Skocz do zawartości

Przywitanie


Falcone

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu słucham nagrań Marka wraz z lekturą forum, a w końcu przyszedł czas, abym dołączył tutaj jako użytkownik. 

 

Mam 23 lata i od kilku miesięcy jestem w korzystnym dla mnie związku FWB z dziewczyną pochodzącą z Turcji. 

 

Witam wszystkich ! 

Edytowane przez Falcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, jankowalski1727 said:

Siemasz. Dziewczyna turczynka brzmi ok. Mam nadzieję, że podzielisz się doświadczeniami, w kontekście kobiet z Polski. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego.

Polemika forum w dużej mierze pokrywa się z moimi obserwacjami odnośnie studentek-rówieśniczek i ich życiem tylko w perspektywie najbliższych 5 minut + drugie bardzo aktywne na social mediach ;). W moim przypadku natomiast nie było to takie łatwe na początku - panna wyznaje troszkę odmienne wartości kulturowe i obyczajowe. Gdyby zdarzyło się coś nieplanowanego, najprawdopodobniej nie miała by do czego wracać w rodzinnym kraju, a relacje rodzinne ma dość mocne. 

 

14 hours ago, Analconda said:

Elo elo!

Jest zniżka na kebsa?

 

I zazdro FWB.

 

Nie ma kebabów, jest wegetarianką ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.