Skocz do zawartości

Odpaliłem kolejną z rzędu toksyczkę - przestroga dla braci


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Jakiś kwartał temu poznałem dziewczynę na Badoo. 29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem. Ogólnie niezła panna. Gadaliśmy, gadalismy, ona inicjowała kontakt, zagadywała, od razu napalona, wysyłała mnóstwo zdjęć w bikini (mam cała galerię), dzwoniła, gadała o bzykaniu, chciała podtrzymywać kontakt. Przyjeżdzała do mojego miasta, spaliśmy ze sobą parę razy. Ale w tym edenie było sporo goryczy.

 

Pomiędzy tymi przyjemnymi momentami Pani od początku wykazywała: shit testy na potęge (które ja akurat zdałem), foszki, fochy, male awanturki (po których sama się odzywała, co było konsekwencją zdania shit testów). Parę razy urywałem z nią kontakt, ale potem sama zagadywała, co ja wykorzystałem na spotkaniu.

 

Ale ostatnio przeszła samą siebie. Mieliśmy się ustawić na sobotę. Jej pasował piątek, ja nie mogłem. Milczenie kilka dni. Foch. W końcu się zgadaliśmy i mega awantura. Nic nie docierało. Cała lawina manipulacji, projekcji, wykręcania kota ogonem. Tyle nerwów co można zjeśc przy takiej kobiecie to głowa mała. Po tym wszystkim napisałem pani, że rezygnuję z tej relacji i żeby się zastanowiła nad sobą. Pozdowiłem ją, cześć.

 

Tu apel dla młodszych i niedoświadczonych braci: za każdym plusem stoi jakiś minus. Za każdym. Za wszystko trzeba będzie zapłacić, ale jeżeli już chcesz przyjacielu w to grać jak ja, to musisz utrzymywać twardą ramę. Kobiety będę Cię bombardować testami i epitatami, ale jak to zdasz to będziesz miał chociaż fajny seks.

 

A na dłuższą relację to od poczatku wyczujesz, że to nie ten target - tak jak tutaj. Piszę, bo wielu Braci by się w niej od razu zadurzyło (wybitna manipulantka). Ku przestrodze ;)

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jankowalski1727 zmienił(a) tytuł na Odpaliłem kolejną z rzędu toksyczkę - przestrogda dla braci
10 minut temu, Lucjusz napisał:

Gdyby oksymoron miał swój hymn, właśnie tak by brzmiał.

Lepiej bym tego nie ujął.

46 minut temu, jankowalski1727 napisał:

ale jak to zdasz to będziesz miał chociaż fajny seks.

Jesteś pewien? Czy naprawdę warto się męczyć z jakąś toksyczną pijawką dla kawałka zużytej cipy?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Jakiś kwartał temu poznałem dziewczynę na Badoo. 29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem

A czego Ty się spodziewałeś? Jesteś już trochę na forum więc zakładam że masz choć minimalną wiedzę na temat samotnych matek. I to jeszcze rozwódek. A temat ten walkowany w co drugim poście. Więc spytam. 

Czego nie rozumiesz? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to oksymoron, bo rozwódka to domniemany szur, zwłaszcza jak jest z dzieckiem. Mówiąc "dobra panna" miałem na myśli wygląd i temperament, na punkcie którego WIELU BRACI WY ZWARIOWAŁO. 

To jest istota mojego tematu. Jak nie dać się podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem.

Ja bym wolał iść do prostytutki, proste, zapłacić 150-200 złotych, w trakcie rozwodu, więc nie wiesz , co było przyczyna, znam przypadek, że gość bzykał dziewczynę, która rozwodziła się i dostał po mordzie od gościa, z którym ta dziewczyna rozwodziła się, potem to wykorzystał w sądzie przeciwko niej, że posuwał ją inny koleś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

Ja bym wolał iść do prostytutki, proste, zapłacić 150-200 złotych, w trakcie rozwodu, więc nie wiesz , co było przyczyna, znam przypadek, że gość bzykał dziewczynę, która rozwodziła się i dostał po mordzie od gościa, z którym ta dziewczyna rozwodziła się, potem to wykorzystał w sądzie przeciwko niej, że posuwał ją inny koleś.

Ja to wiem Bracie, bo znam zasady gry. Więc sprytnie skorzystałem i po angielsku wyciszyłem relację. Tak jak trzeba. Od początku znałem źródło jej zainteresowania i motywy, Ten temat to edukacja dla młodszych Braci bo mam nadzieję, że skoro już tu są i chcą coś wiedzieć to niech się uczą.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BRK275 napisał:

Jednoznacznie, odegrałeś rolę kaskadera.

Cenieni są tacy ludzie jak Ty, jednakże posiadają inna wartość. To trzeba mieć na uwadze :)

Życzę kolejnych "sukcesywnie-niebiezpiecznych" akcji.

 

Rozwiniesz myśl?

 

Osobiście dobrze się bawiłem, dodając do tego przyjemność jaką uzyskałem + kolejną obserwację socjologiczną, którą chciałem się podzielić na forum. Dlatego pisze o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankowalski1727

No właśnie napisałem - istny kaskader.

