Skocz do zawartości

Dziewczyna na tiktoku promuje stronę, gdzie kobiety mogą umawiać się z kryminalistami


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej wiedzieć i rozpoznawać patologiczne zachowania dla własnego bezpieczeństwa. To nie chodzi o laski tylko nasze bezpieczeństwo i ochronę interesów. Im więcej patologicznych zachowań poznamy, tym lepiej się przed nimi zabezpieczymy, nawet mentalnie, że coś takiego jest możliwe. Człowiek, który gówno wie i gówno widział zawsze się dziwi, jak coś "niedobrego" go spotka. Ludzie żyją po 70-80 lat i gówno wiedzą o rzeczywistości, wszystkiemu zaprzeczają, świat jest dobry, a aniołki w niebie śpiewają, ja pierdolę. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakiś zwykły chłopak z sąsiedztwa ją narysował, to pewnie zostałby wyśmiany i odesłany na drzewo, ale kryminalista to co innego;)

 

A tak na marginesie to faktycznie nie opisujmy, nie oceniajmy tych idiotek, bo poczują się urażone oraz zdyskryminowane, że ktoś nazwał to po imieniu. Nie znasz nie oceniaj:P

 

Heheszki - najlepsze znaleziska i wpisy od robsosl o #heheszki w Wykop.pl

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

To dziś już nie zadziała. Mówić trzeba, by nie było przekonania, że poperfumowanie gówna zamienia go we fiołka i wszyscy powinni rozkoszować się tą piękną, fekalną wonią.

Nie ważne jak gadają, ważne by gadali.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie korzystający z usług div, a później wymieniający się doświadczeniami na forach... To już spoko? Idziemy do profesjonalistek z różnych względów, a najczęściej tylko po to, żeby spuścić z krzyża, lub kolejny raz przypomnieć sobie, że seks jest spoko, ale nie aż tak jak nam się wydawało przed tym, jak już sobie ulżymy.

Kto jeśli nie profesionalistka zrobi to najlepiej? Albo w naszych przypuszczeniach/nadziejach tak będzie? Bez emocji, zaangażowania, użerania się. Płacimy - dostajemy.

U tych babek też chodzi tylko o seks z możliwie najseksowniejszym/pociągającym partnerem... Ale jeśli wierzą w moc własnej magicznej cipy, że przerobią danego delikwenta na swoją modłę, to wtedy tylko pozostaje pogratulować rozumu. 

Mam wrażenie, że kompleksy nie pomagają wam się zdystansować do świata i życia... Dajcie sobie na luz, zamiast podniecać się ciągle tymi samymi tematami. 

 

Potępiać dla wspólnego dobra można wszelkiego rodzaju sipmów, spermiarzy i kuków. Działania tych żenujących istot rujnują rynek matrymonialny i wywracają wszystko do góry nogami, a nie kolejna pizda, która urodziła się głupia i sczeźnie głupia i nikt po takiej nie zapłacze.

 

Pytanie do typów, którzy się tak pienią. Kto was bardziej jara? Uległa kura domowa, czy uwodzicielska seksbomba, która pewnie z niejednego pieca chleb jadła... Pytam w kontekście jendorazowego bzykania do zapomnienia, a nie relacji... ofc. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Znajomy z dawnej pracy który siedział za morderstwo kiedyś między wierszami wspomniał, że małolatki do niego przyjeżdżały na widzenia. Nic nowego.

 

Z głośniejszych spraw przypomina się Jeremy Meeks, kryminalista, obecnie model, na którego panie zbierały pieniądze.

Z pl podwórka jeden z uczestników jakiegoś show z modelami w przeszłości dopuścił się gwałtu i w trakcie programu to wyszło na jaw, po czym został z niego usunięty.

Sporo kobiet pisało, że czemu jest karany za coś co miało miejsce już dawno temu i tak dalej.

 

Jak widać, efekt halo [inaczej "efekt aureoli"] może pomóc w niewyobrażalnej skali.

