy i z miłości :D 

 

Większość z tych pań to były mężatki ;) 

 

  • Like 5
  • Haha 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

Kilka lat temu istniało forum gdzie nasze kochanie panie wymieniały się doświadczeniami z wakacji w Egipcie i Turcji, podawały imiona i dawały opisy tamtejszych orientalnych panów

 

Gdzieś o tym czytałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IBRA tak, bo one musiały odpocząć od domu, męża i dzieci xD 

 

Wielu beciaków daje się wkręcić na takie teksty.

 

Znam nawet jednego co nie był tak ufny i wysyłał z żoną swoją matkę żeby jej pilnowała. 

 

Niewiele to dało, bo jeden orientalny Pan zagadywał teściową w barze i prawił starszej panie komplementy, a w tym czasie dwóch jego kumpli obracało synową w pokoju hotelowym.

 

Beciak czekał później z utęsknieniem na trzecie dziecko bo żona zaszła w krótce po powrocie (oficjalna wersja pani), tyle że urodziło się oliwkowe, taka niespodzianka była ?    

  • Like 3
  • Haha 14
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma to bulwersować? Nie jeden artykuł już był o listach miłosnych do morderców w więzieniu. Któraś nawet wyszła za mąż i miała dziecko.

Nie masz alfa samca nad brutala z siekierą.

Z osobistego życia znałem panią doktor w związku z gościem który do Legii Cudzoziemskiej kiedyś uciekł. Nawet córce się podobało, bo dom był "silną ręką prowadzony".

 

https://www.washingtonpost.com/crime-law/2018/12/22/hes-jailed-life-after-murdering-his-wife-kids-so-why-do-women-send-him-love-letters/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza naturę kobiet. Jedne mniej, drugiej bardziej ale ciągną do bad boyów, wiele nawet do tych z ciężkimi wyrokami. Czemu tu się dziwić? W drugą stronę stereotypowo uznaje się, że mężczyźni chcą mieć w łóżku dziwkę. I ja się z tym zgadzam, znam też zdanie wielu kumpli, którzy mają tak samo. U kobiet ciągoty do zbójnickiej natury były, są i będą. One pójdą na ten swój marsz aborcyjny ze swoim posłusznym sebkiem w rurkach, będą krzyczeć o prawach kobiet, poszanowaniu, a mokre sny będą miały z podpakowanym kryminałem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej wcale się im nie dziwię. Tradycyjna męskość jest w kryzysie, model mężczyzny się mocno zmienia, coraz bardziej pojawiają się niebinarni, wypicowani instagramowi nosiciele jąder, toż to jak koleżanki, a nawet gorzej, bo ostatnie marsze pokazują, że współczesne kobiety potrafią być mocno agresywne i bardziej męskie od tych przydupasów, których na marsze ciągają. 

 

A natura się nie zmienia. Ma w dupie instagramowe mody i wymyślanie 50 nowych płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdzie rodzice takiej idiotki. To mnie zawsze najbardziej zastanawia. 

 

Albo pojawiają się prośby o poszukiwanie zaginionej, a później się okazuje, że z cyganami się ruchała przez cały tydzień. Niedawno czytałem coś podobnego. 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac bardzo częste, że młode dziewczyny idą w tango na tydzień lub dwa z nowo poznanym gościem, a rodzice włosy rwą i angażują służby żeby znaleźć uciekinierkę. 

 

Później się okazuje, że córka oddawała sie rozkoszom ciała z nowo poznanym badboyem, a czasem i z kilkoma.

 

Później mamusie często namawiają córkę, żeby gwałt zgłosiła, co by młoda łatki puszczalskiej nie dostała - lepiej być ofiarą niż puszczalską :D  

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K: Jeśli nie zarabiasz 15k netto to wypierdalaj.

M: Słuchaj kurwo, nie po to 3 lata puchy odsiedziałem żebyś do mnie tak mówiła.

K: Łaaaał, byłeś w więzieniu a za co?

M: Za gwałt i morderstwo.

K: ŁAAAAAAŁ! Aha to nie wiedziałam, co robisz w środe?

  • Like 4
  • Haha 9
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mosze Red said:

Później się okazuje, że córka oddawała sie rozkoszom ciała z nowo poznanym badboyem, a czasem i z kilkoma.

Widziałem inny schemat, wyjazd z koleżankami do Egiptu/Hiszpanii a rok później narzeczony/mąż i dzieciak w drodze. Taka akcja wyszalenia się zanim się białą suknie przywdzieje i poudawa niewinną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koko564 napisał:

Składam ręce do stwórcy tego świata żeby usunął na zawsze tik toki instagramy i te wszystkie gówna tindery bo niszczy to kobiety bardziej niż narkotyki i alkohol.

 

Tak to rozwiązałoby większość problemów. Sam już rok temu usunąłem wszystkie media, zastanawiałem się czy warto się odcinać. I tak, warto. Z każdym dniem cieszę się, że nie mam już tych wszystkich społecznościowych zjadaczy czasu które propagują patologie i wyśmiewają dobre wzorce. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Dziewczyna na tiktoku promuje stronę, gdzie kobiety mogą umawiać się z kryminalistami

Stop making stupid people famous.

Kurwa. Laska mogłaby gadać o masie mądrych rzeczy i nikt by nie słuchał co gada.

Laska poliże kibel na tiktoku - piszą o niej media na całym świecie.
Laska będzie reklamować portal do randek z kryminalistami? Napisze o niej masa wykopków i wyląduje na bs.

Dochodzę do wniosku ze ideałem kobiety jest atencyjny szon bo gdziekolwiek się nie pojawi to wszyscy koncentrują się na nim..
 

Edytowane przez Libertyn
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

@Libertyn trzeba piętnować patologię ;) 

Gówno z tego piętnowania wychodzi. Tak jak ta laska od lukszury gerl.
Dzięki napiętnowaniu ma jeszcze więcej obserwujących stulei.
W Rzymie jak kogoś chciano udupic to stosowano Damnatio Memoriae.
Nie mówimy, nie piszemy, nie zamieszczamy wizerunków. 
A dziś? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn głównie jak chciano udupić kogoś co mocno za mordę trzymał i po jego śmierci dopiero ;) 

 

Zamilczeć się nie da, trzeba piętnować i tyle.

 

Tyle, że twoje środowisko jest najgorsze bo daje przyzwolenie i piętnuje piętnujących, wymyśliliście jakieś  slutszejmingi i inne podobne pato - terminy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Libertyn napisał:

Nie mówimy, nie piszemy, nie zamieszczamy wizerunków.

 

To dziś już nie zadziała. Mówić trzeba, by nie było przekonania, że poperfumowanie gówna zamienia go we fiołka i wszyscy powinni rozkoszować się tą piękną, fekalną wonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.