Skocz do zawartości

Covid - rozwalić rolnictwo


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj autor w bardzo logiczny i spójny sposób wyjaśnia do czego ma doprowadzić pandemia. Jest to powód aby rozwalić rolnictwo. Czyli 3 sektor w strukturze zatrudnienia. Po prostu chcą ludzi wykurzyć ze wsi do miasta w celu zwiększenia kontroli nad ludźmi. Jaki ma sens jedzenie mięsa czy też warzyw wychodowanych w probówce? Jakie macie poglądy na ten temat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie dramatyczne podkłady muzyczne w tego typu w filmach, ponieważ to bardzo mocno działa na emocje co skutkuje osłabieniem myślenia analitycznego i racjonalnej oceny przedstawianych informacji. Celowy zabieg w filmach propagandowych. Ten film ma głównie na celu wzbudzić strach w odbiorcy, wyłączyłem po 34 sekundach.

Edytowane przez Lucjusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, xander99 napisał:

Po prostu chcą ludzi wykurzyć ze wsi do miasta

Tutejszy prorok długowłosy twierdzi z kolei, że pandemia jest po to, żeby wykurzyć ludzi z miast na wieś. Żeby wszyscy uprawiali cukinię.

 

Komu wierzyć? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi!

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, xander99 napisał:

Jakie macie poglądy na ten temat.

 

Takie, że to brednie. Tzw. Wielki Reset to obecnie najpopularniejsza i najbardziej nośna z teorii spiskowych. Każdy, czy duży czy mały szurski kanał chce się ogrzać w blasku tej paranoi. Najlepsze zdanie z tego filmiku brzmi "głęboki research w tym zakresie prowadzi amerykański youtuber Krystian" : )

 

No litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

 

Takie, że to brednie. Tzw. Wielki Reset to obecnie najpopularniejsza i najbardziej nośna z teorii spiskowych. Każdy, czy duży czy mały szurski kanał chce się ogrzać w blasku tej paranoi. Najlepsze zdanie z tego filmiku brzmi "głęboki research w tym zakresie prowadzi amerykański youtuber Krystian" : )

 

No litości.

A odbicie w kształcie litery "K"? (uwalenie drobnych przedsiębiorców i bycie na garnuszku państwa i zideologizowanych lewackich korporacji) A nowa normalnośc? (zapowiadana przez pinokia. Nowa, czyli nie stara, "normalna" normalność). A wywłaszczanie Polaków pod postacią podatku katastralnego, który wymusi na wielu zaciąganie hipoteki odwróconej? To wszystko brednie? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w zasadzie to wszystko są już fakty a nie teorie spiskowe, co bardziej przerażające, że wciąż są ludzie którzy tego nie widzą. Niektóre mają już grubo po naście lat choćby kasacja polskiego rolnictwa od momentu wejścia do UE. Tą historię opisać to praca doktorska by powstała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nasi pejsaci koledzy też byli zapewniani przed śmiercią, że idą się umyć, a potem w dalszą drogę. Jak się skończyło, doskonale wiemy (a jak ktoś jest debilem i nie wie, to prosze bardzo: https://ciekawostkihistoryczne.pl/2019/02/23/co-wmawiano-zydom-wywozonym-do-obozow-smierci/). Tak samo dzisiaj mnóstwo osób nadal żyje w bańce, póki micha pełna (oczywiście, mam świadomość, że wojna wygląda trochę inaczej i moje porównanie może jawić się jako nieproporcjonalne). Mnie jest dobrze, na moją sytuację finansową restrykcje nie wpływają, w dupie mam hotelarzy i restauratorów. Poliniacy zatomizowani jak nigdy wcześniej, pochłonięci własnymi partykularyzmami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Personal Best napisał:

Też mam poglądy lewicowe. Dlatego, za  najlepszego ministra w powojennej Polsce, uważam sp. Mieczysława Wilczka z PZPR.

Ja tam nie wiem. Wiem że często ministrami są idioci. Mimo wszystko cieszę się że nie ma u nas problemów w stylu uzależnienia rolnictwa od jednej korporacji wskutek użycia herbicydu tejże. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Covidianin, nie wierzę w żadne systemowe plany ubicia drobnych firm, to zwykła głupota obecnej władzy, potykajacej się o własne nogi. Nie będzie firm, nie będzie podatków. Więc to tak nie zadziała. Duzi zagraniczni gracze sa z reguły na tyle zoptymalizowani podatkowo, że promil swych należności płacą w PL. Z nich nie starczy na budżet. A otwieranie się w lockdownie mnie zupełnie  nie dziwi, bo nawet lockdown ta władza spieprzyła, nie wprowadzając stanu wyjątkowego. Gdybym sam prowadził biznes tego typu i nie miał co żreć z uwagi na restrykcje, też bym to zrobił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ObliterarorSama deklaracja o odbiciu w kształcie litery ,,K" jeszcze nie świadczy o planie uwalenia drobnych przedsiębiorców, ale wskazuje na akceptację takiego następstwa przez premiera. Przecież wystarczy otworzyć gospodarkę, nic prostszego. Zakażeń coraz mniej, zgodnie z jesiennymi deklaracjami już dawno wszystko winno wrócić do względnej normalności. A czemu nie wraca? Bo to technokratyczni socjopaci, którym spodobało się przejęcie - w pierwotnym zamierzeniu - tymczasowej władzy dyktatorskiej. Ciężko nadal podtrzymywać przeświadczenie, że to tylko pajace przy korycie. Dopływają do nich głosy z różnych środowisk, a oni z uporem maniaka słuchają jedynie jakiegoś niewiarygodnego wirusologa Guta czy utrzymanka Pfizera - Simona, którzy mają mocno zawężony pryzmat i nie umią w gospodarkę. No chyba że jest coś, o czym nie wiemy i faktycznie jest plan całkowitego przemodelowania stosunków własnościowych.