Aż niektórym wyłącza się instynkt samozachowawczy. ;) 

To nie do końca ten efekt. One nie lecą na bandytów pomimo bandytyzmu, lecz ze względu nań. Po więcej odsyłam na swojego blogaska: 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, 2macz napisał:

To nie do końca ten efekt. One nie lecą na bandytów pomimo bandytyzmu, lecz ze względu nań. Po więcej odsyłam na swojego blogaska: 

 

Chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem. ?

Wiadomo, że cechy ciemnej triady są atrakcyjne dla kobiet, ale nie o to chodziło.

 

Odnosząc się do przykładu, który wymieniłem we wcześniejszym poście:

 

Koleś model, przystojny, gwałciciel = kobiety z automatu go bronią.

Koleś wyglądający jak pół dupy z za krzaka gwałciciel = uczucie odrazy, banicja społeczna.

 

Czyli, efekt halo w praktyce. Ale rozumiem, co masz na myśli.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli chcą robić sobie krzywdę to droga wolna pod warunkiem, że mi to nie szkodzi w żaden sposób.

 

Dobrze, tobie nie szkodzi, ale problemem jest fakt, że prędzej czy później będą szukać jakiegoś kukolda i właśnie dlatego należy każdy przykład spaczenia oraz patologii nagłaśniać. Bracia takie zjawiska analizują pod względem psychologicznym pacjentki aby na przyszłość oszczędzić nam przykrości, zdrowia, nerwów pokazując nam schematy działania takiego rodzaju cór Koryntu i odpowiedniej drogi obrony przed nimi.

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Tak swoją drogą przypomniał mi się ten film. Polecam. :D

 

Śmiesznie bo do takich samych wniosków doszedłem. Jakby nie patrzeć feminizm nie jest ruchem walczącym o równouprawnienie kobiet a po prostu politycznych ugrupowaniem promujący żeńską strategie seksualną. Dlatego uważam, że ten ruch to jeden z głównych powodów powolnego upadku cywilizacji. Dodatkowo twierdzę, że nie pierwszy raz coś takiego się dzieje dlatego powstał patriarchat jako forma kontroli kobiecej seksualności w celu utrzymania stabilizacji i rozwoju cywilizacji. Tylko nikt nie spisał powodów, po prostu spisano prawa.

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Redbad napisał:

To tylko potwierdza naturę kobiet. Jedne mniej, drugiej bardziej ale ciągną do bad boyów, wiele nawet do tych z ciężkimi wyrokami. Czemu tu się dziwić? W drugą stronę stereotypowo uznaje się, że mężczyźni chcą mieć w łóżku dziwkę. I ja się z tym zgadzam, znam też zdanie wielu kumpli, którzy mają tak samo. U kobiet ciągoty do zbójnickiej natury były, są i będą. One pójdą na ten swój marsz aborcyjny ze swoim posłusznym sebkiem w rurkach, będą krzyczeć o prawach kobiet, poszanowaniu, a mokre sny będą miały z podpakowanym kryminałem. 

Co innego mieć w łóżku kobiet co sie tylko tam zachowuje jak dziwka - twoja prywatna. A co innego mieć kryminała 24h/7dni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucjusz napisał:

Jeżeli chcą robić sobie krzywdę to droga wolna pod warunkiem, że mi to nie szkodzi w żaden sposób.

 

Tragedią jest to, że z nimi sypiają, ale kasę chętnie brałyby od państwa. Bo każdemu wg. potrzeb wg. lewicowego piep.... . Tylko, że na te podatki zrzucają się faceci, którymi te księżniczki gardzą jako potencjalnymi partnerami. Po co ma się spotykać laska z nudnym informatykiem, kiedy może dzięki systemowi mieć jego kasę i a bawić się z badboyem. Przecież to jej prawo, by się realizować, a żyje się raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

 

Koleś model, przystojny, gwałciciel = kobiety z automatu go bronią.

Koleś wyglądający jak pół dupy z za krzaka gwałciciel = uczucie odrazy, banicja społeczna.