Świetna zabawa i nowe doświadczenia na własnej skórze :D

Niektórzy nazwą Cię szaleńcem, a niektórzy uszanują Twoje poczynania.

Ogólnie zabawa w romanse z tego typu kobietami to nie jest zwykłe grzybobranie. Obyś się tylko kiedyś nie wjebał na prawdziwego muchomora.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BRK275 napisał:

@jankowalski1727

No właśnie napisałem - istny kaskader.

Świetna zabawa i nowe doświadczenia na własnej skórze :D

Niektórzy nazwą Cię szaleńcem, a niektórzy uszanują Twoje poczynania.

Ogólnie zabawa w romanse z tego typu kobietami to nie jest zwykłe grzybobranie. Obyś się tylko kiedyś nie wjebał na prawdziwego muchomora.

 

Wiem Brachu. Jak chłop się zakocha to amen, nawet Marek nie pomoże. Pilnowałem tego. Łaziłem na krawędzi, bo Pani robiła WSZYSTKO abym w to wsiąkł, Ale udało się.

 

Dla potomnych..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Jakiś kwartał temu poznałem dziewczynę na Badoo. 29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem. Ogólnie niezła panna. Gadaliśmy, gadalismy, ona inicjowała kontakt, zagadywała, od razu napalona, wysyłała mnóstwo zdjęć w bikini (mam cała galerię), dzwoniła, gadała o bzykaniu, chciała podtrzymywać kontakt. Przyjeżdzała do mojego miasta, spaliśmy ze sobą parę razy. Ale w tym edenie było sporo goryczy

 

Z tego co piszesz wynika, że nowego taty szuka dla swojej pociechy.

Żebyś się chłopie nie zdziwił za jakiś czas jak kobita się odezwie i wypali miś brałam tabletki i coś nie zadziałało jestem w ciąży cieszysz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

 

Z tego co piszesz wynika, że nowego taty szuka dla swojej pociechy.

Żebyś się chłopie nie zdziwił za jakiś czas jak kobita się odezwie i wypali miś brałam tabletki i coś nie zadziałało jestem w ciąży cieszysz się?

Zawsze była guma, zreszta ja jestem pierdolnięty na tym punkcie i nigdy w życiu nie leciałem bez gumy.

 

Tak, ja wiem Bracie, że szukała zastępczego tatusia, ja to wszystko od początku wiedziałem.... ;))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał:


Zbyt ogólnie opisałeś. Opowiadaj Nam o shit-testach. Co tam ciekawego nawywijała?

- projekcja

- odwracanie kota ogonem

- sprawdzanie mojej pewności siebie (wjazdy na ego)

- przerzucanie poczucia winy

- delikatne igiełki, niby w żartach

- milczenie kilka dni

- udawanie sfochowanej

 

Cała klasyka. Ale jak już ją zdasz, to masz z górki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, jankowalski1727 said:

Bracia,

 

Jakiś kwartał temu poznałem dziewczynę na Badoo. 29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem. Ogólnie niezła panna. Gadaliśmy, gadalismy, ona inicjowała kontakt, zagadywała, od razu napalona, wysyłała mnóstwo zdjęć w bikini (mam cała galerię), dzwoniła, gadała o bzykaniu, chciała podtrzymywać kontakt. Przyjeżdzała do mojego miasta, spaliśmy ze sobą parę razy. Ale w tym edenie było sporo goryczy.

Nie wierzę dopóki nie zobaczę ;-D myślę, że inni podzielają moje zdanie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brzęczyszczykiewicz napisał:
3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Bracia,

 

Jakiś kwartał temu poznałem dziewczynę na Badoo. 29 lat, w trakcie rozwodu, z dzieckiem. Ogólnie niezła panna. Gadaliśmy, gadalismy, ona inicjowała kontakt, zagadywała, od razu napalona, wysyłała mnóstwo zdjęć w bikini (mam cała galerię), dzwoniła, gadała o bzykaniu, chciała podtrzymywać kontakt. Przyjeżdzała do mojego miasta, spaliśmy ze sobą parę razy. Ale w tym edenie było sporo goryczy.

Nie wierzę dopóki nie zobaczę ;-D myślę, że inni podzielają moje zdanie

To jest oczywisty fejk. Niemożliwe, aby miał takie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

Tyle nerwów co można zjeśc przy takiej kobiecie to głowa mała.

Obawiam się, że analizując ten 'wypocin' , nie do końca z tą RAMĄ Ci szło?

Finalnie koszty przerosły zyski i se odpuściłeś?

.....???

TO jak naprawdę było?

 

4 godziny temu, Lucjusz napisał:

Niemożliwe, aby miał takie zdjęcia.

MOŻLIWE.

SAM MAM galerię pochodnych korni'szonów'.

4 godziny temu, Lucjusz napisał:

podzielają moje zdanie

Co inne, jest fakt czy były świeże.

MOŻLIWE, że inni tyż mają taką galerię.

Fotki, zwłaszcza te pikantne potrafią mieć 3 lata obsówy.....po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Odpaliłem kolejną z rzędu toksyczkę - przestroga dla braci
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.