Mam jednak nadal nadzieję, że będzie dokładnie tak jak mówisz. 

A co do tego, że władza spieprzyła lockdown, to myślę, że oni doskonale zdają sobie sprawę z bezprawności nałożonych ograniczeń. Jeśli nie od początku, to przynajmniej od momentu zapadania wyroków sądów powszechnych uchylających mandaty za łamanie restrykcji oraz wyroków wojewódzkich sądów administracyjnych lawinowo umarzających kary administracyjne nakładane przez sanepid. Władzą na pewno kierowało ograniczenie czasowe stanu wyjątkowego, wynikające z Konstytucji. Bezprawny lockdown można podtrzymywać w nieskończoność, a stan nadzwyczajny można wprowadzić na maksymalnie parę miesięcy i przedłużyć raz plus łatwiej jest uzyskać odszkodowanie za straty majątkowe (ale przecież to nie problem, bo to Skarb Państwa wypłaca, czyli podatnik..)

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy bedziemy jesc mieso czy robaki .Tu chodzi o wyeliminowanie prywaciarzy i uzaleznienie rynku od korporacyjnej paszy dla ludzkiego .... .Wprowadza zakaz uboju zwierzat pod etycznym pretekstem ( kroczkami ) i zniszczenia naturalnych produktow roslinnych i zastapieniu ich patentami (gmo) .Po tym zabiegu dyskontowe pasniki dla gawiedzi proponowac nam beda juz tylko jedna sluszna opcje .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że korporacjom jest ciągle mało. Ale mają jeden problem, po prostu korporacje też cierpią na wbudowany w nie deep state. Natomiast małe firmy nie mają tego problemu, działają szybciej i mimo kuli u nogi jaką jest państwo wciąż są skuteczniejsi. Często gęsto zwróćcie również uwagę, że na końcu nieporadnej korporacji finalną robotę wykonują właśnie drobni ogarnięci prywaciarze. Technokraci nawet tego nie widzą, że jak rozwalą prywatkę to upierdolą również gałąź na której siedzą. Znakomita część korpo również pierdolnie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To całe gówno związane z COVID-19 może być wykorzystane do udupinia nie tylko danego zakładu ale jak jest mowa we filmie całej gałęzi gospodarki i absoluitnie się z tym zgadzam.

Ptasia grypa była i świńska i pomór krów itd i to wszystko fejkowe się okazało.

Grypa, grypa, grypa, szczep się, szczep się, szczep się tak mówią w telewizorze...

P.S.

Po tym co się teraz wyprawia(pranie mózgu ludziom informacjami w mediach) i skutkami tego, to uważam że ten świat już nigdy nie wróci do normalności :( 

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 18:15, xander99 napisał:

Tutaj autor w bardzo logiczny i spójny sposób wyjaśnia do czego ma doprowadzić pandemia. Jest to powód aby rozwalić rolnictwo. Czyli 3 sektor w strukturze zatrudnienia. Po prostu chcą ludzi wykurzyć ze wsi do miasta w celu zwiększenia kontroli nad ludźmi. Jaki ma sens jedzenie mięsa czy też warzyw wychodowanych w probówce? Jakie macie poglądy na ten temat.

 

Plandemia to ogólnie pretekst do zniszczenia gospodarki, prywaty, własności, zniewolenia ludzi, ograniczenie wolności, swobody czy praw.

NWO to nie wymysły szurów czy foliarzy to już się dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL  Ale przecież nie potrzeba do tego wszystkiego, o czym mówisz, implementowania NWO. Można zrobić to na poziomie państwowym (vide Korea Północna czy inne dyktatury). A to, że się dzieje, to oczywiste. Pytanie, czy jest to rezultat tego, że poszczególnym rządom spodobała się "tymczasowa" władza dyktatorska, czy może istnieje globlany spisek i rzeczone rządy są kukiełkami rodów pozostających w cieniu. Nigdy się tego nie dowiemy. Więcej - wiedza taka nie jest do niczego potrzebna. Posługując się samymi faktami, wyciągamy konkluzję, że rugowanie z praw gwarantowanych konstytucyjnie jest trendem ogólnoeuropejskim.

A to, że ludzie śmieją się z NWO, mnie wcale nie dziwi. Wystarczy posłuchać pajaca Janusza Zagórskiego z ntv (tajnego współpracownika, btw), co wygadywał o Qanonie. Własnie takie matoły usypiają czujność społeczeństwa, zapewniając nas, że samo się coś zrobi. Że Trup zaaresztuje bergolniętego, hanksa, gatesa i innych, i siły światła zwyciężą nad deep statem. A wy, debile, czekajcie grzecznie przed monitorkami, róbcie jakieś afirmacje, medytacje, podnoście wibracje, wysyłajcie miłość w kosmos i będziemy w 5d, gdzie ludzie nie mają ciał i zwierzontka nie som smutne, bo ich nie zjadajo. Jprld

Edytowane przez Covidianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.