 

 

Ani Trynkiewicz nie był ponadprzeciętny z urody (raczej zwyczajny) ani taki Charles Manson (imho półdupek zza krzaka, do tego z oczu mocny świr). Inni szatani są tu czynni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Z głośniejszych spraw przypomina się Jeremy Meeks, kryminalista, obecnie model, na którego panie zbierały pieniądze.

Z pl podwórka jeden z uczestników jakiegoś show z modelami w przeszłości dopuścił się gwałtu i w trakcie programu to wyszło na jaw, po czym został z niego usunięty.

Sporo kobiet pisało, że czemu jest karany za coś co miało miejsce już dawno temu i tak dalej.

Tutaj nie chodzi o to, że byli przestępcami. Akurat  tutaj chodzi tylko i wyłącznie o wygląd. Gdyby byli brzydcy to by  mieli ich w dupie a po wyjebaniu tego drugiego z programu nikt by nie miał żalu.

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Znajomy z dawnej pracy który siedział za morderstwo kiedyś między wierszami wspomniał, że małolatki do niego przyjeżdżały na widzenia. Nic nowego.

Jakies zupełnie obce malolaty? Jeśli tak to skąd wiedziały o jego istnieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kurna jeszcze nikt nie wspomniał tu choćby o niej? 
https://www.flynerd.pl/
Dziewczyna robi cholernie dużo dobrej pracy, generuje masę wartościowego contentu. Wspiera jak może początkujących devów.
Podobnie autorka tego bloga:
https://patolodzynaklatce.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tonieja napisał:

Ani Trynkiewicz nie był ponadprzeciętny z urody (raczej zwyczajny) ani taki Charles Manson (imho półdupek zza krzaka, do tego z oczu mocny świr). Inni szatani są tu czynni. 

 

Tutaj w komentarzach znalazłbyś sporo [o ile nie zostały usunięte] postów wybielających/umniejszających winę tego człowieka:

https://www.facebook.com/tvn24pl/posts/10157869786461485

 

Znajdź mi post albo artykuł o trynkiewiczu, gdzie nieironicznie kobiety w sporej ilości pisały posty na jego temat w których go bronią.

Bo mogłem coś przeoczyć.

 

Nie napisałem, że żadna kobieta nie zainteresuje się nim [wiem, że się ożenił], czy, że nie zostanie w jakimś sensie "symbolem popkultury".

Manson podobnie, wiem, że też miał młodszą żonę, ale w dalszym ciągu nijak się to nie kłóci z tym co wcześniej w tym wątku napisałem.

 

Z mojej strony EOT. ?

3 godziny temu, fikakowo napisał:

Tutaj nie chodzi o to, że byli przestępcami. Akurat  tutaj chodzi tylko i wyłącznie o wygląd. Gdyby byli brzydcy to by  mieli ich w dupie a po wyjebaniu tego drugiego z programu nikt by nie miał żalu.

 

O tym właśnie pisałem.

3 godziny temu, fikakowo napisał:

Jakies zupełnie obce malolaty? Jeśli tak to skąd wiedziały o jego istnieniu?

 

Domyślam się, że znajome i znajome znajomych. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 15:45, prod1gybmx napisał:

A panowie korzystający z usług div, a później wymieniający się doświadczeniami na forach... To już spoko?

To płatny seks, jedna osoba świadczy usługi, druga korzysta. 

 

Tu natomiast, kobiety szaleją za kryminalistami, jednocześnie mówią "bądź sobą, wygląd nie ważny, pieniądze nie ważne liczy się serce" i młode chłopaki słuchają i uznają to za prawdę.

Dementi, porównanie nie trafione. Klienci się nie zakochują w prostytutkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 22.01.2021 o 11:31, Strusprawa1 napisał:

Porządna dawka blackpilla. Wchodzicie na własną odpowiedzialność.

https://streamable.com/eh6cs1

PS. Sorry za "promuję" w nazwie - powinno być "promuje"

 

Po zobaczeniu tego czuję się tak, jakbym dostał czymś ciężkim i twardym w głowę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.